Jak vypadá moč při menstruaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 10:24
Moč při menstruaci

Ahoj Holky, asi blby dotaz, ale mam ted ms 2.den a samozřejmě mam vždy krev na papíře po utreni nebo kousky v míse. ale dneska jsem pri ceste autem byla nucena curat v lese ve stoje a koukam na ten proud a byl doruzova.mate to taky? Pardon.
Nic mě neboli a v moci jsem pred ms nic nikdy nepozorovala..

Reakce:

Russet
Extra třída :D 11583 příspěvků 13.04.18 10:28
@Anonymní píše:
Ahoj Holky, asi blby dotaz, ale mam ted ms 2.den a samozřejmě mam vždy krev na papíře po utreni nebo kousky v míse. ale dneska jsem pri ceste autem byla nucena curat v lese ve stoje a koukam na ten proud a byl doruzova.mate to taky? Pardon.
Nic mě neboli a v moci jsem pred ms nic nikdy nepozorovala..

Je to normální. Moč může spláchnout to, co se dostalo ven :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 10:30

@Russet dekuju.bylo to jen v prvním proudu.ja to nějak nikdy driv nepozorovala, tak jsem si toho nevšimla..

Russet
Extra třída :D 11583 příspěvků 13.04.18 10:33
@Anonymní píše:
@Russet dekuju.bylo to jen v prvním proudu.ja to nějak nikdy driv nepozorovala, tak jsem si toho nevšimla..

Zánět močáku bys asi poznala. Ale jestli máš podezření, počkej po MS a nech si moč vyšetřit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 10:35

@Russet nene, nic mi vůbec není..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >