Manžel má děti?!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

stanri
Povídálka 37 příspěvků 15.01.17 01:18
Manžel má děti?!

Před pár hodinami jsme se dozvěděli naprostou novinku, která manželovi asi podle všeho nedá na pár nocí spát.

Dneska mu dorazil e-mail od jeho dávné ‚přítelkyně‘, která ho prosila o to, jestli by se s ní náhodou nemohl co nejdřív sejít. Naposledy se viděli před cca dvěma roky a to jsme na ni narazili v obchodě, kde se akorát slušně pozdravili, prohodili takové ty obvyklé zdvořilostní fráze a jelo se dál. Absolutně nechápal, co by po něm proboha mohla chtít. Poprosil ji o číslo s tím, že v nejbližší době se s ní rozhodně sejít nemůže a hlavně ani nechápe proč, tak jestli by si nemohli alespoň zavolat. V ložnici byl zavřený skoro hodinu, nerozuměla jsem tomu, co si spolu můžou takhle dlouho dva lidi, co se x let neviděli vykládat. Když konečně vylezl, tvářil se jako opařený a mě tak vynervoval ještě víc.

Podle všeho jí po jejich krátkém románku před více než 15 lety zůstala na památku dvojčata (holka a kluk). Jelikož byla tenkrát ve vážném vztahu a za ním si párkrát odskočila jen tak bokem, nijak se v tom nerozpytvávala a svému drahému, který na ni po nocích čekal doma oznámila tu radostnou novinu, jako by snad ani nemohlo být pochyb o tom, že bude miminko/a jeho.

Až do teď jí tahle „malá“ lež prošla bez problému. Nějakým způsobem se ale teď její obelhaný manžel dozvěděl pravdu a je z toho oheň na střeše. A ona se bojí, jak se s dětma zvládne po finanční stránce poprat, pokud od ní skutečně odejde, tak jak vyhrožuje. Třešničku na dort tomu nasadila tím, když na konci rozhovoru prohlásila, že pokud se situace u ní doma uklidní a manžel se s tím nějak smíří, nehodlá nic měnit, a o to aby se děti dozvěděli, jak se situace má, nestojí.

Asi to vyzní blbě, ale absolutně netuším, proč mu tímhle musela plést hlavu, když nechce, aby se s dětmi sešel, pokud to nebude nutné. Teď má, chudák, čekat na to, až se hvězda opět ozve s tím, jak se u nich situace vyvrbila. Prý se jenom potřebovala ujistit, že kdyby bylo nejhůř, bude se na něj moci spolehnout.

Doma jsme to teď měli docela těžké, né, že by mezi námi byly nějaké rozepře, ale během svátků jsem potratila. Těhotenství sice v tuhle chvíli nebylo plánované, ale velice nás potěšilo a my se na představu toho, že mezi námi přivítáme miminko moc těšili. Vím, že ho to taky dost zasáhlo, ačkoliv se snažil být oporou hlavně mně. A teď tohle… Vždycky se tváří jako ten největší tvrďák a snaží se být, co nejvíc nad věcí. Nepřizná, že je toho na něj moc, a nerad mluví o věcech, které ho trápí.

Štve mě, že mu v téhle situaci nemůžu pomoct nijak jinak, než tím, že tady pro něj prostě jenom budu. Je mi jasný, že mi nemůžete nijak poradit, protože prostě není jak, ale já ze sebe tohle všechno musela dostat…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

MartinKa36
Závislačka 3332 příspěvků 15.01.17 01:49

Hele tohle se nedělá, nejlepší bude když bude tvuj přítel jako neřízená střela a svou bejvalou kamarádku navštíví a seznámi se se svími dětmi jako strejda tonda ---- jinak ho to bude hlodat a hlodat… Samozřejmně že by dětem nic říct nemněl ale aspoň zjistí jaký jsou jeho děti a uklidní se..

lasička1
Echt Kelišová 8038 příspěvků 15.01.17 04:15

A je stoprocentně jisté že děti jsou opravdu manžela?

eva valoi
Extra třída :D 11349 příspěvků 2 inzeráty 15.01.17 04:59

Hlavně po finanční stránce je bude zajišťovat ten manžel. Ať už od nich odejde nebo zůstane.

Halamka
Závislačka 3647 příspěvků 1 inzerát 15.01.17 06:15

Ja bych na tohle vubec nepristoupila. To ho muze stresovat uz porad, ze kdyby nahodou zustala sama, tak se ma starat?
Bud prokaze, ze jsou deti jeho a muze to resit nebo at si to resi sama. Jako delat si zadni vratka kdyby nahodou neni fer k nikomu krome ji…

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 15.01.17 07:00

Tak v prvé řadě mě napadlo, Jestli to je opravdu jeho.. Ono spát se dvěma chlapama najednou… potom je těžké určit kterého jsou…

V druhé řadě, jak jsi sama napsala, proč by (kdyby náhodou) měl platit na osoby, které nikdy neviděl a ani neuvvidí… Hlavně nic neplatit.. Maximálně, jak by se dohodli že udělají testy a potom se budou vídat, pokud budou „pozitivní“

No a k tobě :( Docela mě mrzí, že to máš takové těžké.. je těžké vlastní nemít a přijít o něj a najednou se objeví bejvalka co toto navykládá a rovnou sebou přitáhne dvě děcka… Nemáš a nebudete to mít lehké no..

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 15.01.17 07:08

Jeji jednani neni vubec fer, ozvat se po takove dobe, jen proto, aby mela zadni vratka. Rozhodne to nebude tak, ze pani manzel opusti a ten vas najednou bude mit alimentacni povinnost, tu bude mit jeji manzel. Leda ze by mu hrala na city, on ji platil dobrovolne a ona jeste brala alimenty od toho, co je zapsany v RL jako otec. A tusim ze podle novyho obcanskyho zakoniku se puvodni otec sveho otcovstvi jen tak nezbavi

Xsenova
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 15.01.17 07:23

Urcite by jej mal zavolat spat a povedat jej, ze by rad geneticke testy. A od vysledku by sa to riesilo dalej. Zavolat po 15 rokoch ze maju spolu dvojicky 8o to je ako zly sen.

araw
Neúnavná pisatelka 16607 příspěvků 15.01.17 07:49

Jo, dle zakona se bohuzel podvedeny muz alimentu nezbavi. Sice je to svinarna, ale je to tak :-(

Jaara
Kecalka 126 příspěvků 15.01.17 07:50

Když odhlédnu od citové stránky, je třeba se zamyslet prakticky a poradit se s právníkem. To je první věc, než začít něco řešit bezhlavě. Ten minulý vztah je dávno pryč a budoucnost je úplně někde jinde.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63309 příspěvků 3 inzeráty 15.01.17 08:50
@araw píše:
Jo, dle zakona se bohuzel podvedeny muz alimentu nezbavi. Sice je to svinarna, ale je to tak :-(

No, tak zrovna po 15 letech, co je vychovava jako vlastni mi to prijde zcela v poradku.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 15.01.17 08:55

Obou chlapu je mi uprimne lito, ze narazili na takovou fl. undru.
Jeden bude zit s tim, ze x let vychovava, miluje a zivi deti, ktere vlastne nejsou jeho a druhy s tim, ze ma nekde deti, ktere nezna. Tezko rict, kdo je na tom hur..

Malina7
Závislačka 2667 příspěvků 15.01.17 09:09

Pokud je on biologický otec, musí ona podat žalobu na určení otcovství. Já myslím že v takovém případě teď partner by měl vyhledat hlavně právníka a konzultovat to s ním. S tou paní ať partner vůbec nekomunikuje dokud nebude mít rady od právníka.

Zuziky
Neúnavná pisatelka 16745 příspěvků 15.01.17 09:14

Vcelku by me zajimalo, jak muze zenska zit s nekym 15 let, pak prijit za obcasnym milencem z doby pred 15 lety a sdelit mu „mozna ses tata“…rozhodne bych muzi doporucila schuzku s pravnikem a testy otcovstvi…a pak teprve jakykoliv dalsi kontakt s milou pani :zed: :zed:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 15.01.17 09:15

@j.a.n.i1 lze vůbec po takové době žalovat někoho o tom, že je otec?

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >