Právník Český Krumlov, rodinné právo, doporučení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
yasmine5
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 02.11.14 12:57
pravnik okres cesky krumlov

Ahoj odhodlala jsem se bojovat proti ex soudne. Hledam spolehliveho pravnika v okrese cesky krumlov. V oblasti rodinneho prava. Bude to tezke tak pokud o nekom vite mate zkusenosti prosim o doporuceni. Diky

Reakce:
Karkulka 2013
Nováček 2 příspěvky 15.12.14 13:38

Dobrý den, mám na Vás prozbu, jsem na to stejně jako Vy a také pujdu bojovat proti ex. Také hledám dobrého právníka z Českého Krumlova. Ozval se Vám někdo a nebo už někoho dobrýho nevíte? Předem moc děkuji za odpověď a třeba i radu.

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 15.12.14 14:08

Ano už mám paní Radku Marťánovou. Tento týden máme soud a můžu ji doporučit. Vše co potřebuji ať radu nebo zařízení papírování, vše rychle udělá. Věřím, že jsem vybrala výborně

Karkulka 2013
Nováček 2 příspěvky 15.12.14 21:35

Mockrát děkuji, taky ji požádám o pomoc. A Vám přeju hodně moc štěstí, ať Vám to dobře dopadne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >