Reklama

Jak vypadá moč při menstruaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 10:24
Moč při menstruaci

Ahoj Holky, asi blby dotaz, ale mam ted ms 2.den a samozřejmě mam vždy krev na papíře po utreni nebo kousky v míse. ale dneska jsem pri ceste autem byla nucena curat v lese ve stoje a koukam na ten proud a byl doruzova.mate to taky? Pardon.
Nic mě neboli a v moci jsem pred ms nic nikdy nepozorovala..

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10251 příspěvků 13.04.18 10:28
@Anonymní píše:
Ahoj Holky, asi blby dotaz, ale mam ted ms 2.den a samozřejmě mam vždy krev na papíře po utreni nebo kousky v míse. ale dneska jsem pri ceste autem byla nucena curat v lese ve stoje a koukam na ten proud a byl doruzova.mate to taky? Pardon.
Nic mě neboli a v moci jsem pred ms nic nikdy nepozorovala..

Je to normální. Moč může spláchnout to, co se dostalo ven :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 10:30

@Russet dekuju.bylo to jen v prvním proudu.ja to nějak nikdy driv nepozorovala, tak jsem si toho nevšimla..

Russet
Extra třída :D 10251 příspěvků 13.04.18 10:33
@Anonymní píše:
@Russet dekuju.bylo to jen v prvním proudu.ja to nějak nikdy driv nepozorovala, tak jsem si toho nevšimla..

Zánět močáku bys asi poznala. Ale jestli máš podezření, počkej po MS a nech si moč vyšetřit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 10:35

@Russet nene, nic mi vůbec není..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama