Mám ustoupit?

Anonymní
26.2.20 17:52

Mám ustoupit?

S přítelem jsme domluveni 2 měsíce na to, že spolu zítra jdeme na hokej. Bohužel to řekl před svým synem (přítel je rozvedený). Syn chce jít taky a přítel mi už tři dny říká, že neví co má dělat, že mu nechce lhát, nechce syna zklamat atd atd. Máme dva lístky a je vyprodáno. Lístky jsem platila já a mám je u sebe. Mám mu je dát aby šli oni a nebo si mám dupnout, abysme šli spolu? Jsem fakt tak sobecká, že chci jít s nim, když to máme domluvený tak dlouho? Přítel nechce zklamat ani mě, ani syna (to mi řekl).

PS syn mě nezná, přítel se bojí, že mu ho ex pak nebude půjčovat…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9891
26.2.20 17:54

No tak lístky jsi kupovala ty, jsou tvé, ty bereš přítele. To nejsou lístky přítele. Takže holt má přítel smůlu, řekne synovi, že to nejsou jeho lístky, ale lístky přítele, který ho bere s sebou. To je vychcánek, psychicky tě vydírá, abys mu dala lístky a on šel se synem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15131
26.2.20 17:54

Kolik je synovi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.2.20 17:57
@Kriss Tina píše:
Kolik je synovi?

10 let…

Jeho další nápad byl „tak já vezmu kluka na klín a my budeme dělat že se neznáme“..Asi každý pochopí že jsem bouchla

• Nahlásit
  • Citovat
6976

Proč by měl synovi lhát? On tě přítel zapírá? Chlap by měl narovinu říct, že jde s přítelkyní a že lístky už nejsou, ale že ho vezme na jiný zápas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Poslala bych ho se synem a nechala ho mi to vynahradit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49107

Pokud chceš jít na hokej tak jdi. To ho nenapadlo že by syn chtěl taky a tak zajistí lístky? Nebo mu to alespoň nebude říkat? To se dalo čekat že kluk bude chtít jít taky ;) Synovi to může vysvětlit že víc lístků není a jsou vyprodané ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4260

Já nevím, bude k něčemu, když s Tebou půjde zpruzený přítel?
Asi bych mu je dala a chtěla kompenzaci. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15131
26.2.20 17:58

Tak 10 let už je celkem velký, to by mohl pochopit pro jednou slovo ne :nevim: ať mu přítel řekne že lístky nejsou jeho. Nebo jdi s někým ty a chlap ať si vymysli zábavu se synem jinou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6976
@Anonymní píše:
10 let…Jeho další nápad byl „tak já vezmu kluka na klín a my budeme dělat že se neznáme“..Asi každý pochopí že jsem bouchla

Ouuu tak po tomhle návrhu bych mu lístky dala na rozloučenou :lol: to jako fakt? Důstojnost nic? Dělat že se neznáme omg…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@Anonymní píše:
10 let…Jeho další nápad byl „tak já vezmu kluka na klín a my budeme dělat že se neznáme“..Asi každý pochopí že jsem bouchla

Tak to je ulet 8o Jak dlouho jste spolu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4296

Proč by mu měl lhát? Prostě mu řekne, jak to je, že je vyprodáno, takže bohužel :nevim: Však nemusí říkat, že s někým jde a že má dva lístky (což teda vlastně ani nemá, ty máš dva lístky :lol: ). Spíš mi to připadá, že tě chce zmanipulovat, abys mu ty lístky dala. Pokud přítel nechce nikoho zklamat, tak bych mu řekla, ať zůstane se synem doma a já druhý lístek prodám nebo vezmu někoho jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
621
26.2.20 17:59

Listky nejsou pritele, takze nevim, proc to vubec navrhuje. Nebude lhat, rekne, ze byl pozvany. Po kamaradovi by ty listky taky vyzebraval? Syn te nezna, takze zvlast dlouho spolu asi nejste. Nevim, dokazu si predstavit, ze vymeknu, kdyby prisel s alternativnim, atraktivnim programem - nebo- bych syna uz znala a mela pro nej taky slabost. Takhle urcite ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6158

Záleží jask to cítíš, měš první opravdu napadlo než jsem dočetla, že bych mu je dala pro syna jeho. Ono pokud se váž vztah bude pusovat, stejně jeho syn bude určitou součástí a prostě mě to hned tak napadlo, že bych klukovi udělala radost… S přítelem bych se domluvila třeba na Wellness..
Ale jak ot někdo psal, povinnost, to neni píšu jenom o citové strance jak to vnímáš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@Lalelale píše:
Proč by měl synovi lhát? On tě přítel zapírá? Chlap by měl narovinu říct, že jde s přítelkyní a že lístky už nejsou, ale že ho vezme na jiný zápas.

Ano přítel o mě mlčí před synem a exmanželkou

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama