Manžel mě donutil prodat snubní prsteny

Anonymní
26.11.15 20:57

Manžel mě donutil prodat snubní prsteny

Ahoj, potřebuji se někde vykecat, protože jenom sedím a brečím :,( anonym doufám všichni pochopí :(
Dostali jsme se s manželem poslední dobou do špatné finanční situace. Před dvěma měsíci jsme museli dát zlato do zastavárny (samozřejmě, že pouze moje řetízky a náušnice, památky po příbuzných či dárky). Vždy když bylo málo peněz a muselo se něco prodat, tak vždy jen mé věci. To zlato se prodlužuje. Jenomže jsme už bez peněz, tak mu říkám jak to tedy uděláme, snubáky jsme tam měli jednou taky, ale to jen na tři dny a hned je vybrali. A on že nic se zastavovat nebude, že nebude platit tři stovky úroky. Že ty snubáky prodáme. Podotýkám, že on si každý měsíc kupuje hry na ps3 a na to se mu nesmí šáhnout. Běda jak si dovolím si tam přehrát blbé cédéčko. Tak mu říkám, že to ne, že to přeci nemůžeme udělat. A on že nic jiného, že radši prodá snubák, že ho stejně ted nedá na prst, než mobil nebo nějakou svoji hru, ale jak chci at si prodám svůj počítač. Přitom ten potřebuji k práci, přivydělávám si pár kaček k rodičáku. Tak že on peníze prostě řešit nebude, tak mu říkám tak mi tedy řekni co dám malé k jídlu do výplaty. Bylo mu úplně jedno, že já to vážně nechci, že je to pro mne důležitá věc, prostě byl to pro mě takový symbol toho, že patříme k sobě. No prostě dopadlo to tak, že mě donutil je jít prodat. Ano mě, on se ani neobtěžoval zvednout zadek od sportu v televizi. Přitom se to dalo udělat i jinak, mohla jsem výjimečně poprosit rodinu nebo kdyby on se vzdal aspoň pár ze svých asi 60ti her, ze kterých hraje tři, ale to ne. Jak jsem přišla tak se jenom zeptal kolik mi za to dali a bylo mu úplně jedno jak mi je. Od té doby tu sedím a brečím, jemu je to jedno. Mu říkám tak ti pěkně děkuju, jsem myslela, že ty snubáky mají pro manželství nějaký význam, byl pro mě důležitý a že jde vidět, jaký pro něj má to manželství význam a taky jak ho zajímá jak mi je a že jsem to fakt nechtěla. Tak začal po mě řvát před naší roční dcerou, že co jako on má dělat on nebude nikde lítat a shánět peníze. Prostě toto mu vím, že nedokážu odpustit, nechci s ním mluvit, měla jsem ho strašně moc ráda, ale teď k němu cítím jenom chlad ještě když vidím jak je mu to jedno, on se radši vzdá snubáku před nějakou svojí hrou :( prostě mi to příjde, že naše manželství pro něj nemá význam :,( :,( prosím případné rejpalky, aby nerejpely :( děkuju, pokud jste si to přečetly a něco napsaly :srdce: :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2300
26.11.15 21:02

Promin ale s takovym clovekem co se neumi postarat o rodinu bych nebyla ani nahodou. Chapu ze se rodina muze dostat do problemu ale pokud je resi oba tak o. k,ale to co mas doma ty to je prerostle dite, vyrazila bych s nim dvere

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
26.11.15 21:02

Mě zaráží, že on pracuje(předpokládám, když mluvíš o výplatě),Ty máš rodičák a ještě si k němu něco přivyděláváš, máte pouze jedno dítě a nevycházíte :nevim: Tam musí být někdo problém - špatné hospodaření nebo kam ty prachy tečou. Podle toho, co píšeš, je docela závislý na technice, určitě to bude takový typ, co u PC prosedí celý volný čas. Skvělý příklad dítěti.

Co na to říct, uvažovala bych o rozvodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6583
26.11.15 21:03

Jsem zvědavá, jestli se v téhle diskusi dá nerýpat. Na to si počkám, protože mě moc lichotivých komentářů nenapadá… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
26.11.15 21:03

A proč s takovým individuem jsi? Vždyť takového chlapa si snad ani nemůžeš vážit, co to je za život? Nevim, co jiného ti na tohle říct, prostě je to sobecká lemra, která ti raději ublíží, než aby se sám omezil nebo začal vydělávat jako chlap.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
26.11.15 21:05

Nebylo by vam s malou samotnym lepe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.15 21:05

Já bych byla ochotná zkusit poprosit rodinu a pak bychom jim to vrátili nebo klidně i jiné svoje věci bych klidně prodala, ale snubáky :,( pro něj nic jiného v úvahu nepřipadalo a jeho slova,, stejně k čemu mi ten snubák je, když už ho nedám na prst,, ale že mě na tom mém hodně záleželo to mu bylo jedno :( :( hlavně, že on nemusí nic řešit. Jde do práce, příjde vyvalí se na gauč a buďto hraje hry nebo čučí na sport

• Nahlásit
  • Citovat
21416
26.11.15 21:06

Ani jsem to nedočetla…Některé ženské jsou prostě tak hloupé, že to svět neviděl. Ale za to mi asi děkovat nebudeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
26.11.15 21:07
@Anonymní píše:
Já bych byla ochotná zkusit poprosit rodinu a pak bychom jim to vrátili nebo klidně i jiné svoje věci bych klidně prodala, ale snubáky :,( pro něj nic jiného v úvahu nepřipadalo a jeho slova,, stejně k čemu mi ten snubák je, když už ho nedám na prst,, ale že mě na tom mém hodně záleželo to mu bylo jedno :( :( hlavně, že on nemusí nic řešit. Jde do práce, příjde vyvalí se na gauč a buďto hraje hry nebo čučí na sport

Proč neodejdeš? Nepiš, že to nejde, že nemáš kam jít, že nemáš peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
26.11.15 21:07

Tak kdyz uz jsi tedy sla do mesta, mela jsi rovnou zajit pro rozvodove papiry. Snubni prsten ma spravny vyznam, pokud je spravne i manzelstvi-v ucte, respektu, ve snaze pomahat si navzajem. Promin, ale tvuj manzel je hovado.ve vasem pripade je snubni prsten kus bezcenneho kovu. Mrzi me to. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.11.15 21:08
@Jana206 píše:
Mě zaráží, že on pracuje(předpokládám, když mluvíš o výplatě),Ty máš rodičák a ještě si k němu něco přivyděláváš, máte pouze jedno dítě a nevycházíte :nevim: Tam musí být někdo problém - špatné hospodaření nebo kam ty prachy tečou. Podle toho, co píšeš, je docela závislý na technice, určitě to bude takový typ, co u PC prosedí celý volný čas. Skvělý příklad dítěti.Co na to říct, uvažovala bych o rozvodu.

platí ještě alimenty a teď poslední měsíce byly trošku větší výdaje tak proto nevycházíme

• Nahlásit
  • Citovat
6540
26.11.15 21:09

A čím jste se tak zadlužili, že vůbec nevycházíte s platem a rodičákem. A proč na tom jste tak zle. On dělá dluhy nebo co. Jako pokud nemáte dostatek peněz a on se nepostará o rodinu, a je mu jedno z čeho budete žít, to není chlap pro život. A navíc sebe upřednostňuje před tebou a dítětem, takže sobec. když se on nestará, rozhodně bych nelítala a nedělala to jak on píská, půjdeš do zastavárny, prodáš svoje věci, a sobeček si na své nenechá sáhnout. To je opravdu otec jak se patří :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 21:09

Jednoduché řešení, zabalila bych mu hadry a poslala ho k vodě! Takového chlapa bych vynesla v zubech. Ten by to dlouho nerozdejchal!! Jestli je pro něj přednější hraní her a ne dítě tak je to prostě v*l. A nebo jestli máš kam jít a nebo by ti rodina pomohla tak to ber vsema deseti a kasly na něj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
26.11.15 21:10
@Anonymní píše:
Jednoduché řešení, zabalila bych mu hadry a poslala ho k vodě! Takového chlapa bych vynesla v zubech. Ten by to dlouho nerozdejchal!! Jestli je pro něj přednější hraní her a ne dítě tak je to prostě v*l. A nebo jestli máš kam jít a nebo by ti rodina pomohla tak to ber vsema deseti a kasly na něj.

Tohle není chlap

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mrs.gendy
26.11.15 21:11

Prodej chlapa… jako sorry, ale zdime te slusne. nakonec odejdes s holou zadeli, protoze milostpan ti vsechno proda? tak sakra zbyla v tobe aspon spetka hrdosti a mas povinost ochranit i dceru. nebo cekas az budete mit rozprodano a na dvere vam jeste zaklepou exekutori?
nezalezi mu na manzelstvi, na tobe, na diteti. pokud mu vy dve nestojite za to aby sel delat od nevidim do nevidim a ty prachy proste domu prinesl…podle toho co pises, tak vic ziskat, kdyz ho posles k sipku, nez ztratis. jina rada na tohle neni.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama