Manžel magor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 14:55
Manžel magor?

Ahoj holky, klidně i chlapi ????

Potřebovala bych poradit, jak se chovat v mé situaci. Takže…
Je to asi týden, co mi manžel řekl, že se zamiloval v práci do jiné, vídají se téměř každý pracovní den. Mě tvrdil, že už mě nemiluje. Jsme manželé 7 let a máme dvě děti. Jsem na mateřské. Po pár dnech, jsme se domluvili, že spolu budeme jen spát a nebudeme si zahýbat. Nebudeme nic řešit ani jeden druhého…taková rádoby volnost. Normálně chodíme společně ven, normálně se bavíme. On si píše na fb s tou holkou z práce, nejspíš i doma a sám řekl, že je na ženský a že se s nima bude bavit…stýkat…atd. no takže jsem tohle vše tolerovala už kvůli dětem a penězům a bydlení. Jenže dnes mě seřval za to, že jsem si včera udělala instagram a děsně mu to vadí, že prý si někoho hledám atd…ne jen, že jsme se domluvili, že se nebudeme hádat a pitvat blbiny, ale že si necháme volnost. Tak mě nenapadlo, že mě takhle odsoudí. Řekl, že jde za tou holkou z práce a udělal ze mě tu nejhorší na světě. Prý co jsem to za člověka, že si hned dělám instac, že mu lžu a bůh ví co ještě…ale to, že on má támhle jinou je zřejmě v pořádku? Nic špatného nedělám, nepodvadim, s chlapama si nepíšu, prostě nic. Ale špatná jsem tady já. Už mě nebaví se pořád nechat omezovat, když on sám mi dělá věci, které mi jsou nepříjemné. Dokonce si mě vzteky zablokoval na fb. Tak nejen že se chci vykecat, ale spíš bych chtěla poradit jak se v téhle situaci bránit. Od něho jít zatím nemůžu, k tomu mám vážně důvody. Spíš jak se mu postavit? Co dělat? On je tip chlapa bachař, co mě pořád podezírá. A sám dělá horší věci a ještě si myslí, že je to v pořádku. Tak třeba někdo poradí? Snažím se být v klidu, ale dnes mě to už fakt dopálilo.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 14:58

Špatně jsem napsala to, že ta domluva trvá jen pár dní, ne celé manželství. Do nedávna jsme žili normálně.

terien
Extra třída :D 11195 příspěvků 17.05.19 15:03

Nedělala bych nic, prostě bych si žila po svém, tohle stejně nemůžete vydržet. Všechny ty jeho bláboly bych mu odkývala a dělala si co chtěla.

Jarusko
Kecalka 133 příspěvků 17.05.19 15:04

Já bych se to asi snažila ukončit. Píšeš, ze od něho jit zatím nemůžeš, ale asi bych se snažila to nějak vyřešit. Nebudeš s nim šťastná. Co je špatného na instagramu? Chápu, kdybys lezla na seznamku, ale Instagram?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 15:07

Podle meho udelal dusno schvalne.Aby pak mohl jit za ni. Proste aby to vypadalo, ze za to muzes ty.

Uslava
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 17.05.19 15:07

O dětech píšeš jen, že existují. Tvůj styl psaní je puberťácký. Možná jste se vzali brzy, děti měli brzy a ještě jste nedospěli. Buď to spolu vydržíte přes tohle období a nebo to zabalíte. Jestli se ti to nelíbí a nemůžeš momentálně odejít, tak se začni připravovat na dobu, kdy odejít budeš moci a nad ostatním zavři oči. Bránit se nemůžeš nijak. Možná ještě nevíš, že co může chlap si ženská nemůže dovolit. Možná tehdy, kdyby neměla děti. :think: jak máš jednou děti, musíš myslet taky na ně. Jsi svázaná.

Elessa
Kecalka 144 příspěvků 17.05.19 15:08

S takovym clovekem bych v pripade, ze bych nemela finance na odstehovani, jen spolubydlela - varil by si sam, pral by si sam… Rozhodne bych s nim nespala. To uprimne nechapu, jak muzete davat :roll:

Lalelale
Závislačka 4412 příspěvků 17.05.19 15:11
@Uslava píše:
O dětech píšeš jen, že existují. Tvůj styl psaní je puberťácký. Možná jste se vzali brzy, děti měli brzy a ještě jste nedospěli. Buď to spolu vydržíte přes tohle období a nebo to zabalíte. Jestli se ti to nelíbí a nemůžeš momentálně odejít, tak se začni připravovat na dobu, kdy odejít budeš moci a nad ostatním zavři oči. Bránit se nemůžeš nijak. Možná ještě nevíš, že co může chlap si ženská nemůže dovolit. Možná tehdy, kdyby neměla děti. :think: jak máš jednou děti, musíš myslet taky na ně. Jsi svázaná.

Tak nějak, zní jak puberťačka. Instagram, vzteky zablokování na facebooku… Za mě troll

kyticka86
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 17.05.19 15:18
@Lalelale píše:
Tak nějak, zní jak puberťačka. Instagram, vzteky zablokování na facebooku… Za mě troll

Teenageri uz FB nepouivaji.. Uz i Instagram a Youtube zacinaji byt nepopularni..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 15:21

Holky děkuji za názory. A vám dámy díky za názor za psaní ;-) puberťačka nejsem. Píšu hodně na rychlo, mám tu děti. Tak pardon, že to nevipada dokonale. Možná sem tam i pravopisná chyba, ale to se vždycky najde někdo, kdo jen rád kritizuje :)

Také nevidím nic špatného na instagramu a nechápu, proč si za to zasloužím být odsuzována. Vím, ze naše manželství není to z těch šťastných, ale děti tátu milují a on je. S prací přijde nová možnost jak se mu bránit. Jen pro zatím jsem už bezradná a přemýšlím jak v klidu žít beze stresu. Chtěla jsem se tu svěřit. Tak snad mě tu někteří neukamenuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 15:22

No ale možná je fakt že manžel se jako puberťák chová a to mu je přes 40…

Kubula.K
Kelišová 5157 příspěvků 17.05.19 15:27

Rekni mu, ze dokud mate dohodu o volnem vztahu, budes si zarizovat socialni site podle vlastniho uvazeni.

Dulezite je, abyste oba vedeli, ze tvuj nazor, ne jeho, je pro tebe prioritni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 15:28

@Elessa taky by mě to do posud nenapadlo. Tohle trvá jen pár dní. Spíš nechápu tu logiku, jak mě může libat…hladit…a tvrdit, že mě nemiluje. Prostě tomu už ani nerozumím. Říká, jak miluje jinou a při tom, že s ní vztah neplánuje. Pak se ke mě Toma chová jako by nic a kdyby se na to koukala třetí osoba, tak nevím, jestli uvěří tomu, že chlap má lásku jinde. Ani už nevím, co k němu cítím. Ale láska už to asi není. Spíš zvyk, přitahuje me a ráda ho mám.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 15:30

@Kubula.K to si právě také myslím. Podle mě nemá právo mi nic vyčítat. Ale jak s ním mluvit, když on je presvedceny že má pravdu a že dělám naschvaly…? :?

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19930 příspěvků 17.05.19 15:33
@Anonymní píše:
@Kubula.K to si právě také myslím. Podle mě nemá právo mi nic vyčítat. Ale jak s ním mluvit, když on je presvedceny že má pravdu a že dělám naschvaly…? :?

Neštvi ho s instagramem a chovej se slušně, když u něj musíš být. Samozřejmě, že má pravdu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama