Reklama

Kamarádka Slavkov u Brna a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dudlak
Nováček 6 příspěvků 6 inzerátů 10.07.18 19:47
Kamarádka Slavkov u Brna a okolí

Ahoj, ráda bych touto cestou našla nějakou kamarádku. Jmenuji se Dáša a mám skoro 2leteho syna Matouše. Bydlíme v Hostěrádkach-Rešove, cca 20 km pod Brnem. Jsme tu 2 roky, jinak pocházím z Vysočiny. Jsem mobilní, takže není problém dojet kamkoliv, Brno, Slavkov U Brna a okolní městečka. Přála bych si potkat maminku, s kterou bychom mohly na výlety na kole, nebo vláčkem, jít na koupaliště (k rybníku), stačilo by i hřiště, kde by měl Mata parťáka a já společnost :-) Také bych ráda začala chodit aspoň 1× týdně cvičit, tak i při tom by se kamarádka hodila. Kdyby se někdo v okolí nudil, a rád by něco podnikl, ozvěte se. Už jsem z toho dost smutná, že jsem tady tak sama, vždy jsem se seznamovala tak nějak náhodně, ve škole, v práci, při sportu.. a teď co jsem na mateřská v dědině, kde nikoho neznám, je to těžké…

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinechaela
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 10.07.18 20:20

Ahoj, my se do Slavkova budeme teprve stěhovat. Teď tam býváme víkendy, ale přes léto i v týdnu (zrovna dnes jsme se vrátili do Brna), tak se klidně mužem někdy domluvit. Od září by tam melo byt nový hřiště, na to se těším, a pak taky cyklostezka do Hodejic, ale ta bude hned u cesty, tak nevím, jestli vhodná pro děti, ale zkusit ji někdy určitě půjdeme. Taky je tam nově opravený koupaliště. Jakej rybník na koupání ty myslíš?
Já mám ty děti zatím dvě, kluky 3 a půl a skoro rok a třičtvrtě.

Dudlak
Nováček 6 příspěvků 6 inzerátů 10.07.18 22:03

Ahoj, to vypadá, že to znáš ve Slavkově líp jak já. My bydlíme 10 km odtam, takže tam znám akorát náměstí a zámek s parkem. A chci tam jezdit do posilovny, ale zatím to nevyšlo ani jednou. Snad příští týden (teď mě nějak trápí kašel a asi bych žádnou lekci neudýchala). Rybník popravdě nevím, my máme v Hostěrádkách rybník, ale pro děti to není. Nedávno jsme byli v Chrlicích v Biotopu, a tam to bylo hezký. Ale můžeme zkusit i to koupaliště ve Slavkově, nebráním se tomu :-) U nás je hřiště hrozný, ani tam nechodíme.

slivovicka
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 11.07.18 13:16

Ahoj, teď jsem ti psala v jiné diskuzi. Bydlím v Sokolnicích, což je dvě vesnice vedle. Má dva kluky skoro 5 a 2. Můžem si dát někdy sraz a pokecat.

Dudlak
Nováček 6 příspěvků 6 inzerátů 11.07.18 13:22

Ahooj slivovičko, psala jsem Ti soukromou zprávu. Zrovna dneska do Sokolnic jedu, slíbila jsem malýmu že až se vyspinká, pojedem tam do parku a kouknout na kozičky a kačenky. Máme to tam rádi, chodíte tam taky?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama