Manžel se vyspal s cikánkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maxule
Kecalka 105 příspěvků 22.12.16 11:43
Manžel se vyspal s cikánkou

Holky prosím poraďte. Náhodou jsem se dozvěděla, že manžel měl sex s cikánkou. Prý teda ještě asi půl roku předtím, než jsme se my dva vůbec poznali, ale mě se z toho udělalo nějak blbě. Vím, že svoji první manželku hodně podváděl a měl během 10ti let manželství asi 15 milenek (některé prý jen na pár nocí), ale tohle mě dostalo. Nemůžu si pomoc, jsem v tomhle rasista a můj chlap se mi úplně zhnusil. Jsme spolu celkem 3 roky a já teď nechci aby se mě dotýkal, chci aby hned šel na HIV test, na testy na pohlavně přenosné nemoci, prostě na všechno. A i tak nevím, jestli s ním ještě někdy budu moct spát. Přepadl mě pocit absolutního hnusu. Prý od kolegy v práci slyšel, jak je to s cikánkama úžasný, tak to blbec hned musel vyzkoušet. Údajně byla čistotná a byl s ní jen asi 3×, ale stejně je mi z toho blbě. Jak by jste reagovaly vy??? :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Bábrdl
Generální žvanilka 21425 příspěvků 22.12.16 11:46

@Maxule Pokud se nejednalo o romskou prostitutku, mnohem víc by mě znepokojovalo, že žiju s chronickým nevěrníkem. Barva pleti milenek by mě zase tak netankovala.

ontar
Ukecaná baba ;) 1298 příspěvků 22.12.16 11:46

Jeho pošli na test HIV a sama si dojdi s hlavou, máš to akutnější…

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 11:46

@Maxule Také bych byla v soku. Je dobre, že půjde na testy. Ženy zase mají styk s černochama, asiatama. To máš těžko. Myslím, že kdyby byla spindira, tak by s ní nic neměl. A věříš mu, že je ti věrný? Je evidentně hodně na sex.

Příspěvek upraven 22.12.16 v 11:47

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 22.12.16 11:46

@Maxule :poblion:

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 11:46

Tak já bych hlavně nebyla s chlapem co podvádí tolik let s tolika ženama…to už je jedna cikánka nic. Pohlavní nemoc mohl chytit už xkrát :roll:

Verun83
Echt Kelišová 8759 příspěvků 33 inzerátů 22.12.16 11:47

Ja bych hlavne nebyla s chlapem, ktery svou byvalou zenu furt podvadel a mel tolik milenek…

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 11:47

@ZuzaMi Souhlasím.

Markéta80
Hvězda diskuse 40016 příspěvků 22.12.16 11:48

@Maxule jest tě nevadilo že podváděl manželku, Víš že se lidi nemění. navíc jí měl před tebou tak co to řešíš ;)

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 22.12.16 11:48

A tys mu předala seznam s kým jsi spala včetně testů na HIV? Poněkud hysterická, ne?

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 22.12.16 11:48

Takže 15 milenek ti nevadilo a tahle jo? No, máš co jsi chtěla.

murry
Závislačka 2931 příspěvků 22.12.16 11:49

Spise nez tohle tak by me tankovalo ze mel 15 ruznych milenek behem manzelstvi…

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 9038 příspěvků 22.12.16 11:49

Tak ty žiješ s chlapem, který mel 15 milenek a je ti zle z toho, ze jedna z nich byla ciganka?!? 8o

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 22.12.16 11:50
@Verun83 píše:
Ja bych hlavne nebyla s chlapem, ktery svou byvalou zenu furt podvadel a mel tolik milenek…

Souhlas!!!
Jinak prý Vietnamky jsou o lžičku mastnější a cikánky o stupeň teplejší :lol: :mrgreen:

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 9038 příspěvků 22.12.16 11:50

Na ty testy můžeš klidne ty, po 3 letech ti to je totiž jaksi k ničemu

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >