Příznaky - 5 týden těhotenství

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 13:32
Příznaky 5 týden těhotenství

Ahoj holky, měli jste nějake příznaky v 5 týdnu? U první dcery si pamatuji bolest prsou, podbřišku, časté močení.. A pozitivní těhotenský test až ve 12 týdnu. Od doktora klasicky v 6 týdnu. Já ani nevím jestli těhotná jsem. Mám zpoždění 3 dny což normálně nemivam. Sice zpoždění může mít více faktorů, ale nebyla sem ve stresu, neuzivala žádné léky, prostě nic. Do teď vždy pravidelně na den. :think:

Přečtěte si článek: Jsem v tom! Typické příznaky těhotenství

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 4917 příspěvků 10.06.19 13:35

Já měla příznaky u prvního ještě před vynecháním MS a teď u druhého až kolem 10.tt,kdy jsem měla těhotenství dávno potvrzené a bílo srdíčko. Jediným příznakem byla vynechaná MS.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 13:37
@Anonymní píše:
Ahoj holky, měli jste nějake příznaky v 5 týdnu? U první dcery si pamatuji bolest prsou, podbřišku, časté močení.. A pozitivní těhotenský test až ve 12 týdnu. Od doktora klasicky v 6 týdnu. Já ani nevím jestli těhotná jsem. Mám zpoždění 3 dny což normálně nemivam. Sice zpoždění může mít více faktorů, ale nebyla sem ve stresu, neuzivala žádné léky, prostě nic. Do teď vždy pravidelně na den. :think:

Taky mě zajímá ani nevím ještě jestli jsem nebo ne.. pár dní po ovu nafounutá to mám až do ted pak se břidala bolest prsou a časté chození na záchod a hlad…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 13:38

Jinak v prvním těhu příznaky až od 8tt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 13:40
@Anonymní píše:
Taky mě zajímá ani nevím ještě jestli jsem nebo ne.. pár dní po ovu nafounutá to mám až do ted pak se břidala bolest prsou a časté chození na záchod a hlad…

Hlad jsem měla ještě před vynecháním MS. Nedvěda sem co dřív sníst. Teď se to uklidnilo. Ale nic nebolí. Jen často curam. Test ani nezkousim, po první zkušenosti u dcery vím že je to zbytečné. :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 13:44
@Anonymní píše:
Hlad jsem měla ještě před vynecháním MS. Nedvěda sem co dřív sníst. Teď se to uklidnilo. Ale nic nebolí. Jen často curam. Test ani nezkousim, po první zkušenosti u dcery vím že je to zbytečné. :zed:

proč? třeba ukáže.. za zkoušku nic nedáš nebo jít na krev.. já ještě počkám pár dní pokud nepříjde.. měla jsem brzo ovu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 13:48
@Anonymní píše:
proč? třeba ukáže.. za zkoušku nic nedáš nebo jít na krev.. já ještě počkám pár dní pokud nepříjde.. měla jsem brzo ovu

To je sice pravda, ale není 3.den zpoždění brzo na krev?

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14852 příspěvků 10.06.19 13:49
@Anonymní píše:
To je sice pravda, ale není 3.den zpoždění brzo na krev?

Není. A budeš vědět

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 13:51
@Anonymní píše:
To je sice pravda, ale není 3.den zpoždění brzo na krev?

není brzo.. už kolem 8 dpo by měla ukázat.. testy kolem 10odp

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 22:37

Co myslíte? 3 dny vynechání ms
Jedno těhotenství už za sebou mám :roll: ale na nic takového si nepamatuji :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 22:52
@Anonymní píše:
Co myslíte? 3 dny vynechání ms
Jedno těhotenství už za sebou mám :roll: ale na nic takového si nepamatuji :roll:

jako to že si nafouklá?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 23:03

Já mám ještě pár dní do ms a jsem takto nafoukla několik dní :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 23:42
@Anonymní píše:
Já mám ještě pár dní do ms a jsem takto nafoukla několik dní :nevim:

Pekneeee.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 23:47
@Anonymní píše:
Pekneeee.

ale ráno mám menší břicho (i když větši nez normalne…) a večer jak ve 3 měsíci..
Takto jsme to měla v prvním těhu ale až zhruba od 8 týdne..
Někdy se tak nafouknu před ms ale ne skoro 14 dní :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 09:50
@Tichošlápek píše:
Není. A budeš vědět

Tak jsem byla u doktora a objednal mě až na pondělí. Ani krev mi vzít nechtěli. Ani utz. Tak pro sichr sem vzala test, když už sem ve městě.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama