Manžel mi přišel na nevěru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 19:52
Manžel mi přišel na nevěru

Možná mě tu některé odsoudíte, ale stalo se. Manžel je věčně v práci, když je doma a já si sním chci třeba udělat hezkej večer, napustit vanu a pomilovat se tak mě odpálkuje, že je unavenej a nemá náladu. Já se před ním natřásám v prádýlku a přijdu si pak jak blbec a totální neatraktivní odpad. Já jsem po celým dni s dcerou taky unavená, ale ten sex a ty intimnosti mi chybí. Hodněkrát jsem se o tom s manželem snažila mluvit, ale on mi pokaždý řekl, že je prostě unavenej a já se chovám jak nadržená puberťačka :zed: Asi dva měsíce zpátky jsem byla sama kamarádce na svatbě a tam jsem se potkala s jedním chlapem. Oba jsme hodně vypili, tancovali jsme spolu a celý večer jsme flirtovali. Nakonec jsme se spolu vyspali :oops: Sice jsem se cítila hrozně vůči manželovi, ale ten sex s ním byl úžasnej. Vyměnili jsme si čísla a od tý doby jsme se scházeli. Jenže manžel asi začal něco tušit a potají mi projel telefon 8o Strašně zuří. Já svého manžela miluju a chci to dát zase dohromady, ale chci aby se to nějak změnilo. Co byste dělaly vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:
Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17116 příspěvků 07.05.19 19:54

To jsi měla více řešit před tou nevěrou.

bublifucekk
Stálice 73 příspěvků 07.05.19 19:57

Miluješ ho a soustavně ho podvádíš? horko těžko pochopím jednorázovku s tím, že si dotyčná/ý sype popel na hlavu, ale tohle je prasárna největšího kalibru. dobře ti tak. jen je mi líto dcery, že nejspíš přijde o tátu kvůli tvýmu podvádění. gratuluji :potlesk:

Khalesi
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 07.05.19 19:57

Predevsim bych jako zadana nechrapala s jinym. Pak se ptej max manzela co chce…jestli vubec muzes neco udelat aby ti odpustil a zacal zas verit a meli jste normalni vztah. Ja bych te okamzite poslala do obehu.

Tichošlápek
Extra třída :D 14259 příspěvků 07.05.19 19:59

Nechala bych ho hlavně vychladnout. Nebo si řeknete něco, co už nepůjde vzít zpět. Dej mu prostor a po čase uvidíš. A příště si promazavej telefon. Taková blbost

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10127 příspěvků 07.05.19 20:02

Co chceš jako dělat? Pohnojilas to, teď je na manželovi jestli to zkousne nebo tě nechá… Jako pochopím jednorázovou nevěru, tak ses na svatbě opila, ujela. Ale tys v tom pokračovala a to je ten problém, osobně bych takovou zradu taky neodpustila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 20:03

Zkus manželovi říct své důvody. Proč k té nevěře vůbec došlo. Třeba se i on probere a začne fungovat. Jak už někdo psal, nech ho vychladnout, a pak to s ním zkus všechno probrat. Jestli i on Tebe bude stále chtít, tak máte naději to slepit. Občas je ta nevěra ve vztahu novým spouštěčem vášní mezi partnery. Záleží na tom, jestli oba máte zájem Vás vztah udržet.

Lucciaaa
Echt Kelišová 7588 příspěvků 07.05.19 20:05

Pri nevere jsou chyby na obou stranach.. ja teda chapu jak ti muselo bejt, kdyz te stale odpalkovaval a nevazil si te, pak prisel nekdo pro koho si byla atraktivni a mel zajem.. kolikrat i sebevic zatvrzela osoba, ze by nikdy nepodvedla, dokaze podlehnout.. oni ti chlapi si totiz obcas prestavaji vazit toho co maji.. ma to dve moznosti, bud si to uvedomi a zacne pracovat i on na sobe nebo pujdete od sebe, je to jednoduchy a zalezi jak moc je jesitnej.. drzim palce, at to vyresite, hlavne kvuli dcerce :)

Šáruší
Ukecaná baba ;) 2174 příspěvků 07.05.19 20:06

Nemáš co udělat, zuří, nech ho zuřit, můžeš se omluvit, litovat a dát mu čas, aby to vstřebal, víc nic. A začít se připravovat na to, že jsi si rozbila rodinu a on ti to neodpustí.

vejilka
Kelišová 5064 příspěvků 07.05.19 20:08
@Lucciaaa píše:
Pri nevere jsou chyby na obou stranach.. ja teda chapu jak ti muselo bejt, kdyz te stale odpalkovaval a nevazil si te, pak prisel nekdo pro koho si byla atraktivni a mel zajem.. kolikrat i sebevic zatvrzela osoba, ze by nikdy nepodvedla, dokaze podlehnout.. oni ti chlapi si totiz obcas prestavaji vazit toho co maji.. ma to dve moznosti, bud si to uvedomi a zacne pracovat i on na sobe nebo pujdete od sebe, je to jednoduchy a zalezi jak moc je jesitnej.. drzim palce, at to vyresite, hlavne kvuli dcerce :)

Souhlas, většinou je to stejně jen otázka času, kdy prostě přijde někdo nový, pokud vztah je špatný. A baví mě, jak každá vždy píše, promluvte si s manželem, když máte krizi, mluvte, mluvte. Realita je pak taková, že chlapi prostě o problémech mluvit nechtějí. Oni je ani nevidí, vyhovuje jim to tak, pak jen koukaj, když se něco takového stane a samozřejmě je žena ta nejhorší

Mičule
Kelišová 5781 příspěvků 07.05.19 20:12

Já byla taky nevěrná. Manžel mi to dokazal odpustit, i když vztah to poznamenalo. Ale fugujeme dál a máme se rádi. Otázka je, jak velkodušný umí chlap být. Zkus se zamyslet nad tím, jak by bylo tobě. Dej mu čas. Držím palce, abyste se přes to přenesli. :kytka:

Tableta
Závislačka 4841 příspěvků 07.05.19 20:14

Miluješ manžela ale chrápeš s jiným :palec: Problémy ve vztahu se neřeší nevěrou.

neila
Extra třída :D 12280 příspěvků 07.05.19 20:15
@Anonymní píše:
Možná mě tu některé odsoudíte, ale stalo se. Manžel je věčně v práci, když je doma a já si sním chci třeba udělat hezkej večer, napustit vanu a pomilovat se tak mě odpálkuje, že je unavenej a nemá náladu. Já se před ním natřásám v prádýlku a přijdu si pak jak blbec a totální neatraktivní odpad. Já jsem po celým dni s dcerou taky unavená, ale ten sex a ty intimnosti mi chybí. Hodněkrát jsem se o tom s manželem snažila mluvit, ale on mi pokaždý řekl, že je prostě unavenej a já se chovám jak nadržená puberťačka :zed: Asi dva měsíce zpátky jsem byla sama kamarádce na svatbě a tam jsem se potkala s jedním chlapem. Oba jsme hodně vypili, tancovali jsme spolu a celý večer jsme flirtovali. Nakonec jsme se spolu vyspali :oops: Sice jsem se cítila hrozně vůči manželovi, ale ten sex s ním byl úžasnej. Vyměnili jsme si čísla a od tý doby jsme se scházeli. Jenže manžel asi začal něco tušit a potají mi projel telefon 8o Strašně zuří. Já svého manžela miluju a chci to dát zase dohromady, ale chci aby se to nějak změnilo. Co byste dělaly vy?

Myslím, ze je jedno co by jsme dělaly my… podstatné je, co udělá tvůj manžel ;) vina není jen na tvé straně…

ontario7
Extra třída :D 11431 příspěvků 07.05.19 20:19
@Anonymní píše:
Možná mě tu některé odsoudíte, ale stalo se. Manžel je věčně v práci, když je doma a já si sním chci třeba udělat hezkej večer, napustit vanu a pomilovat se tak mě odpálkuje, že je unavenej a nemá náladu. Já se před ním natřásám v prádýlku a přijdu si pak jak blbec a totální neatraktivní odpad. Já jsem po celým dni s dcerou taky unavená, ale ten sex a ty intimnosti mi chybí. Hodněkrát jsem se o tom s manželem snažila mluvit, ale on mi pokaždý řekl, že je prostě unavenej a já se chovám jak nadržená puberťačka :zed: Asi dva měsíce zpátky jsem byla sama kamarádce na svatbě a tam jsem se potkala s jedním chlapem. Oba jsme hodně vypili, tancovali jsme spolu a celý večer jsme flirtovali. Nakonec jsme se spolu vyspali :oops: Sice jsem se cítila hrozně vůči manželovi, ale ten sex s ním byl úžasnej. Vyměnili jsme si čísla a od tý doby jsme se scházeli. Jenže manžel asi začal něco tušit a potají mi projel telefon 8o Strašně zuří. Já svého manžela miluju a chci to dát zase dohromady, ale chci aby se to nějak změnilo. Co byste dělaly vy?

pro někoho odpuštění na pár měsíců a pro někoho na celý život…jen ty sama nejlíp znáš svého muže natolik, aby jsi tohle mohla posoudit, jak ho to bude dlouho bolet i když si za to může svým způsobem sám…nejde vůbec o to, co dělat…čas to vše napraví a nebo taky ne…je to prostě životní zrada…je to teď o tom, jak on to má vnitřně nastavený… ;)

ontario7
Extra třída :D 11431 příspěvků 07.05.19 20:27
@vejilka píše:
Souhlas, většinou je to stejně jen otázka času, kdy prostě přijde někdo nový, pokud vztah je špatný. A baví mě, jak každá vždy píše, promluvte si s manželem, když máte krizi, mluvte, mluvte. Realita je pak taková, že chlapi prostě o problémech mluvit nechtějí. Oni je ani nevidí, vyhovuje jim to tak, pak jen koukaj, když se něco takového stane a samozřejmě je žena ta nejhorší

samozřejmě, že chtějí a vidí naprosto vše… ;) to si jen myslíš, jenom dement by vnitřně neviděl to, že spolu dva přestali spát a že to pro něj znamená nějaký riziko..to by musel fakt zoufalec.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Váš příspěvek
Reklama