Jsem lesbička a zamilovaná do kamarádky - obě vdané

1654
6.8.13 17:20

Jsem lesba

Jsem lesba a nikdo to neví. Jsem vdaná, mám dvě děti, domácnost. Je mi 25 let. Vždycky se mi líbily ženy, ale chodila jsem s muži. Říkala jsem, že jsem bisexuálka. Ale nejsem si tím tak docela jistá, protože jsem si nikdy nedokázala najít ženu/dívku na chození, přišlo mi to trapné, chodila jsem s muži/kluky. Vzrušovali mne, ale stále jsem myslela na ženy. Sex se ženou jsem měla, jednou se to trochu zvrhlo s kamarádkou, líbilo se mi to, zamilovala jsem se, nějaký čas to pokračovalo - můj tehdejší přítel to věděl, přišlo mu to sexy a kamarádské. Časem se ukázalo, že si ze mě celou dobu dělala legraci, že mě nikdy ráda neměla, nic ke mně necítila a bavila se tím s jejími přáteli. A to prosím už byla dospělá.

Jsem zamilovaná do své nejlepší kamarádky a nevím, co mám dělat. Já jsem vdaná, ona je vdaná. Má dvě děti. Nechci nikomu rozbíjet manželství i když jim to nefunguje a spíš to lepí, kde se dá (ona, on moc zájem neprojevuje). Mám to doma stejně. Než to doma přestalo fungovat (po narození nejmladšího dítěte) jsem byla moc spokojená. Měli jsme pěkný sex, rozuměli jsme si, povídali jsme si, ale stále mi něco chybělo. Snažila jsem se to ignorovat. Pak jsem se zamilovala do NÍ. Jednou jsme se hodně opily a vyspaly se spolu. Moc mi to nepřidalo.

Je to peklo. Nemůžu s ní být, bydlí daleko. Nechci jí vztah s manželem ještě víc kazit. Moje manželství se smrsklo na společnou večeři, jinak je muž stále pryč. Sex nemáme. Máme ovšem děti, myslím na ně, neodcházím, nevím, jak bych jim to vysvětlila (ani jedno ještě nechodí do školy), nechci je připravit o tátu.

Nechci asi poradit, chtěla jsem se jen vypovídat. Poprvé jsem to „řekla nahlas“, poprvé jsem si to tak připustila. Znáte někoho, kdo to měl podobně a dopadlo to dobře? Mám z toho strašné deprese. Jak budu žít celý život s mužem, když ho nedokážu milovat tak, jak by si bezesporu zasloužil? Proč sakra musím být rozbitá :zed:, chci být normální, šťastná, vdaná, spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
6.8.13 17:25

Tak jednak si myslim, ze jsi bisexualni, jinak by se ti sex s chlapem asi nelibil nikdy.
a pak tvoje soucasna situace je v podstate totozna s hetero-manzelkami, ktere se proste zamilovaly jinde… :nevim:
je jenom na tobe, co si s tim pocnes. pokud jsi s manzelem (i sexem) byla spokojena, tak bys zas spokojena byt mohla, ale to chce dosr prace z obou stran.
PS: nic proti tomu, aby clovek nasel sam sebe, ale taky nejsem priznivcem paleni mostu pri prvnim poblouzneni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4435
6.8.13 17:25

@Allons-y
Ahoj,
docela Ti tuto situaci nezavidim. Ale musis se rozhodnout, bud budeš vest dvoji život, najdeš si nějakou přítelkyni, nejlepe taky vdanou se stejnym problemem a budes to nejak kloubit, nebo mas smulu a budes se cely zivot trapit. Podle me nepripada v uvahu aby ses stim sverila manzelovi a rozesli jste se, uz jen kvuli detem. Ja jsem pro prvni variantu. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1654
6.8.13 17:32

@Ali-Ali taky nechci pálit mosty, nechci nikomu ublížit. Jenže mi z toho pořád vychází, že někomu ublížit musím. Minimálně sobě. Na mém vztahu s mužem se snažím pracovat, poslední dobou o to usilovněji. Jenže mě přijde, že toho začíná trochu využívat a když už nemůžu, tak mi zase řekne, že se nemám teda přemáhat (chtěl by třeba dvě teplá jídla denně, abych vstávala dřív než ostatní a udělala snídani a poklidila než se vzbudí). Asi na to nemám dost pevnou vůli, já vím, že je to špatně. Ale vydržím to třeba měsíc a pak začnou taková vedra jako teď a já nezvládám stát u plotny kvůli dvěma jídlům…ale budu se víc snažit.

@AngelikaO O svěřování se muži opravdu ani nepřemýšlím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
6.8.13 17:35
@Allons-y píše:
@Ali-Ali taky nechci pálit mosty, nechci nikomu ublížit. Jenže mi z toho pořád vychází, že někomu ublížit musím. Minimálně sobě. Na mém vztahu s mužem se snažím pracovat, poslední dobou o to usilovněji. Jenže mě přijde, že toho začíná trochu využívat a když už nemůžu, tak mi zase řekne, že se nemám teda přemáhat (chtěl by třeba dvě teplá jídla denně, abych vstávala dřív než ostatní a udělala snídani a poklidila než se vzbudí). Asi na to nemám dost pevnou vůli, já vím, že je to špatně. Ale vydržím to třeba měsíc a pak začnou taková vedra jako teď a já nezvládám stát u plotny kvůli dvěma jídlům…ale budu se víc snažit.@AngelikaO O svěřování se muži opravdu ani nepřemýšlím

hele, vareni dvou jidel denne neni zrovna to, co jsme mela na mysli. s tim bych manzela klidne poslala do haje.
myslim si proste, ze si prvni musis ujasnit, jestli vas vztah ma nejakou sanci a jestli je se k cemu vracet (kdyz to pekne bylo). a pokud ne, tak si rozmyslet jak a kdy ten vztah ukoncit.
ne kvuli nekomu, ne kvuli zamilovanosti, ale proto, ze definitivne citis, ze to nefunguje a uz nikdy fungovat nebude.
az pokud odejdes a vyresite si veci mezi sebou, tak az pak zacni uvazovat nad dalsim partnerem/partnerkou. je jedno jestli to nekdy v budoucnu bude zenska nebo chlap, prvni bych proste resila soucasny vztah :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9351
6.8.13 18:05

Poradit nedokážu, ale musí to být hrozný pocit. Přeju ti, ať to nějak zvládneš a vyřeší se to :hug: Je od tebe určitě moc pěkný, že myslíš i na ostatní a neženeš se do něčeho bezhlavě :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7214
6.8.13 18:05

@Allons-y

To jako ty mu budeš vyvářet a on pak bude s tebou spokojený? No, nevím, ten vztah by se měl vylepšovat někde jinde a hlavně oba by se měli snažit…Ale je potřeba vědět, jestli vůbec to má cenu a jestli se to změnit dá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9351
6.8.13 18:08
@Allons-y píše:
(chtěl by třeba dvě teplá jídla denně, abych vstávala dřív než ostatní a udělala snídani a poklidila než se vzbudí). Asi na to nemám dost pevnou vůli, já vím, že je to špatně. Ale vydržím to třeba měsíc a pak začnou taková vedra jako teď a já nezvládám stát u plotny kvůli dvěma jídlům…ale budu se víc snažit.

8o To by ode mě manžel asi brzo utekl. To je možná trošku náročnej on, ne? :think: 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
6.8.13 19:24

@Allons-y

Dělej jen to, na co máš síly a chuť. Dvě teplá jídla denně v tomto počasí nechápu a i v jiném počasí pochopím to druhé teplé jídlo jako ohřáté párky, případně opečenou sekanou. Nebuď blázen a nedělej to. Pak začneš chodit do práce a všechno co jsi zavedla, ti zůstane a zblázníš se z toho. Pečovat o dvě malé děti a udržovat domácnost a vařit je myslím dost. Tu snídani by mohl připravit on tobě, když vstává dříve. Taky by mu ruce neupadly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1654
6.8.13 22:00

Máte pravdu, doma to není nijak ideální, ale snažím se, co se dá. Právě jsem se bála, že to třeba není tak hrozný, že to vidím černěji, protože jsem do ní zamilovaná. Zkusím si s ním ještě promluvit, snad bude přístupný nějaké diskusi, přeci jen je to otec mých dětí. Jsem schopná se hodně podřídit pro to, aby bylo manželství spokojené, ale dlouho to nevydržím a nebo toho právě začne trochu zneužívat. ONA mi říkala, že si ho nemám brát. Já si ho stejně vzala, tak teď, když jsme manželé, tak to prostě musí klapat aspoň nějaký čas, než děti odrostou, ale zase nechci, aby děti viděly, že táta mámu nemá rád (a naopak) a pak z toho třeba měly nějaké trauma :-(… i když by bylo možná menší, než kdyby věděly, že jejich máma je lesba

@Kobliha51 @Zebra @Levandulina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9351
6.8.13 22:47
@Allons-y píše:
Máte pravdu, doma to není nijak ideální, ale snažím se, co se dá. Právě jsem se bála, že to třeba není tak hrozný, že to vidím černěji, protože jsem do ní zamilovaná. Zkusím si s ním ještě promluvit, snad bude přístupný nějaké diskusi, přeci jen je to otec mých dětí. Jsem schopná se hodně podřídit pro to, aby bylo manželství spokojené, ale dlouho to nevydržím a nebo toho právě začne trochu zneužívat. ONA mi říkala, že si ho nemám brát. Já si ho stejně vzala, tak teď, když jsme manželé, tak to prostě musí klapat aspoň nějaký čas, než děti odrostou, ale zase nechci, aby děti viděly, že táta mámu nemá rád (a naopak) a pak z toho třeba měly nějaké trauma :-(… i když by bylo možná menší, než kdyby věděly, že jejich máma je lesba@Kobliha51 @Zebra @Levandulina

ale zase není pro jejich budoucnost ideální, když uvidí mámu, jak jen běhá kolem tatínka, aby byl spokojenej. To pak budou myslet, že je to tak normální :nevim:
Já nejsem moc pro rozvody, taky bych nechtěla dětem rozbít rodinu, ale naši se rozvedli, když mi bylo 11 a pamatuju se, že jsem byla moc ráda a ulevilo se mi - ty věčný hádky byly horší :?
Asi bych si s mužem promluvila :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
669
6.8.13 23:37

@Allons-y

Já myslím, že by jsi měla jít za tím co cítíš (ženou nějakou) jinak si na duši a na psychice a v životě vyrobíš nepěkné problémy…potlačovat emoce = cesta do pekel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1091
7.8.13 02:19
@Allons-y píše:
Jsem lesba a nikdo to neví. Jsem vdaná, mám dvě děti, domácnost. Je mi 25 let. Vždycky se mi líbily ženy, ale chodila jsem s muži. Říkala jsem, že jsem bisexuálka. Ale nejsem si tím tak docela jistá, protože jsem si nikdy nedokázala najít ženu/dívku na chození, přišlo mi to trapné, chodila jsem s muži/kluky. Vzrušovali mne, ale stále jsem myslela na ženy. Sex se ženou jsem měla, jednou se to trochu zvrhlo s kamarádkou, líbilo se mi to, zamilovala jsem se, nějaký čas to pokračovalo - můj tehdejší přítel to věděl, přišlo mu to sexy a kamarádské. Časem se ukázalo, že si ze mě celou dobu dělala legraci, že mě nikdy ráda neměla, nic ke mně necítila a bavila se tím s jejími přáteli. A to prosím už byla dospělá.

Jsem zamilovaná do své nejlepší kamarádky a nevím, co mám dělat. Já jsem vdaná, ona je vdaná. Má dvě děti. Nechci nikomu rozbíjet manželství i když jim to nefunguje a spíš to lepí, kde se dá (ona, on moc zájem neprojevuje). Mám to doma stejně. Než to doma přestalo fungovat (po narození nejmladšího dítěte) jsem byla moc spokojená. Měli jsme pěkný sex, rozuměli jsme si, povídali jsme si, ale stále mi něco chybělo. Snažila jsem se to ignorovat. Pak jsem se zamilovala do NÍ. Jednou jsme se hodně opily a vyspaly se spolu. Moc mi to nepřidalo.

Je to peklo. Nemůžu s ní být, bydlí daleko. Nechci jí vztah s manželem ještě víc kazit. Moje manželství se smrsklo na společnou večeři, jinak je muž stále pryč. Sex nemáme. Máme ovšem děti, myslím na ně, neodcházím, nevím, jak bych jim to vysvětlila (ani jedno ještě nechodí do školy), nechci je připravit o tátu.

Nechci asi poradit, chtěla jsem se jen vypovídat. Poprvé jsem to „řekla nahlas“, poprvé jsem si to tak připustila. Znáte někoho, kdo to měl podobně a dopadlo to dobře? Mám z toho strašné deprese. Jak budu žít celý život s mužem, když ho nedokážu milovat tak, jak by si bezesporu zasloužil? Proč sakra musím být rozbitá :zed:, chci být normální, šťastná, vdaná, spokojená.

já mám trošku jiný příběh než ty: já zamilovaná do kolegyně v práci- v tuhle chvíli mé super kámošky, ona zadaná s dětmi, neklape to, já bez dětí i přítele- s žádným nevydržím páč sem možná vážně na holky…prostě na palici no…

můžeš si počíst mojí diskuzi tady…

https://www.emimino.cz/…raci-147757/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.17 08:30

Obnova diskuze

Dobrý den.
Je mi 15 let a před cca půl rokem jsme se přestaly bavit s kamarádkou (2. nejlepší) takže nejspíš to je konec. Já jsem ji ale včera napsala, protože o mě kolovaly nějaké řeči a ptala se ji, jak to bylo. O to nejde, je v tom zcela nevinně. Ale potom jsme se dostaly k tomu, že mi něco nechce říct. Já jsem nikdy nebyla manipulativní typ, takže nevím jak, ale postupnými dotazy jsme se dostaly k tomu, že mě miluje. Ano, miluje. Prý to trvá tak třičtvrtě roku. Já jsem si to celou dobu myslela, protože jsem věděla (asi měsíc), že je bisexu.,ale protože jednou řekla, že nejsem její typ, tak jsem si myslela, že si jen moc věřím. Zlobit se nemůžu - za 1) jsem jí to slíbila, za 2) nemám za co, nemůže za to. Protože jsem věděla, že pro ni bylo těžké mi to prozradit, tak jsem ji řekla koho miluju (platonická láska o 14 let starší), zná ho a je to pro mě trapné. Nikdy bych to nikomu neřekla, ale jí ji jo. Ale já vůbec nevím jak se k ní mám chovat. Zítra se uvidíme ve škole. A co vy? Jak byste se zachovaly? Byly byste vděčné, že jste to z ní vytáhly, nebo byste si přály, aby jste o tom nevěděly? Plus jsem se chtěla ostříhat, ale ona mi napsala, že když jsem minule přišla s ostříhanými vlasy, tak to bylo k nevydržení (to je úchylný). Nebude to jako provokace? Ostříhaly by jste se? Pomoc. Je to jak ze špatného filmu. Jak jsem si to po kousíčcích skládala a ona mi vždy odpověděla jednim slovem a pak už bylo jasné, co myslí.
Prosím o anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
4
17.7.17 15:12

Maja

@Allons-y ahojky muzu se zeptat jak to dopadlo? Resim ted neco podobneho… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...