Manžel mi dal facku

Anonymní
12.8.15 21:36

Manzel mi dal facku

Ahoj holky, jak uz nazev vypovida, ale od zacatku.
Vcera jsme se s manzelem pohadali kvuli kravine, meli jsme oslavu narozenin a neprijeli moje rodice a manzel na me zacal rvat, ze jsou blby, ze akorat oni tady nebyli, ze delaji ostudu a ze jsem stejna jako oni, ze jsem kraa co nic neumi a ja jsem chtela odejit, ale on me posadil na zidli a rval na me dal a shodil i sklenicku a pak mi vrazil facku a v tom tam prisel manzeluv otec, ten se me zastal a akorat se pohadali…
Ja to pak sla uklizet, tak me tchan uklidnoval, ze uz mi to nildy neudela…
Mamzel me nikdy neuhodil, ale nadaval mi do ku
ev :,(
Ale tk jsme si vyresila a ja myslela, ze uz vsechno bude v pohode a to jsme planovali dalsi miminko, dve deti uz mame…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6098
12.8.15 21:40

e

Tak záleží jestli se takhle chová běžně nebo byl třeba opilej a něco ho hodně rozhodilo? I tak mi to teda příjde strašný, ale když už s ním máš dvě děti, tak bězné to asi není ne? Jinak nechápu proč si to šla uklízet. To bych po takovém divadle rozhodně nechala na něm a ještě bych zmizla pryč. Fackovat se nemá na druhou stranu, ženský dokážou tak rejpat že se kolikrát jedný facce nedivím. Pokud to opravdu bylo jednou. Proč ti jí vrazil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
12.8.15 21:40

To je fakt bezvadný manžel. Co bys chtěla poradit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11767
12.8.15 21:41

Tak si mu zabalila kufr ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1768
12.8.15 21:42

Ahojky :)
Chlapi, kteří vztáhnou ruku na ženskou jsou pro mě ubožáci :cert: Na to není omluva a žádné řeči typu „ona mě vyprovokovala“ nebo snad „ona si to zasloužila“ :) Měla jsem přítele, co si mě často pletl s boxovacím pytlem a pokaždé jsem slyšela, že si za to můžu sama a podobné kecy :cert: A nevěřím klišé „už to nikdy neudělal“, ze zkušenosti vím, že „uhodil jednou, uhodí znovu“ :( Tak co na to chceš říct více…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Carolanis

Odejdi od něj. Chudáci děti :roll:.

• Nahlásit
  • Citovat
Krasavicaa

Tak si s ním hlavně naplánuj to třetí.. to bude super. On se po mimískovi určitě změní :srdce: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
33197
12.8.15 21:43
@Anonymní píše:
Vcera jsme se s manzelem pohadali kvuli kravine, meli jsme oslavu narozenin a neprijeli moje rodice a manzel na me zacal rvat, ze jsou blby, ze akorat oni tady nebyli, ze delaji ostudu a ze jsem stejna jako oni, ze jsem kraa co nic neumi a ja jsem chtela odejit, ale on me posadil na zidli a rval na me dal a shodil i sklenicku a pak mi vrazil facku a v tom tam prisel manzeluv otec, ten se me zastal a akorat se pohadali…
Ale tk jsme si vyresila a ja myslela, ze uz vsechno bude v pohode a to jsme planovali dalsi miminko, dve deti uz mame…
:hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.8.15 21:44

@Boudová opilej nebyl a bezne se tak nechova, byl nastvanej, ze u nas nebyli moje rodice, to bylo cely a pak se vytocil a vrazil mi ji :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
6098
12.8.15 21:44

@Nicolettee No já když kolikrát slyšela mámu, tak sem myslela že vstanu a půjdu jí jednu vrazit sama. Tím teda nechci nikoho obhajovat. Ale některý ženský dokážou být pěkný megery.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Carolanis
12.8.15 21:45
@Krasavicaa píše:
Tak si s ním hlavně naplánuj to třetí.. to bude super. On se po mimískovi určitě změní :srdce: :kytka:

Ježíííš, to snad né, ještě to blbě pochopí a fakt s ním to mimčo naplánuje :roll: :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.8.15 21:46
@Anonymní píše:
Ale tk jsme si vyresila a ja myslela, ze uz vsechno bude v pohode a to jsme planovali dalsi miminko, dve deti uz mame…

Ahojky.vim jake to je. temer to same jsem zazila ja.muz mi na to pak jen rekl ze to nikdy neudelal a ze mu je ze sebe zle.pry mu ruply nervy. odpustila jsem mu a uz se to neopakovalo.ted cekame 4dite. :)

• Nahlásit
  • Citovat
15408
12.8.15 21:46

To mu ruplo z toho vedra, nebo je takový často? Teď nemyslím to fackování, to jsi psala, že se stalo poprvé, ale myslím takové cholerické výstupy :think: Nějak se mi nechce věřit, že by jsi jen seděla na židli, on tam na tebe křičel a nakonec ti ještě jednu vrazil… Jak jsi na něj reagovala? Pokud je to tak, jak píšeš, tak to je fakt síla 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6098
12.8.15 21:47
@Anonymní píše:
@Boudová opilej nebyl a bezne se tak nechova, byl nastvanej, ze u nas nebyli moje rodice, to bylo cely a pak se vytocil a vrazil mi ji :zed:

A tys ho nějak urazila? nebo mu ublížila? to je na tebe běžně naštvaný za věci za který nemůžeš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1768
12.8.15 21:47

@Boudová Jasně, vím co tím chceš říct :) Mě samotnou někdy svrbí ruka, ale chlap co uhodí ženskou…to je přece hnus :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama