Reklama

Manžel mi nevoní....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 21:42
Manžel mi nevoní....

Ahoj holky.. tato diskuze je dost osobní. Jsme spolu manželem 24 let (začali jsme spolu v mých 14, jemu bylo 15) Byl můj první, je můj první, a věřím v to že to budu můj jediný muž do konce života. :hug: :srdce: Je úžasný, milujeme se, jsme šťastní. Jen jsem si všimla že už od začátku mi přítelův „kamarád“ nevoní. Bavila jsem se s kamarádkama a prý že to znamená že k sobě nepasujeme chemicky :nevim: :lol: někdy kvůli tomu když není zrovna třeba půl hodiny po sprše podvědomě odmítám sex. Po sprše to totiž není až tak hrozné… Asi to bude znít hrozně, když napíšu že polykám :lol: :nevim: to mi nějak nevadí. Možná je to zvyk za ty roky… Rozhodně to není věc co by znamenala něco extra… Jen jsme se chtěla zeptat jestli tomu nejde třeba nějak zabránit… Přítel by si rád užíval sex i třeba ráno atd já také… Jen prostě když si to představím tak mě to někdy odradí. :roll: Jinak sex máme tak 3-4 týdně, což mi vyhovuje teď je to možná 2-3 protože já prostě nechci třeba odpoledne když není hned po sprše a zas mu se pokaždé po sprše taky nechce… Mám mu to tam nastříkat deodorantem? :lol:
Anonymní snad pochopíte… :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10351 příspěvků 31.07.18 21:47

Tak manžílek nebo přítel? Más v tom, trolle, trochu bordýlek.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18123 příspěvků 31.07.18 21:48

Než začneš vymýšlet příběh, udělej si jasno v pojmech. Nejdřív manžel, potom přítel - chtělo to zkontrolovat.

Malike
Extra třída :D 11589 příspěvků 31.07.18 21:48

Někdo to tak má..když uvažís že je zavřený celý den v kalhotech..pokud vám to klape tak dlouho a máš sním sex 3-4× týdně..tak gratuluji k výbornému vztahu.
Ale tak je to tvůj manžel nebo přítel? Protože si v tomhle ohledu protiřečíš. :nevim:
A zvláštní mi přijde že to řešíš po 24 letech.

Zwetta
Kecalka 371 příspěvků 6 inzerátů 31.07.18 21:50

Jo, postříkanej š.lin deodorantem je určitě ňamka.. 8o :poblion:

Darvulia
Kecalka 225 příspěvků 31.07.18 21:52
@Zwetta píše:
Jo, postříkanej š.lin deodorantem je určitě ňamka.. 8o :poblion:
:mrgreen: :lol:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1935 příspěvků 31.07.18 21:56

@Zwetta :lol: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 22:00

Myslela jsem na to že mi to dělalo „mdlo“ už když pro mě byl jen přítel tak se omlouvám za překlepy… Teď jsem za to podezřívána… :think: :potlesk: opravdu nemám důvod si vymýšlet… Prostě mi to leží na srdci :?

frame
Kecalka 364 příspěvků 31.07.18 22:00

@Russet @hanka.br. Ten kamarad bude asi manzeluv penis :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 22:06

@frame :lol: :nevim: :lol: :D :D :lol:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18123 příspěvků 31.07.18 22:08
@frame píše:
@Russet @hanka.br. Ten kamarad bude asi manzeluv penis :-)

Myslíš, že touhle větou myslela toho „kamaráda“? Přítel by si rád užíval sex i třeba ráno… To fakt ne, má v tom hokej. Tomu příběhu nevěřím ani jedno slovo.

alisekR
Kelišová 5006 příspěvků 31.07.18 22:08

Tak nekuř! Copak musí každý sex provázet toto? :mrgreen: 24 let ti něco nevoní a děláš to?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 22:09

@hanka.br. tak si nevěř co nadělám… :roll:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18123 příspěvků 31.07.18 22:10
@Anonymní píše:
Myslela jsem na to že mi to dělalo „mdlo“ už když pro mě byl jen přítel tak se omlouvám za překlepy… Teď jsem za to podezřívána… :think: :potlesk: opravdu nemám důvod si vymýšlet… Prostě mi to leží na srdci :?

Jo jasně. A manžela po 25 letech manželství nazýváš stále přítelem. Hele, špejle nám tady z hlavy nekoukají. Tohle nepsala zralá ženská, ale nějakej puberťák zastydlej.

Larra90
Povídálka 28 příspěvků 31.07.18 22:10
:think:
Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama