Maminky - Šternberk, Uničov a okolí...

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
klorane
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 29.11.09 12:18
maminky - Šternberk, Uničov a okolí ...

Zdravím maminky,
není tu někdo z okolí na pokecání :mavam: ???? :dance:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Lucilka
Extra třída :D 12419 příspěvků 29.11.09 19:43

Ahoj, já jsem ze Šternberka :wink:

klorane
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 30.11.09 07:31

ahoj Lucilo,aspon někdo napsal,já přímo ze šternberka nejsem,jezdila jsem tam do práce,ale zase tak daleko to nemám-jsem z Dlouhé Loučky,mám tam pár známych…vidím že očekáváte další miminko,gratu­luji,už určitě finišují přípravy…lucilko,to bych se tě mohla zeptat,kde nakupuješ oblečení na děti…občas jsem ve Štbk. něco sehnala,docela dobrýho značkovýho,ale teď se to nějak vytratilo…tak občas nakupuji přes mimibazar… :dance:

Lucilka
Extra třída :D 12419 příspěvků 30.11.09 12:46

Ahoj,
nám hodně nakupuje mamča v Uničove v Tescu, když mají různé akce a taky chodím do dětského bazárku k pí Novotné na JAroslavově ulici ve šternberku, má tam krásné věci.
Máme ale štěstí, že hodně dědíme po synovci, který má 3,5 roku :wink:
Na MMB jsem zatím koupila jen 2× něco těhu na sebe ale na Honzíka zatím nic, mamča nás zásobí dost a často 8-)

klorane
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 30.11.09 16:38

téééda tak to se máte,u nás to nehrozí…možná tak zdědím něco po malé ségře,ale všechno růžové a na chlapečka se to fakt nehodí…občas taky něco ulovím v tesku,mají moc hezké věci… :roll:

Lucilka
Extra třída :D 12419 příspěvků 01.12.09 14:32

JJ je to výhoda,i botičky na lítačku po něm máme a tak. Brácha nakupovali na synka spoustu věcí, takže jsme zásobení.

klorane
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 17.12.09 14:30

Ahoj Lucilko,
tak vidím že víc se nás tady neobjevilo…no škoda,teď jsem nebyla nějako dobu doma,takže prolítávám všechno co jsem ještě nestihla,syn je od začátku prosince nemocnej a ještě teď není v pořádku,ale spíš to zabukovala naše dětská doktorka,na kterou jsem zlá ještě teď,takže jsme strávili 8dlouhých dní v nemocnici ve šternberku a ještě teď jezdíme co 5dní na kontrolu,letošní vánoce nějak nestíhám,hlavně ať je malý konečně zdravej.. :hug: …no a dárky snad dokoupíme zítra,jen malému musíme ještě něco vymyslet..... :potlesk:

Lucilka
Extra třída :D 12419 příspěvků 15.01.10 17:41

To mě mrzí že jste byli tak nemocní. A chodš s malým k dr do Šternberka?
Nás nějaká viroza skolila ted když mám rodit :roll:

klorane
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 18.01.10 14:43

lucilko,
přeji hodně štěstíčka u porodu,hlavně ať to netrvá dlouho,ať to moc nebolí a ty i mimi jste v pořádku…jo malej už je konečně zdravej…teda jen mu občas teče spolík,ale to je banalita..... :dance:

chlupatky
Kecalka 433 příspěvků 31.01.11 02:15

Ahoj, je tu někdo?? :-)

klorane
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 31.01.11 07:33

jeje…

-PET-
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 24.02.11 21:14

Ahoj, taky se hlásím, z Uničova :-)

klorane
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 25.02.11 09:38

jéva já pocházím taky z uničkova !!!!!!!!!!!!!

nodysek
Kelišová 6464 příspěvků 1 inzerát 11.04.11 11:55

Je tu nějaká snažilka nebo mladá mamina z Uničova? :palec:

Příspěvek upraven 11.04.11 v 12:44

freeonit
Ukecaná baba ;) 1477 příspěvků 11.04.11 12:40

Ahoj já jsem taky z Uničova ale už rok bydlim v SV Čechách.. :-) :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >