Maminka ze Skalky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 18.07.18 18:01
Maminka ze Skalky?

Ahoj holky!
Najde se tu mezi Vámi nějaká máma z okolí nejlépe Skalky, která nemá parťačku na venčení mláděte? Mám 2měsíční holčičku, která mi konečně vzala na milost kočárek a nikoho tady nemám, jen dál v Praze a chybí mi někdo na procházku, když chodím odpoledne ven.
Na věku mi nezáleží (mě je tedy 22) vlastně na ničem, ráda beru život s humorem a s nadsázkou.
Budu ráda, když se mezi vámi někdo najde. :kytka:

Reakce:
harenka
Povídálka 46 příspěvků 18.07.18 22:52

Ahoj :-).
Ráda se přidám. Bydlíme kousek od Strašnické a na Skalku to máme asi 20min pěší chůzí, takže také kousíček.
Jen už mám staršího kluka než je Tvoje holčička. V srpnu bude mít rok. Kdybychom šly na procházku a zakončily ji na dětském hřisti, tak by to byla značka ideál :) .
Hanka a Ondřej

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Antalová o skvělém manželství: Z premiéry půjdeme do hotelu jako milenci!

Herečka Alena Antalová (46) je jednou z hlavních hvězd nového filmu Jiřího... číst dále >

On je žena! Etzler, Novotný a Nosek se oblékli jako dámy a takhle to dopadlo

Na Česko se řítí další muzikálový hit. Už v polovině března se na prknech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >