Reklama

Maminky z Norimberka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristyna.Pezrova
Nováček 1 příspěvek 18.09.18 09:32
Maminky z Norimberka

Krásný den maminky,
v lednu se stěhujeme do Norimberka (manžel zde bude pracovat) a já hledám spřízněnou duši, která by mi pomohla s aklimatizací na nové město. Německy neumím ani žblept :nevim:, protože od základky jsem měla jen angličtinu.
Je mi 28 let a mám dvouletého syna a v lednu budeme mít ještě tříměsíčního brášku. Budu ráda za každé české slovíčko, které v Německu uslyším :mrgreen:

Reklama

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1688 příspěvků 18.09.18 09:58

@Kristyna.Pezrova přidej se na FB do skupiny maminky v Norimberku,určitě tam bude. Pak je taky Češi a Slováci v Německu,tam si všichni chodí pro rady a ještě Ženy a maminky v Německu,tam se řeší zase dětští doktoři, školy,školky…

kilčo
Kecalka 114 příspěvků 18.09.18 11:09

tak snad si už začla nj biflovat!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Spasí Prahu SuperJan? Z funkcí, které zvládá, jde hlava kolem i Supermanovi

Rodilý Kryptoňan obdařený nadpřirozenými schopnostmi zbledl závistí.... číst dále >

Rolins válcuje svého ex: Slavní jsou ve sporu s Rytmusem na její straně

I když se Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) rozešli už před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >