Máme odejít?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.9.21 08:26

Máme odejít?

Ahoj, prosím o radu, co si o tom myslíte. Byla jsem s dětmi teď na dovolené, vrátili jsme se domů. Na partnera už jsem byla naštvaná před odjezdem, úplně se mi zprotivil. Teď když jsme se vrátili, tak se lisal atd. Jenže já jsem na něj vůbec neměla náladu. Včera se to vyhrotilo v hádku, kdy řval, jak d*bil na celý barák, bydlíme v bytovce a ještě mi dal malou facku. Tu jsem mu vrátila. Abych to zkrátila, vyhodil mě. U všeho byly dvě děti (5 a 2), což mě mrzí nejvíce. Ihned jsem odjela k příbuzným. Jenže teď nevím, co dál. Zůstávat s ním se mi nechce. Na jednu stranu si uvědomuji, že to teď asi vzniklo kvůli mně a mému negativnímu postoji k němu. Jinak jsme byli normálně fungující rodina se vším všudy. Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6141
28.9.21 08:29

Nerozumím, neporadím… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10884
28.9.21 08:29

Není nad to, když místo rozhovoru a řešení problému si navzájem naliskate.

A když s ním být nechceš, tak se rozejdete a bude nejlépe všem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5920
28.9.21 08:30

Tak manželé stejně nejste, tak to půjde rychle. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.9.21 08:35

Normální fungující rodina se vším všudy jste tedy nebyli a nejste. To jen na rovinu. Manželé nejste, takže rozchod je šup-šup. A na rozchodnou se můžete profackovat, když si myslíš, že se tohle dělá v normálních rodinách. Třeba se jednomu z vás rozsvítí v makovici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18784
28.9.21 08:37
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o radu, co si o tom myslíte. Byla jsem s dětmi teď na dovolené, vrátili jsme se domů. Na partnera už jsem byla naštvaná před odjezdem, úplně se mi zprotivil. Teď když jsme se vrátili, tak se lisal atd. Jenže já jsem na něj vůbec neměla náladu. Včera se to vyhrotilo v hádku, kdy řval, jak d*bil na celý barák, bydlíme v bytovce a ještě mi dal malou facku. Tu jsem mu vrátila. Abych to zkrátila, vyhodil mě. U všeho byly dvě děti (5 a 2), což mě mrzí nejvíce. Ihned jsem odjela k příbuzným. Jenže teď nevím, co dál. Zůstávat s ním se mi nechce. Na jednu stranu si uvědomuji, že to teď asi vzniklo kvůli mně a mému negativnímu postoji k němu. Jinak jsme byli normálně fungující rodina se vším všudy. Díky

No přesně takhle vypadá fungující rodina, to máš pravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54030
28.9.21 08:39
@truelly píše:
Tak manželé stejně nejste, tak to půjde rychle. :lol:

Nepujde, maji deti.

@Labužník mirabelka02 píše:
Normální fungující rodina se vším všudy jste tedy nebyli a nejste. To jen na rovinu. Manželé nejste, takže rozchod je šup-šup. A na rozchodnou se můžete profackovat, když si myslíš, že se tohle dělá v normálních rodinách. Třeba se jednomu z vás rozsvítí v makovici.

Ne, rozchod s detma fakt neni supsup.
Nechapu ty zkreslene predstavy o dulezitosti manzelske smlouvy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3507
28.9.21 08:40

Proč jste byli sami na dovolené s dětmi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 08:41

Spíš to řeším kvůli dětem, tohle nebyla běžná, normální situace, samozřejmě. Buď aby kvůli jedné hádce nežili pak v rozpadlé rodině nebo naopak, aby se to neopakovalo. Jsme spolu 6 let. Podotýkám, až na občasné výměny názorů to bylo ok. No žádná velká láska už to není… ačkoliv loni proběhla žádost o ruku

• Citovat
  • Nahlásit
3507
28.9.21 08:42

@truelly to si nemyslím, když mají děti :think: Jinak to je u bezdětných, tam se max můžou pohádat o květináč. Tady to už není taková easy situace 🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 08:42

@shadowbabe protože jsme měli jet všichni v létě, ale ta dovolená byla zrušena z nedostatku kapacity a teď už neměl tolik dovolené

• Citovat
  • Nahlásit
5920
28.9.21 08:46

Žádost o ruku? A držhubu prstýnek taky byl??? :lol: Takových žádostí o ruku…do rána kýbl.
Ne, milá zlatá. Ta žádost má přijít před dětmi, po delším vztahu. Jste spolu 6 let, starší dítě má 5 a určitě bylo strášně plánované a chtěné od Vás obou. Nenech se vysmát :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5920
28.9.21 08:46
@shadowbabe píše:
@truelly to si nemyslím, když mají děti :think: Jinak to je u bezdětných, tam se max můžou pohádat o květináč. Tady to už není taková easy situace 🤷🏻‍♀️

Myslim tím majetek. O děti se samozřejmě hádat budou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1929
28.9.21 08:48
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o radu, co si o tom myslíte. Byla jsem s dětmi teď na dovolené, vrátili jsme se domů. Na partnera už jsem byla naštvaná před odjezdem, úplně se mi zprotivil. Teď když jsme se vrátili, tak se lisal atd. Jenže já jsem na něj vůbec neměla náladu. Včera se to vyhrotilo v hádku, kdy řval, jak d*bil na celý barák, bydlíme v bytovce a ještě mi dal malou facku. Tu jsem mu vrátila. Abych to zkrátila, vyhodil mě. U všeho byly dvě děti (5 a 2), což mě mrzí nejvíce. Ihned jsem odjela k příbuzným. Jenže teď nevím, co dál. Zůstávat s ním se mi nechce. Na jednu stranu si uvědomuji, že to teď asi vzniklo kvůli mně a mému negativnímu postoji k němu. Jinak jsme byli normálně fungující rodina se vším všudy. Díky

Pokud chceš slyšet názor, tak tu chybí zásadní informace, proč jsi na něj naštvaná, proč se ti zprotivil, proč se hádáte. Takže z tohoto tvého popisu nelze ani tušit, jestli je chyba na tvojí, nebo jeho straně. Nejspíš asi na obou.

Příspěvek upraven 28.09.21 v 08:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18731
28.9.21 08:49

No především se oba dva naučte řešit konflikty jinak, než žebudete používat slovní, psychické a nebo fyzické násilí.

A ne -nebyo to funkční před touhle hádkou, máte evidetnně dlouhodobě neřešené problémy.

Jste schopní si oba přiznat svůj podíl viny a začít hledat cesty k řešení? Aby to bylo efektivní, tak téměř jistě to bude vyžadovat poradnu pro rodinu.

V mezičase projdi tuhle knihu

https://www.knihydobrovsky.cz/…-ucta-535116

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat