Manžel přiznal nevěru

Anonymní
10.6.20 01:36

Manzel priznal sam neveru

Dobre brzke rano, nejak nemuzu usnout. Manzel vecer prijel klasicky z prace, ale byl zkleslel a vedela jsem ze se neco stalo, ma problemy se zady tak musi kazdy vecer cvicit a ja mam od fyzioterapeutky instruktaz na uvolnujici masaz. Tak masiruju jako vzdy a najednou se muz rozplakal.. a vyklopil, ze temer rok chodi za nejakou pani ze seznamky a provozuje s ni anal, ale ze to je vylozene jen o te praktice, ze se ani na ni nediva, 20min si udela svoje, zaplati a jde pryc, pry jednou, dvakrat do mesice…ja jsem s nim tu praktiku zkousela, ale proste se mi to nelibilo, uz ta priprava, vyplachy a ten ritual…prisahal, ze to skoncilo jak zacala karantena ale ze to v sobe nemuze uz drzet, ze mne zradil a ze mi ublizil, ale ja kupodivu nejak necitim zast ani zarlivost kdyz vim ze to byla slapota..kdysi jsem mela pritele co me hodne podvadel s kamaradkou a kolegyni tam byla i laska a dost me to vykolejilo, ale tady nic, spis i ulevu, ze po mne ten sex takto nechce…jsme spolu 17let tak uz nejake ruzove bryle nemam, myslim ze kazdy muz si jednou za zivot zenu zaplati a nebo nad tim premyslim. Manzel je z toho ted mimo a stydi se, ale jak mu mam dat najevo, ze se skoro nic nestalo?? Mate nekdo podobnou zkusenost??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
10.6.20 01:41

Zkušenost nemám. Ale vím, jak se cítíš. Manžel mě taky furt „otravuje“ s touto metodou, ale já nechci. Nelíbí se mi to a dělat to nebudu. A řekla jsem mu, az si to jde vyzkoušet jinam. Nevadilo by mi to, možná naopak. :kytka: takze s manželem promluv. Asi bych mu neříkala, že se vyloženě nic neděje, ale že se holt stalo a život jde dál. Že si to teda už odzil, a teď už nikam chodit nemusí. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
1284
10.6.20 04:57

Přišla jsem mu na hledání štětek a telefonování jim, nikdy nepřiznal, že za nimi byl. Já si myslím, ze ano.

Aspoň se ti přiznal. Jestli ti to nevadí, tak je to OK, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2789
10.6.20 06:54

Anonym si plácá na rameno s anonymem :roll:..beztak to píše oboje ten stejný chlap :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
710
10.6.20 07:38
@Kralikcek píše:
Anonym si plácá na rameno s anonymem :roll:..beztak to píše oboje ten stejný chlap :roll:

Přesně tak, troll s trollem se dali dohromady. Už vidím tu reakci ženy…nevadí, že mě podvádíš, hlavně, že se nekoukáš, chlapi přece podvádí, tak pojđ udělám Ti masáž zad :potlesk: :potlesk: dobrej vtip po ránu u kafíčka :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1542
10.6.20 07:41

Chápu tě, na tohle bych taky raději povolila alternaci, než bych to mela dělat osobně, ale sama jsem to nezažila, tak nevím, zda by mě to potom třeba nestvalo..
Každopádně je fajn, že jsi v klidu a pokud z toho má tvůj manžel nějaké špatné svědomí, tak toho klidně využij ve svůj prospěch :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4519
10.6.20 07:45
@Anonymní píše:
Dobre brzke rano, nejak nemuzu usnout. Manzel vecer prijel klasicky z prace, ale byl zkleslel a vedela jsem ze se neco stalo, ma problemy se zady tak musi kazdy vecer cvicit a ja mam od fyzioterapeutky instruktaz na uvolnujici masaz. Tak masiruju jako vzdy a najednou se muz rozplakal.. a vyklopil, ze temer rok chodi za nejakou pani ze seznamky a provozuje s ni anal, ale ze to je vylozene jen o te praktice, ze se ani na ni nediva, 20min si udela svoje, zaplati a jde pryc, pry jednou, dvakrat do mesice…ja jsem s nim tu praktiku zkousela, ale proste se mi to nelibilo, uz ta priprava, vyplachy a ten ritual…prisahal, ze to skoncilo jak zacala karantena ale ze to v sobe nemuze uz drzet, ze mne zradil a ze mi ublizil, ale ja kupodivu nejak necitim zast ani zarlivost kdyz vim ze to byla slapota..kdysi jsem mela pritele co me hodne podvadel s kamaradkou a kolegyni tam byla i laska a dost me to vykolejilo, ale tady nic, spis i ulevu, ze po mne ten sex takto nechce…jsme spolu 17let tak uz nejake ruzove bryle nemam, myslim ze kazdy muz si jednou za zivot zenu zaplati a nebo nad tim premyslim. Manzel je z toho ted mimo a stydi se, ale jak mu mam dat najevo, ze se skoro nic nestalo?? Mate nekdo podobnou zkusenost??

Ted jsi v šoku, tak se ti to možná zdá ok. Uvidís za pár dní.
Pokud ti to nevadí, tak mu to řekni. Řeš s ním ochranu, je to velmi rizikova praktika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
906
10.6.20 07:58

No, asi bych chtěla testy na pohlavní nemoci. A neříkala bych, že se nic nestalo, ale že se holt stalo a život jde dál. Jako, nadšená bych nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2556
10.6.20 07:59

Tak pokud ti to nevadí, tak co řešíš?
Mu to řekni, že nadšená z toho nejsi, ale jsi ráda, že ti to řekl, že hraje s tebou fér a ujasněte si, jestli se dohodnete, že za nějakých podmínek v tom může pokračovat, nebo ti to vadí a chceš aby toho nechal.
Pokud po tom on tak nepřekonatelně touží a nenaplňuje si s tím nic víc než jednu sexuální potřebu, kterou mu ty nejsi schopna dát (což chápu), tak si dokážu představit, že v některých případech to po vzájemné dohodě může nějak fungovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27544
10.6.20 08:12
@Anonymní píše:

Chudátko manžel se stydí a je mimo z toho, že chodil rok za prostitutkou? :)

A tak jde vlastně o to, jak mu vysvětlit, že se nic nestalo?

Tak mu řekni, že Ti to je fuk, copak chceš jiného na tom řešit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11148
10.6.20 08:20

Skoro nic se nestalo? 8o 8o 8o To jako fakt? 8o 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19412
10.6.20 08:40

No spíš bych měla starost jesti něco nechytl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6510
10.6.20 08:46

Mne asi neprestane udivovat, co berou nekteri ve vztahu na pohodu :lol: a jeste chudak manzel je uplne hotovej z toho, co provedl…vsak to byl jen rok, co to je… 8o :lol:

Uvidis, az se ti to rozlezi, ale pokud i pak ti to prijde v pohode, tak to tak asi ber. Ale vylozene rict mu to, nevim…aby pak vesele nechodil dal, kdyz je to vlastne v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13858
10.6.20 08:55

Tvůj manžel je kurev. ník a slaboch, gratuluji :potlesk: :kytka: vrtá se v zadku (a bůhví kde) nějaké špině a když ho nějakým omylem dožene svědomí, tak ti ještě všechno vyklopí, aby si ulevil od výčitek :roll: Jo, tohle prostě chceš :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4267
10.6.20 09:02
@neila píše:
Tvůj manžel je kurev. ník a slaboch, gratuluji :potlesk: :kytka: vrtá se v zadku (a bůhví kde) nějaké špině a když ho nějakým omylem dožene svědomí, tak ti ještě všechno vyklopí, aby si ulevil od výčitek :roll: Jo, tohle prostě chceš :palec:

Ja se priznam, ze me ta predstava zminene scenerie rozesmala. Domaci pohoda, masaz a vzlykajici stydlin, ktery ovsem nema problem najit prostitutku na kaka hratky. To je pravdepodobne asi jako Vanoce v srpnu.
Ale zase je dobrej, vzdyt tim tyjatrem dosahl toho, ze manzelka ho prakticky lituje za to trauma, ktere diky svaru chtice a moralnich hodnot musel cely ROK zazivat.
Respekt tomuto muzi, ontare, uc se!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama