Přítel mé uhodil do obličeje

Anonymní
28.9.21 00:47

Pritel me uhodil do obliceje

Ahoj holky pisu tak pozde protoze nemuzu spat, s pritelem jsme sli lehnout v 22h a do pulnoci jsem se prevalovala, kdyz uz jsem skoro zabirala vzbudila se mala a nemohla spat takze jsem byla podrazdena a napominala jsem ji at spi (ma 2,5 let).. co jsem udelala bylo jen asi 2× a to ze jsem male rekla „spi“ a pak jsem se prevalovala a cikala ze nemuzu dal usnout, pro me je spanek dulezity jelikoz mala vstava v 5-6 rano a ja jsem pak jak prejeta pres den..kdyz jsem po druhe cikla a prevalila se na dalsi bok tak mi pritel rekl „necikej a drz hubu“ kdyz jsem mu zacla vysvetlovat ze nemuzu usnout a ze mala zrovna zacla byt vzhuru a nemuze zabrat ani jsem to nedoslovila a priletela mi do obliceje rana :,( a ne nebyla to prvni jak jsme spolu zacinali bydlet 3 roky zpet tak se toto opakovalo casto, ted me uhodil po roce a kdyz toto pisu tak jsem totalne hloupa ze furt s nim jsem je mi do breku :,( a uz i ze zoufalstvi se ptam zda ta rana do obliceje byla potreba???

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
969
28.9.21 00:49

Co to je cikla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
28.9.21 00:59

Rána do obličeje vážně nutná není. Nikdy.

Jen to celé nedokážu pochopit. Buď jsi ukecaná hysterka co se fakt nudí a nebo ti to udělal třeba jen,,omylem,,.. nebo je to idiot a má nepřiměřene reakce, tudíž se to bude stupňovat.

😂 Ať už je pravda jakákoliv, hloupý je on a svým způsobem i ty.
Pokud chceš být hloupá dál, nic s tím nedělej a doufej že to už neudělá. Pokud ti v hlavě něco udělá,,blik-cvak,, dojde ti, že tohle se prostě nedělá. Zaprvé jsi žena, jeho přítelkyně, matka jeho dítěte, zadruhé v přítomnosti dítěte se takové věci dít prostě nesmí i když je to třeba po tmě a zatreti nikdo nemá právo na žádny násilný počin i kdyby sis to sebevíc zasloužila.

Držím palce ať jsi brzo ok a nemusíš brečet smutkem.

Příspěvek upraven 28.09.21 v 01:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
718
28.9.21 01:01

Ne jednu by potřeboval on. A pořádně!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
28.9.21 01:51

To je vtip? Asi to nebyla poslední, která bude potřeba, když se tak blbě vyptáváš na emiminu, misto toho, aby jsi balila tašku. Evidentně uz jsi dostala a nebylo to dost malo, abys Frajera vzala za flígr a vykopala…
No, tak to si je potřeba, dokud ti to nedojde…. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
28.9.21 02:19
@Bubllenka píše:
To je vtip? Asi to nebyla poslední, která bude potřeba, když se tak blbě vyptáváš na emiminu, misto toho, aby jsi balila tašku. Evidentně uz jsi dostala a nebylo to dost malo, abys Frajera vzala za flígr a vykopala…
No, tak to si je potřeba, dokud ti to nedojde…. :roll:

A jéje, další místní vykopávací hrdinka se šla vyčůrat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33447
28.9.21 04:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky pisu tak pozde protoze nemuzu spat, s pritelem jsme sli lehnout v 22h a do pulnoci jsem se prevalovala, kdyz uz jsem skoro zabirala vzbudila se mala a nemohla spat takze jsem byla podrazdena a napominala jsem ji at spi (ma 2,5 let).. co jsem udelala bylo jen asi 2× a to ze jsem male rekla „spi“ a pak jsem se prevalovala a cikala ze nemuzu dal usnout, pro me je spanek dulezity jelikoz mala vstava v 5-6 rano a ja jsem pak jak prejeta pres den..kdyz jsem po druhe cikla a prevalila se na dalsi bok tak mi pritel rekl „necikej a drz hubu“ kdyz jsem mu zacla vysvetlovat ze nemuzu usnout a ze mala zrovna zacla byt vzhuru a nemuze zabrat ani jsem to nedoslovila a priletela mi do obliceje rana :,( a ne nebyla to prvni jak jsme spolu zacinali bydlet 3 roky zpet tak se toto opakovalo casto, ted me uhodil po roce a kdyz toto pisu tak jsem totalne hloupa ze furt s nim jsem je mi do breku :,( a uz i ze zoufalstvi se ptam zda ta rana do obliceje byla potreba???

Tak samozřejmě, že rána do obličeje nebyla potřeba.

Řekni mu, pokud s ním chceš dál být, že ještě jednou a odcházíš plus nahlásíš napadení.

Jinak opravdu záleží jen na Tobě, zda s ním budeš anebo ne, sama píšeš, že už to tady bylo, vypadá to, že se nezmění.
Měla bych strach, jestli nebude agresívní i na to dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1097
28.9.21 06:08

Rána do obličeje nebyla nutná, ale na to si myslím nepotřebuješ zakládat diskuzi na internetu, to snad víš. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10127
28.9.21 06:19

Ano, jsi hloupá, že s ním ještě seš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
654
28.9.21 06:29

Mně by už stačilo to, kdyby mi chlap řekl Drž hubu. S ním bych fakt chtěla sdílet postel. Opravdu chceš, aby v tomhle vyrůstalo tvoje dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38306
28.9.21 06:31

Asi jo. A kolik jich ještě potřebuješ, aby ses vzpamatovala? Do vztahu rány nepatří.
Co je to cikla? To znám jen že slovenštiny a pevně doufám, že to nebylo ono.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78764
28.9.21 06:34

No, co k tomu napsat, uhodil te uz na začátku vztahu a ty si s nim misto rozchodu udelas dite :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17705
28.9.21 06:44
@j.a.n.i1 píše:
No, co k tomu napsat, uhodil te uz na začátku vztahu a ty si s nim misto rozchodu udelas dite :zed:
:palec: :palec: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Sofinka08
28.9.21 07:04

Ne proboha!!! Násilí je ve vztazích tabu - vždycky!!! Facka by pro mne byla konečná, tohle prostě do vztahů nepatří!!! Zvlášť, když to vidí dítě :,(.

• Citovat
  • Nahlásit
54978
28.9.21 07:16

Proč máš s takovým degenem dítě a proč s ním žiješ?
Ty si nevážíš sama sebe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat