Mamologie Ostrava - vaše názory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 20:35
Mamologie Ostrava

Ahojte,

chtěla bych se zeptat, zda se mezi vámi najdou ženy či slečny, které v Ostravě navštěvují mamologickou ambulanci nebo poradnu a jak jsou v ní spokojeny. Nedávno jsem byla na prohlídce v Mamologické ambulanci Vítkovické nemocnice a byla jsem docela zklamaná přístupem hlavně sestry a některých doktorů. A to jsem pravidelným pacientem a nikdy předtím jsem nebyla tak rozčarovaná jako při poslední návštěvě. Takže uvažuji o novém lékaři.

Moc vám děkuji za vaše názory. :*

Reklama

Reakce:

Diana69
Stálice 62 příspěvků 19 inzerátů 13.04.18 21:53

Zdravím, i já mám špatné zkušenosti z Vítkovickou nemocnici..není to jen mamologie.. takže doporučuji změnit lekare. Já už se vítkovicím vyhýbám. :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 23:00
FNO Poruba

Ahoj,
já chodím na fakultku do Poruby k Mudr. Herokové a jsem spokojena jak s ní, tak se sestřičkou.

chiweska
Nováček 1 příspěvek 13.07.18 10:52

Nemá někdo zkušenost s nějakou jinou mamologickou poradnou? Já jsem byla z Vítkovic zhrozená. Na poradně čekali lidi několik hodin a na mamo vyšetření si mě přehazovali jak horký brambor. Tak hledám něco jiného s trochu lepší organizací a lidštějším přístupem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama