Manžel už se mnou nechce být

Anonymní
26.4.20 07:18

Manžel už se mnou nechce být

Je to jak blesk z cisteho nebe. Prijel na vikend z prace, pracuje pres tyden v jinem meste. A tak jako vzdy rikam dej mi spinave pradlo. Pry ze ho nevzal zenic nema. Odesel do sklepa. Za chvili mi pise zpravu, at za nim prijdu. A tam buch. Vis ja uz nechci abys mi prala, uz s tebou nechci byt!!! Koukam jak tele… prvne se zacnu smaz ze je to vtip a kdyz na me kouka bez mrknuti s vaznou tvari, sednu na stolicku a dycham… nemuzu to pobrat. Co? Proc? Pry uz pul roku je nespokojeny… jsme spolu 22 lez, z toho 17 manzele. Mame dve deti. Uz jsme si rikali, ze deti vyrostli a muzeme si zacit uzivat. Byli jsme na romantickem vikendu, tyden v laznich, chdime na spolecne prochazky, take jsme koupili druhy byt, ve meste kde pracuje, aby se nemusel platit najem a my mohli mit dve moznosti ma bydleni. Ja mam praci nejistou, deti studuji u nas ve meste, tak jsme rikali az za 4 roky odmaturuji, ze pujdu za nim… a najednou tohle? Takovy blesk… opravdu nic nenaznacovalo ze by byl nepokojeny. Od velikonoc jezdil domu unaveny, bez nslady… ptala jsem se a pry je to kvuli bytu jak po vecerech pomaha remeslnikovi s rekonstrukci. Nevim co msm delat dal. Ve ctvrtek to na me vyhrknul a odjel zpet do bytu kde pracuje. Dnes ze prijede. S detmi si popovidal, ty breceli, ale jsou se mnou. Mluvim pred nimi o nem hezky. Vzdyt je to jejich tata. Cim byl starsi tim byl prozivnejsi, vic rval, rozciloval se. No jsko Kodetv peliskach. Ze ma dcera moc dlouhe vlasy, ze je syn levej, ze ja mam v praci samy debily… tskovy samonasiraci typ… ani nevite kolikrat me napadlo estli by nam beznej nebylo lepe. Ale vzdy jsem si rekla je to muj muz, vzali jsme se v dobrem i ve zlem. Proste takovy je. A najednou on mi tekne ze je nespokojeny se mnou… mnou kterou nikdy nepochvslil, neocenil. Tchyne i nadi spolecny kamaradi vzdycky rikali jak to s nim muzuvydrzet. Ze je chytry jak radio furt rve… a ja to vite to je on. Proste je takovy. Nasima ksmaradkama vzdy pohrdal, jedna byla tlusta, druha blba, treti takova, makova. Me vzdycky rekl ze ma stesti ze ma me… a ted tohle? Co delat? Mam misto srdce diru, brecim, je mi smutno a nedokazu si predstavit co dal… mam ho rada, vzdyt jsem s nim od 18. Kdyz na konec pomyslim doslova mi puka srdce… jsem asi blba, co…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26.4.20 07:22

Nenasel si jinou? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3750
26.4.20 07:23

Zvyk železná košile. Chce jít, nechala bych ho. Ostatně, nic pozitivního na něm v popisu nevidím a obecně, jak lidé stárnou, je to horší a horší. Až přejde tohle období, bude líp. Jo a nedivila bych se, kdyby s ním někdo v tom bytě byl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
26.4.20 07:30

@k.a.t.u.s.i.k na to jsem se ptala, a pry pred mesicem nekoho poznal, ale to ry neni ted duvod… vim ja? Dcera zrovna vcera rikala mami ja nevim kdo bynasehi tatu chtel… zskazoval mi do pradla pouzivat avivaz ze to moc smrdi… nepouzivalvonavky… kdyz jsme sli nekam ven ani si nebral ciste triko…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
26.4.20 07:32

@Amelie30 byt jestedodelany neni, a v prnajmu ke s kolegou bydli to tez nevidim. Staci kdyz sm jednou za cas prijedem. Mam strach si sednoutna postel jak je vse uvalene zaprasene…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
307
26.4.20 07:33

Jestli dobře počítám, je ti 40…lepší než se s ním dalších třeba 30 let trápit… evidentně to nebylo nic moc, když sis říkala, že by to bez něj bylo líp… Děti už jsou velké a situaci zvládnou. Já tebe jistě čeká někdo lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1254
26.4.20 07:39

Jsi v soku a ten sok potřebuješ nějak zpracovat. A pak si uvedomis, ze vsechno zle je vlastně k něčemu dobré. Pokud je ti 40+,tak jsi ještě mladá a můžeš delat, co te bude bavit a nikdo te nebude limitovat. Klidně si můžeš ještě najit partnera a tomuhle obdobi se budes ještě jednou smát :kytka: Chce jít? Tak at jde!! Uvidís, že s detmi a se svobodou ti bude nádherně! Držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3616
26.4.20 07:52

Našel si jinou. A nebo zjistil že spíš miluje kamaráda. Bolí to hrozně, jako by někdo v rval kus z tebe a ještě to bolet bude. Ale pak to preboli. Jen neskemrej, aby se vrátil. Až vydechneš zjistíš, že ti bez něj bude lépe. Ty si ani neuvedomuješ, jak s vámi cvičil. O děti se s tebou asi taky rvát nebude. :mrgreen: Jen si s ním domluv alimenty, majetek, péči o děti atd. To se mu líbit nebude. Nebo už to má rozmyšlené?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
26.4.20 08:01

Pocitam, ze ma muz 45+, to je mid-life crisis jak vysita. O tom je milion clanku na internetu jak to resit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7501
26.4.20 08:11

Ma druhou mizu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34058
26.4.20 08:14

Pane jo :roll: :roll: nech ho jit, zpracuj to pomalu…bude to nejakou dobu tezke, ale jsi mlada a pokud on se nevzpamatuje, tak skoda casu a trapeni, stesti si Te jeste najde :kytka: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7501
26.4.20 08:15

@Muz007 bohuzel dost muzu to postihlo, i u nas to tak bylo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
26.4.20 08:21

@Uslava byt ve kterem bydlime je muj, dedictvi po babicce. Byt ktery jsme koupili je nas spolecny. Kszdy mame sve auto… ale zilinjsme spolu “100” let jak to vsechno rozdelit… co si nechat… co mu dat. Jesze jsme se vlastne od ctvrtka nevideli…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
606
26.4.20 08:22
@JT79 píše:
na to jsem se ptala, a pry pred mesicem nekoho poznal, ale to ry neni ted duvod… vim ja? Dcera zrovna vcera rikala mami ja nevim kdo bynasehi tatu chtel… zskazoval mi do pradla pouzivat avivaz ze to moc smrdi… nepouzivalvonavky… kdyz jsme sli nekam ven ani si nebral ciste triko…

Přesně to je teď ten důvod.

Jasně, že je nespokojený - potřebuje si ospravedlnit, že chce jít jinam, takže manželka teď musí být ta nejhorší na světě.

Dokud nevidí a neslyší, tak s ním řeč nebude, až se trochu zklidní, tak uvidíš, co dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7501
26.4.20 08:23

Zakladatelko taky jsem mela doma horsiho Kodeta :joy: a taky nekoho nasel, hrozne to bolelo, ale zpetne muzu rict ze je to parada a jsem za to rada

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama