Mamatest vs wodfo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 12:12
mamatest vs wodfo

Ahoj,

tak jsem z toho jelen. Dnes jsem zkoušela Mamatest ( dnes mám dostat MS, ale večer máme akci s alkoholem a cítím se tento týden nějak " jinak", tak proto test už dnes) a vyšel pozitivní. Čárka je slabá, ale okem viditelná. Tak jsem zkusila ještě wondfo a ten je sněhobílý? Oba citlivost 10. No nebylo to z ranní moči..Co si o tom myslet? Díky :srdce:

Reakce:
Kajka9
Závislačka 4465 příspěvků 11.06.19 12:19
@Anonymní píše:
Ahoj,tak jsem z toho jelen. Dnes jsem zkoušela Mamatest ( dnes mám dostat MS, ale večer máme akci s alkoholem a cítím se tento týden nějak " jinak", tak proto test už dnes) a vyšel pozitivní. Čárka je slabá, ale okem viditelná. Tak jsem zkusila ještě wondfo a ten je sněhobílý? Oba citlivost 10. No nebylo to z ranní moči..Co si o tom myslet? Díky :srdce:

Tak když to není z raní moči tak třeba wolf nereaguje.. mamatest je moc dobrý a vždy mi ukázal přesně… být tebou tak nepiju a udělám si test za 2 dny a neb teda zítra z ranní moče

Kajka9
Závislačka 4465 příspěvků 11.06.19 12:20
@Anonymní píše:
Ahoj,tak jsem z toho jelen. Dnes jsem zkoušela Mamatest ( dnes mám dostat MS, ale večer máme akci s alkoholem a cítím se tento týden nějak " jinak", tak proto test už dnes) a vyšel pozitivní. Čárka je slabá, ale okem viditelná. Tak jsem zkusila ještě wondfo a ten je sněhobílý? Oba citlivost 10. No nebylo to z ranní moči..Co si o tom myslet? Díky :srdce:

nebo pokud máš někde lékárnu a máš čas kup třeba digitální ale ten je citlivost 25 ale někdo říká že ukazuje později a někdo že dříve no zkusit to můžeš

Cleopatraj40
Kecalka 110 příspěvků 11.06.19 12:33

@Kajka9 Děkuji za reakci, myslím, že dnes budu pro jistotu na Birellu a testnu za pár dní pokud MS nedorazí…

Kajka9
Závislačka 4465 příspěvků 11.06.19 12:34

@Cleopatraj40 jj děláš dobře.. no stačí za 2 dny nebo zítra z raní..když si dneska dělala z odpolední…pak dej vědět jak si dopadla

Cleopatraj40
Kecalka 110 příspěvků 11.06.19 12:36

@Kajka9 Určo dám vědět, bylo bych ráda, kdyby to vyšlo :srdce:

Kotatko03
Echt Kelišová 8707 příspěvků 11.06.19 12:49

Já bych mamatestu věřila, mně vždy ukázal správně a jednoznačně

Michaela02993
Závislačka 3260 příspěvků 11.06.19 16:28

@Cleopatraj40 mamatestu bych věřila :) slabý duch a sotva vidět, ještě ten den digitální ukázal 1-2 a to ještě před MS :)

MajaaLucka
Stálice 84 příspěvků 11.06.19 17:58

Za mě mamatest taky super… :) 4dny před ms už mi ukázal slabého ducha :) včera den před ms už z ducha silná čárka… 24. jdu na první UZ tak doufám že už tam půjde něco pěkně vidět… a alkoholu bych se asi vyhla :)

Váš příspěvek
Reklama