Kamarádka Slavkov u Brna a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dudlak
Povídálka 19 příspěvků 10.07.18 19:47
Kamarádka Slavkov u Brna a okolí

Ahoj, ráda bych touto cestou našla nějakou kamarádku. Jmenuji se Dáša a mám skoro 2leteho syna Matouše. Bydlíme v Hostěrádkach-Rešove, cca 20 km pod Brnem. Jsme tu 2 roky, jinak pocházím z Vysočiny. Jsem mobilní, takže není problém dojet kamkoliv, Brno, Slavkov U Brna a okolní městečka. Přála bych si potkat maminku, s kterou bychom mohly na výlety na kole, nebo vláčkem, jít na koupaliště (k rybníku), stačilo by i hřiště, kde by měl Mata parťáka a já společnost :-) Také bych ráda začala chodit aspoň 1× týdně cvičit, tak i při tom by se kamarádka hodila. Kdyby se někdo v okolí nudil, a rád by něco podnikl, ozvěte se. Už jsem z toho dost smutná, že jsem tady tak sama, vždy jsem se seznamovala tak nějak náhodně, ve škole, v práci, při sportu.. a teď co jsem na mateřská v dědině, kde nikoho neznám, je to těžké…

Reakce:
chaela
Ukecaná baba ;) 1757 příspěvků 1 inzerát 10.07.18 20:20

Ahoj, my se do Slavkova budeme teprve stěhovat. Teď tam býváme víkendy, ale přes léto i v týdnu (zrovna dnes jsme se vrátili do Brna), tak se klidně mužem někdy domluvit. Od září by tam melo byt nový hřiště, na to se těším, a pak taky cyklostezka do Hodejic, ale ta bude hned u cesty, tak nevím, jestli vhodná pro děti, ale zkusit ji někdy určitě půjdeme. Taky je tam nově opravený koupaliště. Jakej rybník na koupání ty myslíš?
Já mám ty děti zatím dvě, kluky 3 a půl a skoro rok a třičtvrtě.

Dudlak
Povídálka 19 příspěvků 10.07.18 22:03

Ahoj, to vypadá, že to znáš ve Slavkově líp jak já. My bydlíme 10 km odtam, takže tam znám akorát náměstí a zámek s parkem. A chci tam jezdit do posilovny, ale zatím to nevyšlo ani jednou. Snad příští týden (teď mě nějak trápí kašel a asi bych žádnou lekci neudýchala). Rybník popravdě nevím, my máme v Hostěrádkách rybník, ale pro děti to není. Nedávno jsme byli v Chrlicích v Biotopu, a tam to bylo hezký. Ale můžeme zkusit i to koupaliště ve Slavkově, nebráním se tomu :-) U nás je hřiště hrozný, ani tam nechodíme.

slivovicka
Zasloužilá kecalka 784 příspěvků 11.07.18 13:16

Ahoj, teď jsem ti psala v jiné diskuzi. Bydlím v Sokolnicích, což je dvě vesnice vedle. Má dva kluky skoro 5 a 2. Můžem si dát někdy sraz a pokecat.

Dudlak
Povídálka 19 příspěvků 11.07.18 13:22

Ahooj slivovičko, psala jsem Ti soukromou zprávu. Zrovna dneska do Sokolnic jedu, slíbila jsem malýmu že až se vyspinká, pojedem tam do parku a kouknout na kozičky a kačenky. Máme to tam rádi, chodíte tam taky?

niki41
Nováček 3 příspěvky 05.12.18 09:00

Super, ze se tu nekdo najde z tehle vesnicek :D zrovna jsem tu zakladala nejakou skupinu Újezd u Brna a okolí. Chtela jsem se zeptat, jestli nekam tady v okoli chodite s prckama, kde by se sesly deti a trosku se zabavili, ja mam teprve skoro 11 mesicni holcicku, ktera jeste ani nechodi, ale rada bych, aby se dostala trosku mezi deti. Ted v zime to je na prd :?

Dudlak
Povídálka 19 příspěvků 05.12.18 12:15

Ahoj, v Újezdu máte mateřské centrum Ovečka, tak se schází maminky. S holčičkou tam určitě můžete jít, že nechodí ničemu nevadi. Já teda chodím do Šaratice do klubíku Slunicko, je tam pro mě lepší cesta jak do Újezdu. Pořádá se tam i dost akci, teď v sobotu například jdeme maminky s dětma krmit zvířátka do přírody.. taky v Sokolnicích je Komunitní centrum Lípa, mají krouzky pro děti i dospělé, občas nějakou přednášku.

slivovicka
Zasloužilá kecalka 784 příspěvků 05.12.18 13:28

@niki41 ahoj v pondělí dopoledne je v Sokolnicích v Lípě klubík pro maminky s dětmi a chodí tam i s nechodicimi dětmi. Pak pořádají i různá cvičení atd

niki41
Nováček 3 příspěvky 05.12.18 13:55

@Dudlak @slivovicka děkuju moc ani o jednom jsem nevedela a to jsem hledala na internetu, jsem z Otnic, tak asi zkusime vsechny :hug:

Dudlak
Povídálka 19 příspěvků 05.12.18 15:53

@niki41 tak to máte kousek do Újezdu i Saratic. V Saraticich je to ve středu pro starší děti a ve čtvrtek pro menší. Tak ať se Vám s holčičkou někde libi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >