Mana v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lesanka22
Povídálka 33 příspěvků 09.11.18 09:44
Mana v těhotenství

Ahoj děvčata, mate někdo zkušenosti s manou v těhotenství a kojení. Na internetu mi k tomu nic moc nepsali a doktor mi taky nic neřekl jelikož to nezná ????????‍♀️ Dávám přednost zdrave straně a na manu jsem zvykla, ale zase nechci tím ublížit miminku jsem v 7tydnu..co myslíte?

Reakce:

lovethelife
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 2 inzeráty 09.11.18 10:00

Tak jez zdrave a ne „prazdnou“ Manu ;) jako Mana asi diteti neuskodi, ale ani nic moc neda… A honit to pak tehotenskymi syntetickymi vitaminy mi prijde blbost. Ale to je pouze muj nazor :nevim:

Lesanka22
Povídálka 33 příspěvků 09.11.18 10:02

@lovethelife jsem rada Za každy názor děkuji :P

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33318 příspěvků 10 inzerátů 09.11.18 10:05

Pokud si dáváš jednu jako sváču nebo snídani, tak proč ne. Jsou větší humusy, které se dají sníst a rozhodně dítě neohrozí (třeba hranolky s tatarkou :mrgreen: ). Ale jestli jsi zvyklá to jíst výhradně jako náhradu veškeré stravy, tak bych rozhodně začala přemýšlet o tom, že přejdu z větší části na normální stravu, nejen v těhotenství. Jíst soju s ovsem a olejem není to pravé ořechové pro nikoho.

Kriss Tina
Kelišová 5398 příspěvků 09.11.18 10:07

Já Teda nevím jestli se bavíme o tom samém, ale mě prostě zdravá strava a jídlo z prášku nejde dohromady. To je tak těžké strávit chvíli přemýšlením o jídle a vařením? Přijde mi to zase jako nějaký trend pro líné lidi. Radši bych se cpala ovocem, zeleninou, kvalitním masem atd než nápojem z prášku, co se tváří jako jídlo :nevim:

beruska9
Extra třída :D 10689 příspěvků 09.11.18 10:13

Kdyz davas prednost zdrave strave, tak jez zdravou stravu, a ne nejake zprocesovane nesmysly, i kdyz souhlasim s tim, ze asi jsou i horsi veci…uskodit by to asi nemelo, ale podstatne vic ti da opravdove jidlo.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33318 příspěvků 10 inzerátů 09.11.18 10:14
@Kriss Tina píše:
Já Teda nevím jestli se bavíme o tom samém, ale mě prostě zdravá strava a jídlo z prášku nejde dohromady. To je tak těžké strávit chvíli přemýšlením o jídle a vařením? Přijde mi to zase jako nějaký trend pro líné lidi. Radši bych se cpala ovocem, zeleninou, kvalitním masem atd než nápojem z prášku, co se tváří jako jídlo :nevim:
:kytka: Přesně tak.A když se podíváš na složení, většinou na tebe vyjuknou takové blemty, že by se toho normálně nikdo ani nedotknul, potraviny považované téměř za škodlivé a nevhodné ke konzumaci, tedy některé z nich.

Lesanka22
Povídálka 33 příspěvků 09.11.18 10:30

Děvčata ja to mám výhradně na cesty když nestíhám třeba 2×3 týdne jako svacu ..samosebou dávám přednost ovoci zelenině a kvalitním potravinám ..ale díky za poznatky ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >