Jsou vaši chlapi u hraní PC her vzteklí?

5.8.13 20:33

Jsou vaši chlapi u hraní pc her vzteklí?

Ahoj holky.
Zajímalo by mě, jestli vaši chlapi hrají nějaké pc hry ať už online nebo třeba na cd a jestli se u toho dokážou vztekat až do běla když jim to náhodou nejde?? :nevim: Můj manžel hraje dost často online pokr a co u toho dokáže dělat, to snad ani nedělají malé děti, jak se vzteká když mu to nejde…nejdřív jsem z toho byla trochu rozhozená, ale dnes se tomu už pěkně směju, protože koukat na něj jak u toho běsní je někdy fakt zážitek :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5.8.13 20:34

U nás je to podobné, přítel také hraje Poker a když mu nejde karta a nebo ho někdo porazí, tak to stojí za to :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
5.8.13 20:38

Můj muž střílí tanky a ty výrazy, co občas používá na adresu soupeřů i spoluhráčů… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
230
5.8.13 20:39

U nás chlap hraje on-line jakýsi střílečky a ku… pi… ču… tu vztekle jen lítají. Mít bezdrátovou klávesnici nebo myš, tak jí honíme na druhé straně bytu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3418
5.8.13 20:39

Přítel to stejný :D je jak malý rozmazlený děcko, ale když ho to baví ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3418
5.8.13 20:40

@Etcetera78 Můj teď taky střílí tanky a ty výrazy :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12023
5.8.13 20:46

@Etcetera78 taky u nás doma jezdí tanky :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.13 20:48

@T.Hololinka přesně :mrgreen: kolikrát se bojím, že ten pc najde umístění až pod balkonem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.13 20:50

Tak já radši výrazy které z mého miláčka padají na adresu těch kteří ho porazí ani nemůžu zmínit, protože by mě tu trvale blokli :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
5.8.13 20:51

Koukám, že tanky jsou v kursu :lol: Jediné pozitivum vidím v tom, že jedna bitva trvá max 15min, takže se nestane, že by Anežka seděla ve vaně 40 minut, jako se stalo jednou u jiné hry… :zed: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1598
5.8.13 20:51

Holky, ano manžel je, ale abych byla upřímná já taky, ale strasně :lol: :lol: To je vždycky rozbitá myš a slovník dlaždiče :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17304
5.8.13 20:52

Můj muž hraje WoT a jak u toho řve a co u toho řve :pocitac: :mrgreen: Bydlíme v aneláku a občas v noci- pozdě večer zařve na celý sídliště tak ho musím vyhubovat :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3160
5.8.13 20:52

U nás už také dost dlouhou jedou tanky a taktéž u toho kur… a pi… a mě to zatraceně sere :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17304
5.8.13 20:53

Tak koukám, že tanky frčí skoro všude :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
traktorka
5.8.13 20:53

Muj byvalý se dokazal tak vyvztekat, že jsem měla z něj strach. Dokonce jsem se i bála kdyby mě zase vyšla kostka. Cvok :cert:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama