Manžel jede na misi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Brení
Stálice 58 příspěvků 23.10.18 15:44
Manžel jede na misi

Ahoj ???? manžel mi za chvíli odjíždí na misi do zahraničí na půl roku přece jenom jsem z toho trochu vyjuchana. Ráda bycg se dozvěděl jestli s tím máte někdo zkušenosti, přece jenom jaký to je atd. Díky za každou odpovwd

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 15:48

Záleží kam jede, na jakou pozici, jak máte staré děti. Všechno se dá zvládnout, musíte. Anonym - manžel je voják a kdybych odpovídala dál, nechci být s tím spojována.

Uživatel je onlinepavla.velova
Závislačka 2961 příspěvků 23.10.18 15:51

@Brení ahoj můj ex přítel také odjížděl tenkrát na misi no dokud nedojel bylo to ok ale pak už byl ten den brečela sem a pak se asi měsíc byla úplně mimo pořád nás vším přemýšlela pořádně nespala apod nebylo mě moc fajn každý říkal že první měsíc je nejhorší a měli pravdu opravdu ten první měsíc byl nejhorší pak už to šlo ale stejně strach byl velký ozval se jak mohl pak třeba řekl že 3 dny se neozve že nebude moct tak sem porad měla tel sebou i na záchod sem ho nosila.

Kaliopa
Závislačka 3384 příspěvků 23.10.18 15:51

Buď ráda, aspoň si vydělá. To víš, každý by chtěl mít doma vojáka s vysokým platem, ale sedět doma v teplíčku. Určitě se vám peníze budou hodit, ne? Už takhle jsou vojáci dost přepláceni.

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 23.10.18 15:53
@Kaliopa píše:
Buď ráda, aspoň si vydělá. To víš, každý by chtěl mít doma vojáka s vysokým platem, ale sedět doma v teplíčku. Určitě se vám peníze budou hodit, ne? Už takhle jsou vojáci dost přepláceni.

a nebo ho tam pro pár šupů odstřelí to jí to pak bude platný

Brení
Stálice 58 příspěvků 23.10.18 15:59

Ze všichni řeší peníze to mě fascinuje.
Kdo nakyho vojáka má nebo alespoň zná, jo neříkám někdy jsou opravdu peníze v uvozovkách za nic někdy opravdu ne. Kdo zná myslím že se k tomu víc vracet nemusím.
Nepíšu sem kvůli tomu abych četla názory ohledně peněz.
Někdo má někdo ne. Tak to bohužel je.

Brení
Stálice 58 příspěvků 23.10.18 16:01

@pavla.velova
Dík, právě teď je všechno ok. Jo už přemýšlím nad tím co bude až odjede jak to zvládnu, spíš nad detma než nad sebou. Jsem zase držák, smutno mi bude, ale existuje internet atd. Dřív nebyla možnost takovyho spojení a taky to šlo.

Brení
Stálice 58 příspěvků 23.10.18 16:03
@Anonymní píše:
Záleží kam jede, na jakou pozici, jak máte staré děti. Všechno se dá zvládnout, musíte. Anonym - manžel je voják a kdybych odpovídala dál, nechci být s tím spojována.

Jestli to jde napis/te mi do zpráv, nejde mi o zveřejnění jen o zkušenost.

Závislačka 2961 příspěvků 23.10.18 16:04

@Brení přesně tak my si také volali přes Skype aby viděl malou ale tenkrát byla malinká tak ještě z toho neměla rozum dá se to zvládnout a hlavně kvůli dceři sem se hodně držela.

Závislačka 2961 příspěvků 23.10.18 16:06

@Kaliopa co se týká plazů tady v ČR co mají vojáci tak zase takový zázrak jak si každý mysli to není možná ano ty na vyšších místech co sedí v kanceláři. A na misi ano mají hezké peníze ale k čemu jsou pak peníze když se něco stane???

Brení
Stálice 58 příspěvků 23.10.18 16:06

@pavla.velova myslim že kvůli dětem se drží každá přece jenom nestarás se už jen o sebe:)

Závislačka 2961 příspěvků 23.10.18 16:09

@Brení přesně tak. Ke mě tenkrát chodila i slečna od kolegy byla sama děti neměli tak ta to nešla hodně špatně a když přítel odjel pak znova už sem to zase nesla jinak protože už pak sem věděla jak to chodí apod. Ale ten poslední měsíc je hrozně dlouhý než se vrátí mě přišlo že se zastavil čas

Brení
Stálice 58 příspěvků 23.10.18 16:09
@pavla.velova myslim že kvůli dětem se drží každá přece jenom nestarás se už jen o sebe:)
@pavla.velova píše:
@Kaliopa co se týká plazů tady v ČR co mají vojáci tak zase takový zázrak jak si každý mysli to není možná ano ty na vyšších místech co sedí v kanceláři. A na misi ano mají hezké peníze ale k čemu jsou pak peníze když se něco stane???

Přesně tak, peníze jsou hezký ne že ne, kupodivu v armádě záleží i na vzdělání, máš vysokou máš víc peněz. Jak to říkají rodiče, uč se a budeš mít.

Závislačka 2961 příspěvků 23.10.18 16:10
@Brení píše:
Ze všichni řeší peníze to mě fascinuje.
Kdo nakyho vojáka má nebo alespoň zná, jo neříkám někdy jsou opravdu peníze v uvozovkách za nic někdy opravdu ne. Kdo zná myslím že se k tomu víc vracet nemusím.
Nepíšu sem kvůli tomu abych četla názory ohledně peněz.
Někdo má někdo ne. Tak to bohužel je.

Hezky napsáno :palec:

Brení
Stálice 58 příspěvků 23.10.18 16:11

@pavla.velova
Já už spíš teď myslím na to jak se vrati :lol: :lol:
No když to vezmu Teda co se teď děje na těch misích je to docela síla.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >