Maminky uřvaných dětiček

Anonymni
28.3.09 11:45

Maminky uřvaných dětiček

Ahojky, hledám někoho na pokec, kdo má podobné trápení…Malý je uřvan od narození, proběhly 4. měsíční koliky, kdy se řvalo od ráno do večera, pak řev v kočárku, takže se aspon 3.měsíce nejezdilo…pak nastala změna, ustal trochu řev, začalo se jezdit v kočáru..ale teď se řev v kočárku zase vrátil, už jsem nešťasná, vím, že některé maminky to nepochopí…Ale když on se prostě rozeřve z ničeho nic i doma, ale není to pláč, ale opravdu lví řev!!! Když někam jdeme, a začne z ničeho nic řvát…tak na něho známí čučí a prý ať ho poliju vodou…?! To samo neudělám..oni mají hodné dětičky, co jsem nikdy neslyšela plakat..Abych toho mého drobce pořád nepomlouvala, je šikovný, umí se krásně řehtat, taky si sám vyhraje..ale ten řev je tam každý den, už jsem na tom psychicky špatně..jo, je nám 9. měsíců, pa a doufám, že se najde nějaká maminka s podobným dítkem

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

JVP
569
28.3.09 13:18

Ahoj, vážně se nedá vypátrat nějaký podnět, který by to řvaní spouštěl :roll: ? Není to třeba místo vztekání, když mu něco nejde? :wink:
Můj syn měl (i když jen krátce :lol: ) takové řvaní když jsem trošku přetáhla pravidelný interval na kojení :twisted: ale je podivné, že to trvá tak dlouho… A co začneš dělat když takhle řve? Utěšuješ? Nebo ignoruješ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
28.3.09 13:52

Ahoj :D vůbec nejseš sama!!!Můj syn byl taky takový zařvan…taky jsem si s ním užila 3 měsíční koliku-od 2 do 3 měsíce vřískal večer několik hodin v kuse…znám i řev v kočárku..nikdo široko daleko takhle nejezdil,než my :roll:
Teď má 17 měsíců a je zlatej…i když,když se mu něco nelíbí,umí se ozvat vždycky!No a lámat se to začlo až tak kolem jeho roku…takže vydržať!
Holt,každý dítě je individualita…ale pokud budeme mít někdy druhý,moooooc bych si přála,aby bylo aspoň o chlup hodnější :lol:
A p.s. mám takovej dojem,že holčičky sou jiný… ale třeba mě nějaká maminka vyvede z omylu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1446
28.3.09 14:20

Teda já vás vyvedu z omylu, u kamarádek vidím přesný opak, holčička až do 9 měsíců uřvaná, ale fakt pořád, na ruce, v kočáru, v postýlce, pořád, a chlapeček hotový andílek! :lol:

Asi záleží opravdu na povaze dítěte!
Třeba můj syn byl sice celkem hodný ale vyžadoval jídlo i v noci po 2-3 hodinách. A při růstu zoubků, katastrofa! Nepříjemný ve dne v noci!
Dcera byla pohodová, ale nesnášela kočár až do 3 měsíce! To brečela hned jak jsme vyjeli!
Uvidíme co třetí chlapík, jaký bude! :wink:

Táta tvrdí, že dcera je celá já povahou už od miminka, tak třeba se to i nějak dědí! :wink: :lol:

Vytrvejte!!! Držím palečky! :wink: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.3.09 14:24

díky za reakce,kdyz se vzteka,tak na neho hodim kukuc nebo ukazu novou hracku,a je klid..ale kdyz rve,tak nepomaha nic,to se priplazi a to znamena nosit ;-)Jidlo nepretahujem,hlidam spani,ale je proste urvan,radsi nejdu ani do mater.centra,v kocaru si pripadam jak matka tyran:-lkazdy zle kouka:-(ale copak za to muzu?!Prece nebudeme sedet doma.A do roka daleko..

• Nahlásit
  • Citovat
321
28.3.09 15:31

Ahoj..tak tohle téma mě opravdu zaujalo…jako by to bylo o nás.. :lol: :lol:

Přesně tímhle jsme si také prošly..doma se to ještě dalo vydržet,ale jak se dala do kočárku,tak konečná… :? Kdyby se snad dalo chodit kanálama,tak my by jsme toho využily,aby na nás nekoukali jako na exoty co tomu dítku děláme…Akorát se to u nás spojuje ještě s nespaním.
Dnes už je líp..co si začala hrát,tak už tolik neřvala…tak kolem toho 5 měsíce.Ale kočár je pro ní za trest snad do dnes… :cry:
Kolik je tvému prckovi??
Jestli chceš můžeš přijít pokecat k nám..sice k nespavcům,ale uřvánky tam máme taky… :lol: :lol:
https://www.emimino.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5258
28.3.09 16:12

Cha! Co já bych dala za lví řev! 8)
Ten byl, když byl menší a to tak, že v když spustil v čekárně u doktorky, ostatní miminka ztichla… …pak dlouho hledal správný zvuk (prošel stádiem vrčení, chrčení, startování trabanta), až našel! JEČÍ. Nevím, jak přesně to popsat, asi jako kdyby sopránistce ujel hlas, nebo jako když ječíte o život…no prostě opravdu z toho bolí bubínky a vydřet se to nedá :?
Používá to vcelku ležérně jako výraz nespokojenosti a nudy. Takže na nákupech, doma když potřebuji něco „v klidu“ chvíli udělat a tak… Že mám z toho nervy na pochodu, to snad psát nemusím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
28.3.09 17:37

Ahoj,
hlásím se též k těm, které mají doma od mala řvouna :( Taky brečela od mala, v kočárku…kdekoliv, trochu ji vždy zklidnila náruč a houpání. No ale musím konstatovat, že se to řvaní neschovalo pod rádoby koliky a období vzdoru…a nebo má období vzdoru nepřetržitě ? :o Řve i dnes den-o-denné, je to o nervy. Je strašně vzpurná, vůbec neposlechne i obyčejný pokyn typu „pojď na stranu“, vyndej ruku z polévky" …vůbec. Teď má vůbec nějaké abnormální období - vše nám dělá naschvál tak, jak nemá a ještě se při tom na nás šklíbí s přimhouřenýma očima - ví, že to dělat nesmí - nepomáhá podobrém domluva, přesvědčování, odvádění pozornosti k jiným úkonům,ani pozlém…Do čehokoliv ji nutím resp. cokoliv po ní chceme, tak je se řevem…už fakt nevím, jestli by pomohla nějaká poradna???? Podle mě to není normální :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
29.3.09 09:33

Ahoj holky,

taky se hlásím do klubu uřvaných dětí :? Syn už je naštěstí dávno v pohodě, ale u malé to stále trvá :roll: jako mimina byli neskutečně uřvaní oba o kočárku ani nemluvím. A to spaní to je boj s malou dodnes.V kočárku sice usne, ale doma děs běs. Takže holky držte se. Kdo nezažil nepochopí. Máme náročné děti no :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18639
30.3.09 09:28

Myslím že takových nás tady bude mraky, co si zažily peklo s uřvancem. Musím tě trochu vyděsit… Náš Honzík je ukňouranej do teď. Je to věčně nespokojený tvoreček který pořád něco chce a jakmile hned nedostane to co chce, tak brečí. Okolo toho 8-9měsíce jsem byla zralá na psychiatra, ale „naštěstí“ jsem v 10m znovu otěhotněla a mohla myšlenky upnout někam jinam a ne pořád řešit proboha porč to naše děcko pořád řve???? Vydrž třeba bude někdy líp…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
31.3.09 13:16

Ahojky, tak se taky přidávám..ale vidím, že to uřvané období asi jen tak nezmizí :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
31.3.09 16:50

lacenka: Tak alespoň to vypadá tak, že nepusí být uřvané všechny děti v rodině…nebo se pletu? doufám, že ne, alespoň tu naději mi nech :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16742
31.3.09 16:58

Hoky tak my to měli doma to samé. OD narození řvala a řvala, bylo to šílený. Pak kolem 4. měsíce to přešlo, byl chvíli klid ale potom se jí znelíbil kočárek. A to předtím bylo jediné místo kde neřvala. Tak sjem vyměnila hlubokou korbu za sporťák tak asi měsíc klid a pak řev nanovo. Někdy v době 10 měsíců až jeden rok sjem prostě nejezdili. DOdnes si pamatuju jak sjem musela na poštu a řešila jak to udělám když jsem neměla auto. Tak jsem jí dala do kočáru a normálně běžela protoež to máem dost daleko :oops: Asi jsem byla pro ostatní blázen :lol: Tam doběhla, vzala sjem si jí sebou protože sama by tam v tom hrozném kočáru enčekala a letěla zase zptáky. Žádné zastávky nikde, prostě co nejkratší cestou domů. Rohodně k tomu neměla žádné důvody, prostě taky řvala kolikrát jen tak. Pak asi po tom roce to nějak všechno přestalo a dneska se docea ráda vozí ale to už zase nechci já, chci aby už šlapala :lol: Ale je pořád taková jako citlivější, to už prostě bude v povaze.
Tak vydrž a neboj jednou se to zlomí

A taky doufám, že až jednou budeme mít druhý tak tohle se nemůže opakovat, to by byla hrozná náhoda, zatím v to doufám a věřím tomu :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
633
2.4.09 11:52

Tak holky-tohle je pro mě jako balzám na duši-né žebych Vám to přála,ale už jsem z našeho tyrana v koncích,je to beran jak vyšitý!Paličatý,uřvaný,závislák na koju a na nošení na rukách!Takže mě „těší“,že v tom nejsem sama.Snad mi odpustíte!Ale co teď s tím,že?
Naše první byla-teď už to vím-hotový andílek,samostatná,spokojená,přítulná…
Hodně mi říkají,že je rozmazlený,ale podle mně je to prostě povahou-co vy si o tom myslíte?
Už ho i někdy nechávám brečet,ale nevidím,že by si to nejak rozmyslel a byl hodnější.
Tak se snad teď po tom roce zlepší.Taky se mi nelíbí pořád ho peskovat jak je zlobivý a dohadovat se s taťkou po kom ten kluk je…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
2.4.09 14:00

Ahoj holky, tak u nás je to to samé. Teď se to sice začíná malinko zlepšovat, ale i tak stále stačí velice málo, aby malá plakala. Taky si pamatuju, jak mi všichni tvrdili - po šestinedělí, po třech měsících… a nic. No co, chce to asi jen vydržet. Takže se také hlásím do klubu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama