Manžel je workoholik

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.11.21 17:11

Manzel je workoholik

Pomalu toho zacinam mit plne zuby. Manzel pracuje 50 hodin tydne, mame doma dceru (1,5 roku) a vubec se ji nevenuje. Kdyz nepocitam nejake kraviny tak 10 minut denne. Vecer vypne praci a nez jde spat dela nejakou dalsi praci na pc. Ma takhle asi 3 dalsi projekty. Predem jenom chci rict, ze to rozhodne nedela proto, ze by musel. Vydelava sestimistnou castku kazdy mesic. A nema ani zadnou vedouci funkci, neni to tak ze by se bez nej proste nekdo nekde neobesel. On to proste delat chce. Hadky na tohle tema vedeme neustale, uz jsem pomalu rezignovala..
Dalsi vec je ta, ze ja jsem uplne bez penez. Nechal si rodicak posilat na svuj ucet, takze proste vsechny penize tecou k nemu. Kdykoli neco chci, tak ho musim prosit o penize a on nechape proc mi to vadi. Koupi vzdycky vsechno co je potreba, ale proste nechape jak ponizujici pro me je si mu neustale rikat, nechat si vsechno schvalovat. Pry mi penize pravidelne nechavat nechce, ze bych je rozhazela. Pritom utratim cca 7000 mesicne za za ruzne potreby pro dite, obleceni, hodne me bavi ruzne dekorace, je to pro me relax. Nekupuji si zadne drahe kabelky, parfemy nic takoveho i kdyz bychom si to mohli dovolit. To on nevidi. Nechodim ke kadernikovi, chodila jsem na gelove nehty, ale to jsem kvuli nemu zrusila. I tohle co utratim tak mi vycita. On pry nema potrebu utracet za nic a nemela bych ani ja. Ja jsem doma s dcerkou a studuju, takze zadna brigada ani nic podobneho nepripada bohuzel v uvahu..
Ani nevim co tady ocekavam, spis se jen vypovidat, je mi z toho posledni dobou hrozne uzko.. Citim se vlastne hrozne osamela.. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11946
16.11.21 17:22

No máš pěknýho blbce. Rodicak si predelej na svůj účet, to je otázka vyplnění jednoho papíru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6292
16.11.21 17:24
@Anonymní píše:
Pomalu toho zacinam mit plne zuby. Manzel pracuje 50 hodin tydne, mame doma dceru (1,5 roku) a vubec se ji nevenuje. Kdyz nepocitam nejake kraviny tak 10 minut denne. Vecer vypne praci a nez jde spat dela nejakou dalsi praci na pc. Ma takhle asi 3 dalsi projekty. Predem jenom chci rict, ze to rozhodne nedela proto, ze by musel. Vydelava sestimistnou castku kazdy mesic. A nema ani zadnou vedouci funkci, neni to tak ze by se bez nej proste nekdo nekde neobesel. On to proste delat chce. Hadky na tohle tema vedeme neustale, uz jsem pomalu rezignovala..
Dalsi vec je ta, ze ja jsem uplne bez penez. Nechal si rodicak posilat na svuj ucet, takze proste vsechny penize tecou k nemu. Kdykoli neco chci, tak ho musim prosit o penize a on nechape proc mi to vadi. Koupi vzdycky vsechno co je potreba, ale proste nechape jak ponizujici pro me je si mu neustale rikat, nechat si vsechno schvalovat. Pry mi penize pravidelne nechavat nechce, ze bych je rozhazela. Pritom utratim cca 7000 mesicne za za ruzne potreby pro dite, obleceni, hodne me bavi ruzne dekorace, je to pro me relax. Nekupuji si zadne drahe kabelky, parfemy nic takoveho i kdyz bychom si to mohli dovolit. To on nevidi. Nechodim ke kadernikovi, chodila jsem na gelove nehty, ale to jsem kvuli nemu zrusila. I tohle co utratim tak mi vycita. On pry nema potrebu utracet za nic a nemela bych ani ja. Ja jsem doma s dcerkou a studuju, takze zadna brigada ani nic podobneho nepripada bohuzel v uvahu..
Ani nevim co tady ocekavam, spis se jen vypovidat, je mi z toho posledni dobou hrozne uzko.. Citim se vlastne hrozne osamela.. :(

Nechápu utratit 7tis za potřeby pro dítě, oblečení… ale zase pokud se vydělává a je ušetřeno, tak asi proč nee.
Ale vy jste si měli vše dohodnout na začátku hlavně než jste měli dítě. Proč jsi kývla na to posílat rodičák jemu na účet? Zajdi na sociálku a změň tam číslo účtu! To chce si jen dupnout. A prosadit si to. Jste manželé je to vše vaše společné. Budeš muset si se svým manželem sednout a promluvit si, ale rázně, důrazně. Vysvětlit mu jak se cítíš, že musíš škemrat o každou korunu. On chodí nakupovat jídlo, drogerií když pracuje 50 hodin týdně??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.21 17:25

@JancaS84 Jenze on s tim nesouhlasi a ja nechci doma delat dusno. Uz jsme se kvuli tomu pekne pohadali tenkrat. Podle jeho nazoru proste penize nepotrebuju, vse pry zaplati on. Coz je pravda, ale ja se citim jak posledni hadr na podlahu. Bavili jsme o tom uz stokrat..

• Citovat
  • Nahlásit
2502
16.11.21 17:29
@Anonymní píše:
@JancaS84 Jenze on s tim nesouhlasi a ja nechci doma delat dusno. Uz jsme se kvuli tomu pekne pohadali tenkrat. Podle jeho nazoru proste penize nepotrebuju, vse pry zaplati on. Coz je pravda, ale ja se citim jak posledni hadr na podlahu. Bavili jsme o tom uz stokrat..

Tak kdyz s tim nic delat nechces, tak si nestezuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6500
16.11.21 17:29
@Anonymní píše:

Nezajem, rodicak bych si posilala na svuj ucet. To jestli by s tim manzel souhlasil nebo ne, me nezajima. Co kdyby se manzelovi neco stalo? Pujdes pod most?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23074
16.11.21 17:30
@Anonymní píše:
Ani nevim co tady ocekavam, spis se jen vypovidat, je mi z toho posledni dobou hrozne uzko.. Citim se vlastne hrozne osamela.. :(

8o
Pěkně tě má ve své moci.
Neptej se ho. A zařiď si posílání rodičáku na svůj účet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20434
16.11.21 17:30
@Anonymní píše:

Tak buď si uděláš doma pořádek a bude chvíli dusno nebo takhle budeš žít napořád…k tomu účtu máš aspoň přístup? Jsi snad nějakej malej harant, že ti řekne, že peníze nepotřebuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23074
16.11.21 17:32
@Wani píše:
Nezajem, rodicak bych si posilala na svuj ucet. To jestli by s tim manzel souhlasil nebo ne, me nezajima. Co kdyby se manzelovi neco stalo? Pujdes pod most?

Než se vyřídí dědictví, tak zřejmě ano. Má dítě a pro ochranu dědictví se dočasně blokují účty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2876
16.11.21 17:34

Manžel není workoholik, ale despota :jazyk: Práce 10 hodin denně/ 5 dní v týdnu mi zase takový extrém nepřijde. Ale to s těmi penězi by mi vadilo moc. Mně taky chodil rodičák k manželovi na účet, ale měla jsem plné disponenteské právo, kartu a opravdu jsem nemusela žádat o každý pětník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11946
16.11.21 17:36
@Anonymní píše:

No tak co chces no :nevim: Nejsi schopná se prosadit a dupnout si aby bylo něco podle tebe tak asi budeš hadr na podlahu no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8001
16.11.21 17:37

Třeba je jeho oblíbená četba, výpis z účtu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8001
16.11.21 17:38

Jezdíte někam na dovolené? Umíte si užít život?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6928
16.11.21 17:47

To, že je vorkoholik je ve vašem případě ten menší problém, horší je to, že tě ovládá a odstrihl tě od peněz. Asi bude pěkný diktátor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5254
16.11.21 17:56

Workoholik a škrt, hrozná kombinace.
Jak jako nechal si rodičák posílat na svůj účet??? O tom rozhoduješ snad Ty…na druhou stranu, brzy můžeš být bohatá vdova :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat