Manžel snědl cukroví

Anonymní
28.12.20 17:16

Manžel snědl cukroví

Pěkné povánoční pondělí :kytka:
Prosím o anonym, téma z osobního života. Děkuji. Cukroví jsme pekli jen malinko. Máme batole a mimino, byla jsem unavená a moc toho nestíhala. Manžel navíc domácí pečení a vaření nepodporuje, že je to zbytečná práce. Raději by vše včetně cukroví koupil. Nejaké cukroví jsme dostali od rodičů a babičky. Babička peče výborné cukroví. A teď k věci. Dnes po obědě jsem si šla s naším miminem lehnout. Po probuzení jsem zjistila, že manžel mezitím sám snědl všechno cukroví od babičky. Bylo mi to strašně líto, až mě to rozbrecelo. Z původní rodiny na tohle nejsem zvyklá. O vše jsme se dělili. Manžel se hrozně urazil, že brečím kvůli cukroví. Samozřejmě mi nejde jen o to cukroví, ale jak se říká, o ten princip. Jednoduše mi to přijde sobecké. No, ted spolu nemluvíme. Hrozná atmosféra. Já se tedy šla ven projít a nakoupit a uklidnit se. Pomozte mi prosím se tomu zasmát a povznést se nad to. Vím, že jste tu některé s úžasným životním nadhledem a humorem. To mně bohužel chybí.
Předem moc děkuju a přeju všem pohodový povánoční čas bez zbytečných hádek :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6182
28.12.20 17:18

Buď ráda, kdybys to snědla ty, tak bys akorát přibrala. Takto bude tlustej on!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44253
28.12.20 17:19

No, nepriberes a nemusis resit, co s nesnezenym cukrovim. Mne to pripomnelo, ze bych mela dalsi varku dat na talirek, jsem rada, kdyz do silvestra zmizi. Bez meho prispeni. Kud si kvalitni cokosku a snez si ji sama, at tvuj muz trpi stejne jako ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7109
28.12.20 17:21

Jeee, to jsou problemy :mrgreen: Uz jen nadpis me pobavil.
Fakt, co uz jsou lidi schopni resit za kraviny.
Projdi se a pak mu zadelej testo a za trest :mrgreen: at ti vymodeluje plech rohlicku a mas to.
At ti jeste udela treba cokoladove kulicky, aspon se nebude cpat z nudy, kdyz ty spis :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20236
28.12.20 17:24

Ja bych byla rada, kdyby u nas nekdo sezral vsechno cukroví :mrgreen: dostali sme od 3 babicek, plus mam horu naseho a nikdo to nechce :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3888
28.12.20 17:24

No tak to mě pobavilo.. já jsem teda na sladký vysazena hodně, ale že bych obrecela, že mi to někdo sežere :D..jako dobrý, chápu, že jsi se zlobila, že se s tebou nerozdělil, taky bych se trochu zlobila, ale přešla bych to bez nějaký scény, panebože je to jen cukroví! :roll: ještě si kvůli tomu kazit celej den a nemluvit spolu, to mi hlava nebere… Jak máte starý mimco? Nejsi trochu přecitlivělá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7109
28.12.20 17:25

Ja bych mu jeste podekovala :mrgreen: jeste mam stale 2 kila nahore ze svatku a potrebuju to shodit do Silvestra :mrgreen:
Posledni pernicky jsem nandala ex na talirek, kdyz si prisel pro malou, aby me to nepokouselo. nastesti skoro vsechny snedl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47570
28.12.20 17:29

Tak měla jsi několik dnů na to, ab sis to cukroví dala, ne? Nebo jste dostali až zbytky po svátcích? 8o chlap tak nevedomky snědl dítěti jeho oblíbené cukroví. Ale nikdo z toho nedělal vědu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13799
28.12.20 17:29
@Jana525 píše:
Ja bych mu jeste podekovala :mrgreen: jeste mam stale 2 kila nahore ze svatku a potrebuju to shodit do Silvestra :mrgreen:
Posledni pernicky jsem nandala ex na talirek, kdyz si prisel pro malou, aby me to nepokouselo. nastesti skoro vsechny snedl.

Přesně tak, je potřeba nacpat komukoliv, kdo je ochoten to sníst :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
28.12.20 17:30

Nesežereš - nepřibereš. Ber to pozitivně.
Ale jo, taky by mě asi mrzelo, kdyby mi nenechal ani kousek, poučení pro příští rok - odděl si do krabičky a tu si někam ulej jen pro sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4395
28.12.20 17:31

Cukroví je odpad, buď ráda, že to sežral za tebe, obětoval se pro tvé zdraví!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7109
28.12.20 17:33
@Mufina píše:
Přesně tak, je potřeba nacpat komukoliv, kdo je ochoten to sníst :)

Presne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :palec:
Na Silvestra si uhnacam jen maly talirek rumovych kulicek, nejlepsi je, kdyz v baraku nic takoveho vubec neni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32846

Zakladatelku chápu. Babička určitě peče jedinečné cukroví a za rok tady nemusí být :hug: Já moc nepeču, letos jsem objednala úplně vše, pekli jsme jen 6 dávek perníčků :mrgreen: Ale máme taky členy rodiny z obou stran, kteří pečou jedinečné cukroví, dostáváme každý rok krabičku na ochutnání a dělíme se o to(včetně nejstarších dětí, malé promazavane nejí). Manžel je z mého pohledu nevychovany hulvat a sobec. S tímto přístupem jsem se naštěstí nikdy nesetkala.
A ještě to máme v sobě tak, že bych si bez jeho svolení nevzala nic, čím nás podaruje jeho rodina a naopak. Moje teta jedinečně peče a když si z toho chce vzít, vždy se mě zeptá, i když nemusí(stejně tak syn i dcera). A nikdy by to nikdo nesezral sám. Tady z pohledu mnohých jde o blbost, ale když si to představím, taky bych mohla vyletet z kůže. Navíc napect cukroví je velká makacka, aspoň pro mě, protože mě to absolutně nebaví. Pokud to někdo chce žrát ve velkém, ať si napece sám nebo ať si nakoupí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29669
@Anonymní píše:
Pěkné povánoční pondělí :kytka:
Prosím o anonym, téma z osobního života. Děkuji. Cukroví jsme pekli jen malinko. Máme batole a mimino, byla jsem unavená a moc toho nestíhala. Manžel navíc domácí pečení a vaření nepodporuje, že je to zbytečná práce. Raději by vše včetně cukroví koupil. Nejaké cukroví jsme dostali od rodičů a babičky. Babička peče výborné cukroví. A teď k věci. Dnes po obědě jsem si šla s naším miminem lehnout. Po probuzení jsem zjistila, že manžel mezitím sám snědl všechno cukroví od babičky. Bylo mi to strašně líto, až mě to rozbrecelo. Z původní rodiny na tohle nejsem zvyklá. O vše jsme se dělili. Manžel se hrozně urazil, že brečím kvůli cukroví. Samozřejmě mi nejde jen o to cukroví, ale jak se říká, o ten princip. Jednoduše mi to přijde sobecké. No, ted spolu nemluvíme. Hrozná atmosféra. Já se tedy šla ven projít a nakoupit a uklidnit se. Pomozte mi prosím se tomu zasmát a povznést se nad to. Vím, že jste tu některé s úžasným životním nadhledem a humorem. To mně bohužel chybí.
Předem moc děkuju a přeju všem pohodový povánoční čas bez zbytečných hádek :)

Pokud vám ten den dala babička krabičku a on ji sám sežral, čertila bych se taky. A to fakt z principu.

Pokud to tam leželo od ŠD a on to dojel, nevidím problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13799
28.12.20 17:34
@Jana525 píše:
Presne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :palec:
Na Silvestra si uhnacam jen maly talirek rumovych kulicek, nejlepsi je, kdyz v baraku nic takoveho vubec neni

Přesně, když doma nic není, aspoň člověka nic neláká :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat