Manžel a procházky s kamarádkou

Anonymní
6.8.13 23:21

Manžel a procházky s kamarádkou

Ahoj holky z emimina,
píšu pozdě večer, protože se potřebují vykecat a dostat že sebe co cítím. Jsem s dětmi u rodičů, jelikož si potřebují vykonat povinnou studijní praxi. Chlap je doma sám. Teď mi napsal na otázku, co dělá večer, že byl v deset na procházce se svoji kamarádkou. Jasně, možná na tom není nic divnyho a jsem magor, ale přes rok nikam takhle nechodí. Sotva vytáhnu patý, tak šup. Zklamal mne už víckrát, snažím se, abych všechno zvladala, někdy je toho na mne moc, děti, domácnost, škola. Se mnou si takhle nikam projít nevyjde, když jsme náhodou bez prtat. Mrzí mne to. Asi jeho chování. Prostě na to nejsem zvyklá. Řetěz mít u nohy nemusí, ale ta jeho kamarádka ho pořád někam zve, na grilovacku apod. Už mi to vadí a stejně s tím nic neudělám. Jsem normální, že se přes to neprenesu?
je to citlivé, omluva za anonymitu. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

669
6.8.13 23:23

Kdyby brával i tebe pravidelně ba vycházky, tak bych občasnou vycházku s kamarádkou brala normálně, že o nic nejde… ale jestli tebe takto nikam nebere a kamarádku jo, tak bych to na lehkou váhu nebrala a dožadovala se diskuse s ním, abychom to probrali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
209
6.8.13 23:24

MĚLA JSEM BOHUŽEL PODOBNÝ PROBLÉM ASI TĚ ZKLAMU U MĚ TO SKONČILO ROZVODEM. NENÍ TO NORMÁLNÍ… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.13 23:27

Omylem jsem žádala téma dvakrát.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.8.13 23:28

@niv1986 Také se domnívám, že to není zcela košer. Já nic takového nedělám. zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
1.zizi
6.8.13 23:28

Nejsi citlivka…me by to stvalo taky a poradne :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.8.13 23:31

@AdelkaMala Ano, s dětmi chodíme na výlety a my dva pokud máme výročí. Pamatuji, když jsme spolu chodili, byl ochotny pro mne brouzdat se lesem, ačkoliv to nemiluje. Kde ty loňské sněhy jsou…Dnes? Nic. Spolu jdeme tak max. nakoupit jidlo na tyden

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.8.13 23:33

@1.zizi A jak se teď zachovat? Napsala jsem se sebezapřením, že je dobře, že byl venku a užil si to. On na to, že neužil. Tak proč, chudák, chodil, že? už se mnou nekomunikuje.

• Nahlásit
  • Citovat
669
6.8.13 23:33

Tak to máš si myslím problém, to je mi líto… to vypadá, že s tebou se odehrávají jen „servisní“ procházky a ty povznášející s kamarádkou :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
466
6.8.13 23:34

Vim jak se asi citis, ja mivam stejne obavy, ale vetsinou vyjdou ze jsem jen moc premyslela, vetsinou me uklidni pritel, jde o to kdyz si o tom zkusis s manzou pokecat jak se zachova, jestli bude milej a rekne ti ze te miluje anebo bude agresivni, pokud se vyptavam moc tak uz je agresivni ze ho to me podezrivani nebavi, znas tu kamaradku? je ferova, zkus si s ni promluvit, nebo proc ho to k ni nebo ji k nemu tahne

z vlastni zkusenosti vim, ze kdyz o tom budes vic a vic premyslet, tak z toho budes jen na prasky, promluv si s nim o tom, treba si zaridte hlidani a jdi na grilovacku s nim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.13 23:36

@AdelkaMala lépe bych to nevystihla. Ví, že mne trápí, jeho chování, to, že si denně píší po netu, když je v práci. Ona mu píše úžasné věci určitě, netuším, myslím si to. Žádala jsem ho, aby tu korespondenci omezil, nic. A teď tohle. Připadám si zbytecna. Nechápu, že si nevzal ji.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.8.13 23:37

@AdelkaMala Dodatek, oba se zajímají o informatiku. společně téma.

• Nahlásit
  • Citovat
209
6.8.13 23:38
@Anonymní píše:
@1.zizi A jak se teď zachovat? Napsala jsem se sebezapřením, že je dobře, že naivníbyl venku a užil si to. On na to, že neužil. Tak proč, chudák, chodil, že? už se mnou nekomunikuje.

Mi jako ženy jsme totiž moc naivní… bohužel. :roll: věříme jim všechno jen proto, aby nás měly radši, tohle bych začla určitě řešit, aby to nezkončilo blbě. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.13 23:39

@niv1986 Odmítá to jakkoliv řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
5471
6.8.13 23:40

Já jsem velká žárlivka (ale léčím se :mrgreen: tedy se to snažím tlumit). Takže tě chápu a tohle bych těžko rozdýchávala…A kamarádka je svobodná nebo zadaná? Že to nevadí tomu jejímu. Já nevím, pro mě v partě klidně ať tam jsou chlapi, l ženské, zadaní, nezadaní, ale vyjít si s někým o samotě. No vadilo by mi to a dost. Ale já o sobě vím, že jsem žárlivá. Chápu, že nemusí o nic jít, třeba ten tvůj chlap nepatří vůbec mezi žárlivé (jsou takoví mezi námi) a na otázku jak by se líbilo jemu, kdybys ses vydala na noční procházku s jiným, by mohl pokrčit rameny…No, radu nemám. Asi bych se snažila dostat jí z našeho života - jedna taková taky mého manžela neustále otravovala (je vdaná)a využívala, ale jen jako pomocného otroka na barák. Na grilovačku ho nepozvala, jen, když potřebovala opravit střechu, stěhovat nábytek, složit dřevo a ten můj je takový naivní a rád pomáhá…trvalo mi to roky než jsem mu rozlepila oči. Ale rozlepila. Takové to: "a miláčku, oni mají narozeniny a všichni tam jsou, jak to, že ne ty, když jsi tááák skvělý kamarád, že by tě zapomněli pozvat? ". Teď na ně nemá čas - skoro nikdy :mrgreen: Takže dá se s tím pracovat. Kamarádku vyštípat a vypravovat se na noční procházky s ním jen ty. Takový noční piknik u řeky nebo pod hvězdami a už se nám to občas zvrtlo i do přírodního spontánního ehm…styku :oops: Rád se mnou manžel chodí na noční procházky, a jak. Třeba i na podzim, svařáček nebo grog do termosky a jde se :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama