Jsem zlodějka, nebo to přítel hrotí?

Anonymní
5.8.13 20:01

Jsem zlodějka, co myslíte?

Ahoj Holky,

potřebuju znát něčí názor. S partnerem jsme spolu 3 roky, máme spolu roční dceru a náš vztah nám moc neklape. To abych vás uvedla do obrazu :).A teď ten můj problém - nedávno jsem potřebovala s dcerou odjet a neměla jsem u sebe žádné peníze, tak jsem si od přítele z peněženky vzala pár stovek s tím, že mu to později řeknu. V tu chvíli to ani nešlo, byl po tahu a spal. Nějak jsem na to zapomněla a potom mě začali bombardovat smsky o tom jaká jsem zlodějka apod. Teď (asi měsíc po) to opět začal vytahovat, nadává mi do zlodějky, cikánky, že jsem ho okradla, povídá to po přátelích, v hospodě apod. Teď jsem z toho úplně vyřízená a nevím, jestli má přítel pravdu nebo mu trošku hrabe. Já si myslím, že se to ani krádeží nazývat nedá - žijeme spolu, máme spolu dítě a není přece takový hřích, když si od něj vezmu nějaké peníze a ihned mu to nehlásím. Jinak po něm nic nechci, jídlo pro nás + potřeby pro mě a malou si platím z rodičovský. Co myslíte, má přítel pravdu a měla bych se stydět :?? Moc děkuji za všechny názory :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9649
5.8.13 20:03

Ja si myslim, ze mu hrabe hodne a ne trosku… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Cyprián
5.8.13 20:04

Každý normální chlap by tohle pochopil, jen kretén z toho dělá takovou aféru a vyvozuje kraviny :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
3397

Stydět by se měl on…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
406

Mě by taky vadilo, kdyby mi partner vzal peníze a nic neřekl, nikdy nevíš na co to zrovna potřebuje. Ale zase bych to až tak nepřeháněla a určitě bych ho nějak neurážela nebo neponižovala před známýma,, :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30420
5.8.13 20:05

Stydět by se měl tvůj chlap…tohle jsem nechápala, nechápu a nikdy nepochopím, když dva žijou spolu a každý má svoje peníze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2948
5.8.13 20:05

:-D to je fakt hnus. Mate spolecny dite = spolecne penize. Jste rodina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
5.8.13 20:06

Cože? Přítel když spí po noční a potřebuju peníze na nákup, tak si je od něho vezmu a neřeší to. Když zapomenu a pak se zeptá, tak mu řeknu k čemu jsem to potřebovala a tím to hasne. Mám všechny peníze dohromady… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
novo123

Stydět by se měl „přítel“, peníze by ti snad měl dávat sám od sebe a ne dělat scény, když si půjčíš a zapomeneš mu to říct :nevim: Tohle já nechápu, my máme společné finance a pokud by mi chlap udělal takovou scénu, tak už si asi balí kufry buď on a nebo já a navíc tě ještě obviňovat před kamarády apod. no, fuj, co je to za chlapa?

Příspěvek upraven 05.08.13 v 20:07

• Nahlásit
  • Citovat
12262

My jsme v tom případě s manžou nefalšovaní kriminálnici, odjakživa jsme si brali prašule z peněženek jak bylo potřeba, on mě, já jemu a většinou jsme si to ani neříkali a to nejen před svatbou ale i předtím :mrgreen: nikdy mě nenapadlo že je to divný :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1332
5.8.13 20:07

Nevím, já to dělám taky, když nemám drobné a mám jen kartu, tak si kolikrát něco vezmu - navzájem, my jsme teda manželé, takže právně mám větší nárok, ale fakticky je to stejná situace.

A teda, kdyby mu to vadilo, máte si to vyříkat, ale aby byl takové prase a hlásil to v hospodě??? 8o Asi nejde jen o ty peníze… je to sprostý buran.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2816
5.8.13 20:07

To děláme úpln běžně… já většinou chlapovi brakovala peněženku a vybírala drobný na MHD :D dodatečně jsem hlásila že jsem si vzala. Prob lém by jen byl kdybych to neřekla. I když stejěn platíme víc kartou a hotovost máme minimální.

Tomu tvýmu doost hrabe :roll: :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13508
5.8.13 20:08

Tak jde nejspíš o to, jak máte uspořádané finance. Pokud si ty platíš něco a on něco druhého a máte zřejmě finance oddělený, potom chápu, že se cítí okradený.

A můj soukromý pohled: no jo, to jsou ty vztahy, bez sňatku, velikáááá láska, dítě, rozčarování…a pak to tu vídáme. Vím, že na to ses neptala, ale to k tomu tak nějak patří. Špatný výběr, špatný začátek…a tak postupně se to táhne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.13 20:09

Asi mu opravdu leze neco na rozum, u nas kdyz jeden z nas potrebuje tak si vezme od toho druheho, jen muj chlap, kdyz rano odchazi tak ja jeste spim, tak kdyz si vezme penize z moji penezenky, tak mi ji necha lezet v kuchyni na stole a to jen proto abych vedela, ze si neco vzal a nesla nakoupit bez penez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24460
5.8.13 20:09

Tak vadilo by mi, kdyby si chlap vzal peníze z mojí peněženky a neřekl to, ale řešilo by se to stylem - Ty prosímtě, příště mi to řekni, vypadala jsem v obchodě jak de*il, nakoupím, a v peněžence prd!
Stejně by to proběhlo, kdybych vzala peníze já jemu.
(Peníze máme společné, ale peněženku každý svou, bankomat daleko…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama