Manžel a jeho synovec

  • Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Lenka76
19.5.13 09:45

Manzel a jeho synovec

Ahoj holky, chtela bych znat vas nazor.

Muj manzel je hodne casto pryc, vikendy, v tydnu…jezdi pracovne pryc na par dni, nebo tyden. Takze u nas jsou „rodinne dny“ vzacnosti. Kdyz uz je doma a chceme jet nekam na vylet, tak vzdycky navrhne, at vezmem s sebou jeho synovce. Protoze pry nase 3 leta dcera je jedinacek, tak si bude mit s kym hrat.Je pravda, ze nase mala ho ma rada. Ale ja vzdycky protestuju, ze nechci, aby s nama sel, protoze on je vzydcky jak z divokych vajec, porad poskakuje, neposloucha, a manzel se venuje jenom jemu a ne me a nasi dceri. A ja si chci ten nas rodinny den uzit, vychutnat, taky trosku odpocinout, kdyz jsem porad s malou sama, tak proste nechat chvili hlidani a hrani s dcerou na manzelovi. Synovec si stejne nehraje s nasi dcerou, ale s manzelem.
Manzel mi to vycita, ze ho nechci brat s sebou. Chapu, ze ho ma rad, chodi za nim. I navstevy u manzelova bratra jsou k nevydrzeni, pokazde, tam prijdem, tak synovec zacne s manzelem delat kraviny, maji maly byt, vsude vsechno lita, musime davat pozor, aby se nevylilo kafe, on porad poskakuje a jeho rodice ho porad usmernujou…maji jeste mladsiho syna, takze to je fakt bugr.

A ted proc to pisu. Chtela jsem jen vedet, jestli jsem divna, ze mi to vadi, ze chce manzel brat synovce s nama na kazdy vylet. Tuhle mi to prislo, kdyz chtel, aby sel s nama, ze mu to zakazuju, jako kdyby to byl jeho syn a on si ho bral na vikendy.Me nevadi, kdyz jde s nama, ale s jeho rodicema, kteri si ho hlidaji.Me vadi, kdyz s nama chodi sam. Jsem fakt tak zla? Mam docela vycitky svedomi kvuli tomu.Je to jenom preci dite.

Budu vdecna, za kazdy nazor, kladny i zaporny. Treba mi to pomuze se na to divat jinak.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
nepř.G12
19.5.13 09:55

@Lenka76
a řekla jsi manželovi to, jak to píšeš tady? že si chceš užít chvíle s ním a dcerou? Mohli byste se domluvit třeba na kompromisu. Jednou synovce vezmete a 2× ne :-)

  • Citovat
  • Upravit
21848
19.5.13 09:55

Pokud dělá bordel, vadilo by mi to taky. Ať s ním jdou i jeho rodiče a hotovo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35740
19.5.13 09:57

Manzel evidentne touzi po synovi..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1450
19.5.13 09:59

Nejsi divná.. :! Taky by mi to vadilo. Nemam ráda děti co neposlouchají a taky bych si chtěla užít klid se svou rodinou. V tomhle případě bych klidně nechala jet švagrovou s dítětem at si ho hlídá sama.. (nebo otec synovce..)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Lenka76
19.5.13 10:04

Kdyz jsem byla tehotna, manzel chtel HOLCICKU. Synovec byl jako prvorozeny, jedine dite v rodine, byla jsem prekvapena, jak manzel chodit hodne casto k jeho bratrovi za malym. Predtim jsem mysela, ze na deti moc neni. Manzel sam chce jen jedno dite.

G12:ja jsem mu to uz minule rekla, kdyz zase hlasil, ze si ho vyzvednem, i kdyz jeho mama byla doma, ze chci mit rodinny den, jen s nim a nasi dcerou. Tak zvednul telefon a zavolal, ze budem tam a tam, a oni pak dosli. Stejne ale pak to kafe, co jsme si dali, bylo vylity, protoze samozrejme kopnul do stolu.to ja uz proste vim, proto si svoje piti drzim v ruce. Chyba je taky v manzelovi, on ho totiz rozdovani a pak mu chce rict dost, ja budu pit kafe…a na to uz je pozde.

Jen me proste prijde lito, ze to tak citim. kdyby byl manzel doma porad, mozna bych to neresila, ale nase rodinne chvilky jsou vzacnosti, tak to asi resim. :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
15404
19.5.13 10:05
@pikola píše:
Manzel evidentne touzi po synovi..

jojo :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Lenka76
19.5.13 10:06

Pikola, danny:manzel mi teda nerika pravdu ze chtel holcicku :D

  • Citovat
  • Upravit
15404
19.5.13 10:08

Ja vim, jak se muj tesi, az bude s malym hrat s autama a proste ty chlapsky veci. je to asi normalni. ja bych si zas lip vyhrala s holcickou, asi. a ze ti to vadi a mrzi je pochopitelny, takhle mu to rekni uprimne a jak tu nekdo psal - kompromis, 2× ne, 1× jo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9994
19.5.13 10:13

Docela tě chápu, jen mě zarazila jedna věc. Manželův synovec? To je přeci i tvůj synovec. Nebo se v tom ztrácím :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
nepřihl.mili
19.5.13 10:15
@Lenka76 píše:
Pikola, danny:manzel mi teda nerika pravdu ze chtel holcicku :D

no, pravdu ti asi říkal, ale pak ta praxe je jiná… Zjistil, že prostě s holkou si tak nevyhraje jako s klukem. MOžná na to přišel až se vaše dcera narodila a zjistil, že prostě kluk mu je bližší. Taky by mě to mrzelo, chápu tě. :srdce:

  • Citovat
  • Upravit
15404
19.5.13 10:19
@nepřihl.mili píše:
no, pravdu ti asi říkal, ale pak ta praxe je jiná… Zjistil, že prostě s holkou si tak nevyhraje jako s klukem. MOžná na to přišel až se vaše dcera narodila a zjistil, že prostě kluk mu je bližší. Taky by mě to mrzelo, chápu tě. :srdce:

taky to tak vidim. treba se pletem, ale pusobi to tak. tak mu navrhni druhe dite, i kdyz rika, ze chce jedno, at se snazi udelat kluka ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15404
19.5.13 10:21
@Paoloska píše:
Docela tě chápu, jen mě zarazila jedna věc. Manželův synovec? To je přeci i tvůj synovec. Nebo se v tom ztrácím :nevim:

to je prece manzela brachy/segry dite. jeji to neni nic.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13119
19.5.13 10:25

Tak na každý výlet bych taky synovce netahala, proč jako? Má být manžel s vámi a ne blbnout s ním… Po přečtení tvého příspěvku mě napadlo, jestli synovec spíš není jeho syn :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6806
19.5.13 10:26

Já bych taky souhlasila 2× ne, 1× ano a k tomu rodiče nabalit s sebou. A taky to na mě působí, že by rád syna. Řekni mu to jako nám tady, že chceš být jen s rodinou, když jste tak málo spolu…
Jinak synovec - ADHD jak vyšité, ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová