Manžel má problém

Anonymní
9.4.20 10:32

Manžel má problém

Ahojky ženy prosím o radu už jsem zoufalá jsem s manželem 12 let máme 2 děti (7 a 4 roky) ja jsem v našem manželství spokojená ale manžel má semnou problém ale nechce to řešit říká že to řešit nemám že je vůl ale že mě rad má. Bohužel je kvuli tomu blba atmosféra :roll: a za me to nejde neřešit. Příjde mi ze mě sice rad ma ale nemiluje. Jiná ženská v tom není to vím jiste z ruzných důvodů to mi věřte. Ale ta nejistota jestli semnou chce byt nebo ne mě ničí příjde mi ze by chtěl byt sám ale bojí se že udělá chybu a ja se pak nebudu chtit vrátit to mi i řekl. Rekla jsem mu že až bude vědět co chce ať dá vědět na to mi jeste neodpověděl :,( Ale ja teď nevím nechci ho ztratit tak jestli to snášet a dělat jako by nic a čekat a nebo si sednout a jestli mi neřekne co má za problém tak že jdem od sebe ale nerada bych to ukončila já. Nechápu proč to všechno tak komplikuje.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7216
9.4.20 10:36

Já teda nechápu, proč tě upozorňuje, že má s tebou problém, ale je tajemný jak hrad v Karpatech a odmítá říct jaký. A jako třešničku tě navíc straší tím, že se svěří, že možná udělá nějakou blbost. Jinak souhlasím s tebou, tohle nejde neřešit a pokud by mi odmítl říct, co je se mnou tak hrozného, asi bych to dřív nebo později ukončila sama, než žít v téhle nejistotě a s vědomím, že chudák chlap vedle mě teda přežívá a je otázkou času, než se blbecek konečně rozmyslí. Otázkou je, zda mu přesně o tohle nejde: neumí to ukončit a doufá, že to uděláš ty. No nezávidím ti to, je to vul.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6732
9.4.20 10:37

Ahoj,
chápu, že je to zraňující. Ale vztahuje vždy komplikovaná záležitost s mnoha výkyvy, a občas někdo potřebuje určitý prostor pro znovuobjevení i sama sebe. To myslím bude případ manžela. Teprve až bude vědět, co chce sám, bude mít jasno i v tom, zda a koho dalšího chce v životě do budoucna.
Je dost slušná šance, že to bude jak nakonec už sám naznačuje. Že bude vědět, že ta nejlepší pro něj jsi ty.
Proces by u něj mohlo urychlit, kdyby si o svých myšlenkách s někým mimo rodinu oba popovídal. Tak rychleji znovuobjeví sebe samého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
9.4.20 10:39

Já bych mu dala prostor. Zřejmě něco řeší a sám neví co s tím. Nech ho vydechnout, zbytečně se na nic neptej.. odjela bych s detma na vikend na chalupu, k rodičům nebo někam pryč. Tohle si zřejmě musí v palici srovnat sám. Tak bych mu tu samotu dala jak by potřeboval :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3125
9.4.20 10:45

Nezlob se, ale manzel je trubka. Rozhodne jsem vzdy pro rozumnou (tj. otevrenou, ale nezranujici) komunikaci mezi partnery, ale pokud prijdu s oznamenim, ze nejsem spokojena a neco mi vadi, mela bych to take umet specifikovat. Jinak je to informace naprosto k nicemu a s nulovou vypovedni hodnotou pro druheho. Naopak, spis ho tim uvedu do stresu, protoze stara pravda zni, ze nejvice se bojime toho, co nezname a nemuzeme ovlivnit. Jak mu mam rozumet a pripadne neco zmenit, kdyz si nerozumi ani on sam? Takze ujasnit si myslenky (treba i u odbornika, vikend o samote atd.), sformulovat je a pak teprve resit s druhym.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1190
9.4.20 11:09

To ti jako jen tak, po 12ti letech řekl „já tě nemiluju, ale neřeš to“ :roll:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3125
9.4.20 11:17
@Berry77 píše:
To ti jako jen tak, po 12ti letech řekl „já tě nemiluju, ale neřeš to“ :roll:?

Kdepak, rekl, ze ji ASI nemiluje, ale neni si jisty, ze by mu to nakonec nebylo lito a boji se, ze by se pak nemohl vratit :mrgreen:.
V prekladu-nemam koule na to odejit, protoze mam bobky, ze kdyz nic (nejakou) lepsi nenajdu, zustanu sam jak Milous Jakes alias kul v plote. Jestli jsi fajn holka, das mi volnost, ale zaroven slibis, ze si nikoho nenajdes do doby, nez ti dam pokyn, ze uz jako muzes, neb ja nasel svou vysnenou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.20 11:24
@Berry77 píše:
To ti jako jen tak, po 12ti letech řekl „já tě nemiluju, ale neřeš to“ :roll:?

Jo tak nejak to bylo že si to vyřeší

• Nahlásit
  • Citovat
551
9.4.20 11:27

Hledá něco lepšího a až to najde, tak se na Tebe vykašle. Teď ho akorát zatím žádná nechce, tak s tím jen tak prudí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.20 11:27

Ještě jsem zapoměla napsat že uz to trvá 2 roky s pry :mavam: mu vadí ze je to 14 dní dobrý a pak že se zas pohádáme

• Nahlásit
  • Citovat
3125
9.4.20 11:28
@Anonymní píše:
Jo tak nejak to bylo že si to vyřeší

To je ale strasny alibismus. Takze on si ulevi a hodi starost o osud rodiny vlastne na tebe, ktera se trapis necim, co nemuzes ovlivnit.
A v tomhle napjatem provizoriu hodla zit jak dlouho? Dokud se neobjevi nejaka spasitelka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.20 11:30
@ontarova.stara píše:
Kdepak, rekl, ze ji ASI nemiluje, ale neni si jisty, ze by mu to nakonec nebylo lito a boji se, ze by se pak nemohl vratit :mrgreen:.
V prekladu-nemam koule na to odejit, protoze mam bobky, ze kdyz nic (nejakou) lepsi nenajdu, zustanu sam jak Milous Jakes alias kul v plote. Jestli jsi fajn holka, das mi volnost, ale zaroven slibis, ze si nikoho nenajdes do doby, nez ti dam pokyn, ze uz jako muzes, neb ja nasel svou vysnenou.

tak presne takhle se citim

• Nahlásit
  • Citovat
49896
9.4.20 11:34

Tak má říct jasně kde je problém a jestli to má nějaké rozumné řešení. V tomhle se moc fungovat nedá :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
9.4.20 11:37
@Markéta80 píše:
Tak má říct jasně kde je problém a jestli to má nějaké rozumné řešení. V tomhle se moc fungovat nedá :?

V tomhle se da akorat tak luxusne trpet a dnes a denne premyslet jak to vlastne je. Znam to z vlastni zkusenosti, ale obracene, ale s tim ze ja nikdy nezjistil kde ten problem byl. A kdyz se ohlidnu zpet, ta bolest tu cenu nemela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3620
9.4.20 11:42
@Anonymní píše:
Ještě jsem zapoměla napsat že uz to trvá 2 roky s pry :mavam: mu vadí ze je to 14 dní dobrý a pak že se zas pohádáme

Přeloženo: měla bys být více poslušná. Pletu se?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama