Jak využít čas s partnerem?

Anonymní
9.6.20 21:25

Prosím o nápady

Dobrý večer přeji, já už vážně nemám na to vysvětlování. Kdy chlap na vás stejně hledí, jakože nechápe a neví, co po něm chcete. Nevím, jestli je to špatný nápad, ale za zkoušku nic nedám. Řekla jsem mu, že by tentokrát mohl vymyslet nějakou aktivitu on. A už to začalo tím, že na vymýšlení není, a že neví, co bychom měli dělat. Tak se snad může podívat na internet, když nemá svoje nápady. A to zase že ani neví, kde to hledat… A kromě her ho nic nenapadá.(Což řekl s odporem) Můj nápad je takový, aby se už nemohl nějak vymlouvat, zda byste mi prosím mohli napsat nějaké vaše oblíbené aktivity s druhou polovičkou. Nejlépe na doma nebo v okolí domova. Větší výlety budou až více v létě. A ať si to odtud sepíše třeba na papír a trochu zapřemýšlí. Přeci jen nápady z jedné hlavy jsou trochu jiné než z druhé. Moc děkuji za pomoc :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2876
9.6.20 21:32

Ježíš to je ujete, ze nevíte co mate dělat :roll:

Jít někam s přáteli na piknik nebo na zahradky na pivo… Zahrat si venku tenis, zajít si na minigolf. Třeba nějaký aquapark kryty… kino, doma sex, filmy, společenské hry, piskvorky, lodě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44901
9.6.20 21:34

Jste sami dva, nebo máte děti? Co si tak zajít do čajovny, kavárny, kina, divadla? 8) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
9.6.20 21:36

Uklizet, varit, kopat na zahrade, omitnout barak, najde se plno peknych aktivit. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
9.6.20 21:38

Evidentně nemáte společné zájmy, tak si radši každý dělejte něco, co vás baví nebo vydělává peníze. Všechno ostatní je ztráta času.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 21:40

Nenapsala jsem, že nevíme co dělat. Jen po něm chci, aby taky někdy něco vymyslel on. A tohle mu dát jako předlohu, ať zkusí něco více vymyslet. Přeci jen mě nebaví, pořád jen něco vymyslet.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.6.20 21:42

Já bych nápadů měla dost. Ale to by mi opět jen odkyval a byl spokojený, že nemusí nic řešit. Už mě to naštvalo a přemýšlela jsem, jak to udělat, aby se zasnazil i on.

• Nahlásit
  • Citovat
6408
9.6.20 21:45
@Anonymní píše:
Já bych nápadů měla dost. Ale to by mi opět jen odkyval a byl spokojený, že nemusí nic řešit. Už mě to naštvalo a přemýšlela jsem, jak to udělat, aby se zasnazil i on.

Jenže on je zřejmě takový, že nic nevymyslí. Jen sedí doma a hraje hry? Nemá žádný koníček nebo práci, co by dělal a ty by ses mohla přidat?
Toho těžko předěláš.

Jinak „vymýšlení aktivit“ je ve vztahu ztráta času. Je to kravina.
Jde o to, že člověk navrhne to co ho baví a ten druhý se přidá. Ne že oba budou vymýšlet něco společného, u čeho se pak budou otravovat a nudit a prudit.

Příspěvek upraven 09.06.20 v 21:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22580
9.6.20 21:46
@Anonymní píše:
Nenapsala jsem, že nevíme co dělat. Jen po něm chci, aby taky někdy něco vymyslel on. A tohle mu dát jako předlohu, ať zkusí něco více vymyslet. Přeci jen mě nebaví, pořád jen něco vymyslet.

Nic ho nenapadá, protože se mu nechce. A vůbec se mu nedivím, že na tebe civí a nechápe. To je fakt trapný, nutit ho do společné aktivity, to je jako nutit ho do lásky. Kde nic není, tam nic není. Stokrát můžeš nad ním stát s pistolí u hlavy a nutit ho, jediný, na co myslí, jak se té protivné fúrie zbavit a mít od tebe svatý pokoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15105
9.6.20 21:46

On to neumí, no. Ani se mu nechce. Tak to bude s největší pravděpodobností pořád. Ve vypisování možných společných aktivit tady nevidím smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 21:47
@Lucie_Sx píše:
Jenže on je zřejmě takový, že nic nevymyslí. Jen sedí doma a hraje hry? Nemá žádný koníček nebo práci, co by dělal a ty by ses mohla přidat?
Toho těžko předěláš.
Úplně jsi to vystihla. Takže jsem došla do takové fáze zoufalství, že jsem musela vymyslet tohle, aby tam alespoň minimální snaha byla.
  • Nahlásit
  • Citovat
16380
9.6.20 21:51
@Anonymní píše:

A víš kolik ženskejch by bylo blahem bez sebe, že se nemusí o aktivitách dohadovat a je vždy po jejím? Nevíš, co chceš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 21:53
@hanka.br. píše:
Nic ho nenapadá, protože se mu nechce. A vůbec se mu nedivím, že na tebe civí a nechápe. To je fakt trapný, nutit ho do společné aktivity, to je jako nutit ho do lásky. Kde nic není, tam nic není. Stokrát můžeš nad ním stát s pistolí u hlavy a nutit ho, jediný, na co myslí, jak se té protivné fúrie zbavit a mít od tebe svatý pokoj.

Jen dělá že nechápe. Ale ono když už něco vymýšlím. Tak se zapojí a je úplně v pohodě. Nakonec je řady že spolu něco děláme.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.6.20 21:54
@divine woman píše:
A víš kolik ženskejch by bylo blahem bez sebe, že se nemusí o aktivitách dohadovat a je vždy po jejím? Nevíš, co chceš.

Vím, co chci :lol:. Asi jsem jiný typ. Já jsem nikdy nechtěla aby bylo vše po mém. Spíše se buď střídat, nebo kompromisy atd.

• Nahlásit
  • Citovat
50530
9.6.20 22:00

Sex, aktivita pro oba dva :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie