Opar/aft po styku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.9.21 20:51

Opar/aft po styku

Ahoj holky,
Teď dost choulostivé téma :,(..
Vždy po orálním sexu vyskočí partnerovi v ústech aft, nebo na rtu opar.
Já chodím na pravidelné prohlídky kvůli těhotenství a jsem zdravá. Přítel taky, oba bereme vitamíny a udržujeme se fit. Hygienu dodržuji opravdu pečlivě. Nevíte v čem by mohl být problém? :zed: Připadám si kvůli tomu dost blbě, jelikož už je to asi po páté :roll:
Děkuji..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1925
27.9.21 21:40

Tak jestli má opar pokaždé když ti líže mindu, tak to asi budete muset omezit, protože někdo je na to holt citlivější. Já s tímhle problém nemám, ale zase se třeba nesmím napít ze špatně umyté skleničky. Když jsem někde na akci, kde se na čistotu skla nehledí, tak mám týden hubu samej bolák. No a kámoš hodně rád a často lízal svou mladou přítelkyni a taky měl hubu olezlou jakýmsi lišejem, nebo co. Já jsem mu říkal že je prase, ale jak chodil po doktorech a vyšetřeních, tak zjistili že to měl z žiletek. On je takovej špórmajstr - šetřílek a jednu žiletku používal snad několik měsíců, tak to měl z toho. Jinak lízání zdar! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4731
27.9.21 21:50

Prostě mu tvé prostředí nesvědčí. S tím nic neuděláš, pokud jinak dodržujete základní hygienu. Je na to citlivější, hold bude míň lízání a víc ruční práce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1602
27.9.21 21:56

Asi bude muset lizani zrusit. Ma hold citlivejsi usta. Se divim, ze v tom dale pokracuje, kdyz ma pusu oblezlou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.21 21:58

Díky, v předchozích vztazích jsem tento problém neměla. Možná rozhozená mikroflóra :? ….

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.21 22:01

@migmina
Nepokračujeme. Je to opravdu třeba jednou za měsíc, žádné problémy nemáme. Jen se mu pak druhý den udělá na rtech pupínek a do dvou dnů zase zmizí :nevim: …

• Citovat
  • Nahlásit
11
27.9.21 22:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Teď dost choulostivé téma :,(..
Vždy po orálním sexu vyskočí partnerovi v ústech aft, nebo na rtu opar.
Já chodím na pravidelné prohlídky kvůli těhotenství a jsem zdravá. Přítel taky, oba bereme vitamíny a udržujeme se fit. Hygienu dodržuji opravdu pečlivě. Nevíte v čem by mohl být problém? :zed: Připadám si kvůli tomu dost blbě, jelikož už je to asi po páté :roll:
Děkuji..

zkuste sprchu :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
585
27.9.21 23:02
@Anonymní píše:
@migmina
Nepokračujeme. Je to opravdu třeba jednou za měsíc, žádné problémy nemáme. Jen se mu pak druhý den udělá na rtech pupínek a do dvou dnů zase zmizí :nevim:

Tak jestli do dvou dnů zmizí, není to opar. Asi bych to neřešila. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat