Ženatý šéf a já kráva

Anonymní
25.4.20 23:48

Ženaty sef a ja krava

Baby, ja to musim napisat aspon sem…uz 8 rokov som totalne zalubena do svojho sefa. On zenaty, usporiadany zivot, 2 deti. Ja vydata, 4 rocny syn, skvely manzel. Mam vsetko, dom, peniaze, karieru, pekne manzelstvo…a ku tomu uz 8 rokov myslim na svojho sefa. Denne, v noci, kazdu hodinu a minutu. Nepreslo to ani pocas 3 rocnej materskej, nepomaha stratit kontakt, nic. Nebolo medzi nami absolutne nic nepatricne. Spravame sa k sebe velmi pekne, s uctou, a pri tom to neskutocne iskri…sme si obaja velmi blizki a podobni, v praci ma zvyhodnuje, vsetci si myslia, ze medzi nami nieco urcite je. No nie je. Rozum mame obaja. Dobre viem, ze hranicu v zivote neprekrocim a neverna nebudem…manzel si to nezasluzi, aby som vnutorne mala stale hlavu s niekym inym. Nie je to o tom, ze je majitel firmy (moj manzel ma rovnake postavenie, tiez chodi v obleku), nie je to o “brneni v kalhotkach”, je to o cite. Takom hlbokom, ze mi je az fyzicky nevolno, ked si predstavim, ze by som ho uz nevidela…Viem, ze aj sef to ma podobne…denne ma povzbudzuje, taha vpred, je mi oporou, robi miliony peknych a kamaratskyvh gest…naozaj len v patricnych hraniciach. Rozumovo viem, ze rozbit 2 rodiny a spravit nestastnych tolkych ludi je take moralne svinstvo, ze to nespravim, nikdy…napriek tomu neviem, ako si pomoct. Poznam ho celeho, jeho myslienky, tuzby, povahu, reakcie v tazkych situaciach, spravanie k ostatnym a trpim pocitmi viny. Ked sa milujem s manzelom a myslim na neho…ked ma moj syn narodeniny a myslim len na to, ze o 2 dni oslavuje aj on…ked sa tak strasne tesim na kazdy firemny vecierok, na kazde stretnutie, na kazdy email, na retazec sprav pocss celeho dna… Ako si pomoct? Ako to necitit? Trva to 8 dlhych rokov a intenzita sa nemeni…nikdy sme sa o tom nerozpravali, no viem, ze to citi podobne…uz nevladzem…dakujem, poprosim komenty, aka som donebavolajuca nevdacna krava. Mozno mi pomozu…Fakt je, ze viem, ze tak neskutocna zhoda v zivotnych preferenciach a suzneni dusi nie je vsedna…znie to ako z brakoveho romanu a pragmaticky to asi aj tak je. Milion podobnych pribehov o sefovi a sekretarke…no ja v tom zijem. A strasne ma boli to, ze moje city nebudu nikdy naplnene, len kvoli tomu, ze sme sa nestretli este ako slobodni…:( :( :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
411
25.4.20 23:56
@Anonymní píše:
Baby, ja to musim napisat aspon sem…uz 8 rokov som totalne zalubena do svojho sefa. On zenaty, usporiadany zivot, 2 deti. Ja vydata, 4 rocny syn, skvely manzel. Mam vsetko, dom, peniaze, karieru, pekne manzelstvo…a ku tomu uz 8 rokov myslim na svojho sefa. Denne, v noci, kazdu hodinu a minutu. Nepreslo to ani pocas 3 rocnej materskej, nepomaha stratit kontakt, nic. Nebolo medzi nami absolutne nic nepatricne. Spravame sa k sebe velmi pekne, s uctou, a pri tom to neskutocne iskri…sme si obaja velmi blizki a podobni, v praci ma zvyhodnuje, vsetci si myslia, ze medzi nami nieco urcite je. No nie je. Rozum mame obaja. Dobre viem, ze hranicu v zivote neprekrocim a neverna nebudem…manzel si to nezasluzi, aby som vnutorne mala stale hlavu s niekym inym. Nie je to o tom, ze je majitel firmy (moj manzel ma rovnake postavenie, tiez chodi v obleku), nie je to o “brneni v kalhotkach”, je to o cite. Takom hlbokom, ze mi je az fyzicky nevolno, ked si predstavim, ze by som ho uz nevidela…Viem, ze aj sef to ma podobne…denne ma povzbudzuje, taha vpred, je mi oporou, robi miliony peknych a kamaratskyvh gest…naozaj len v patricnych hraniciach. Rozumovo viem, ze rozbit 2 rodiny a spravit nestastnych tolkych ludi je take moralne svinstvo, ze to nespravim, nikdy…napriek tomu neviem, ako si pomoct. Poznam ho celeho, jeho myslienky, tuzby, povahu, reakcie v tazkych situaciach, spravanie k ostatnym a trpim pocitmi viny. Ked sa milujem s manzelom a myslim na neho…ked ma moj syn narodeniny a myslim len na to, ze o 2 dni oslavuje aj on…ked sa tak strasne tesim na kazdy firemny vecierok, na kazde stretnutie, na kazdy email, na retazec sprav pocss celeho dna… Ako si pomoct? Ako to necitit? Trva to 8 dlhych rokov a intenzita sa nemeni…nikdy sme sa o tom nerozpravali, no viem, ze to citi podobne…uz nevladzem…dakujem, poprosim komenty, aka som donebavolajuca nevdacna krava. Mozno mi pomozu…Fakt je, ze viem, ze tak neskutocna zhoda v zivotnych preferenciach a suzneni dusi nie je vsedna…znie to ako z brakoveho romanu a pragmaticky to asi aj tak je. Milion podobnych pribehov o sefovi a sekretarke…no ja v tom zijem. A strasne ma boli to, ze moje city nebudu nikdy naplnene, len kvoli tomu, ze sme sa nestretli este ako slobodni…:( :( :(

Pozitivní je, že u toho přemejšlíš, a neženeš se do ničeho. Ale co s tím, nemám tušení. Promiň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
25.4.20 23:56

Ja ti napíšu jen jedno. To že na něj myslíš neustále v každé situaci je snad horší než kdyby ses s ním vyspala. Vem si, jak by už jen tahle citová nevěra ublížila tvému manželovi. Jestli máš tak silnou vůli a nepodlehla jsi mu, zvládneš se na to vykašlat úplně. Možná by ti pomohl psycholog.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 00:00
@Ukulemba píše:
Ja ti napíšu jen jedno. To že na něj myslíš neustále v každé situaci je snad horší než kdyby ses s ním vyspala. Vem si, jak by už jen tahle citová nevěra ublížila tvému manželovi. Jestli máš tak silnou vůli a nepodlehla jsi mu, zvládneš se na to vykašlat úplně. Možná by ti pomohl psycholog.

Dakujem, toto mi fakt pomohlo - uplne vazne mi psycholog nenapadol. Ved prave, racionalne viem, ze toto je horsie ako fyzicka jednorazova nevera. Kradnem si sefom myslienky, ktore maju patrit mojej rodine a manzelovi. Pocit viny ma asi nici rovnako ako nenaplnena laska. Po Corone si skusim niekde dohodnut termin…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 00:01

@Zatimtajnej dakujem pekne za prispevok, moralne sa samozrejme nezeniem. Len hlava a predstavy uz boli milionkrat niekde inde…

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
26.4.20 00:04

Mozna, kdybyste ten krok udelali, mohlo uz bejt po srande :lol: treba by se ukazalo, ze sef si tebou vylepsuje svou pověst nebo ze vlastne ani kdyby ty ses rozhodla to zkusit, o to on nestojí, ze mu staci flirt. Nekdo na to je, nekdo na to neni. A on vi, ze jsi do nej tak straslive zabouchla?

Jinak promin, z vlastni i z cizi zkusenosti, sefici takovahle gesta nekdy dělají a nekdy z toho neco je a nekdy neni ;)

Prijde mi skoda plytvat city jen tak zbuhdarma, kdyby sis tim aspon neco kompenzovala, ale ty mas pekny zivot, ktery ale bytostne nezijes, protoze furt mudrujes o idolovi :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
411
26.4.20 00:06
@Anonymní píše:
@Zatimtajnej dakujem pekne za prispevok, moralne sa samozrejme nezeniem. Len hlava a predstavy uz boli milionkrat niekde inde…

Já Ti rozumím, taky to znám :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
26.4.20 00:07
@Anonymní píše:
Dakujem, toto mi fakt pomohlo - uplne vazne mi psycholog nenapadol. Ved prave, racionalne viem, ze toto je horsie ako fyzicka jednorazova nevera. Kradnem si sefom myslienky, ktore maju patrit mojej rodine a manzelovi. Pocit viny ma asi nici rovnako ako nenaplnena laska. Po Corone si skusim niekde dohodnut termin…

Podle me to je nesmysl, akorat budes mit dalsi forum, kde se budes moct pochlubit, pripadne rozvest sve fantazie ;)

Ciste teoreticky by me zajimalo, jestli ti uz sefik pomohl s necim, co nebylo v naplni jeho prace a co by mu teoreticky mohlo cinit nejake nepohodli, nerku-li nesnáz. Ale me odpovidat nemusis, odpovez si sama

• Citovat
  • Nahlásit
411
26.4.20 00:08

@PaníKadrnožková to zmínila. Není možný, že si tím něco kompenzuješ? Nebo jinak, není možný, že se tím trestáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
411
26.4.20 00:09
@PaníKadrnožková píše:
Podle me to je nesmysl, akorat budes mit dalsi forum, kde se budes moct pochlubit, pripadne rozvest sve fantazie ;)Ciste teoreticky by me zajimalo, jestli ti uz sefik pomohl s necim, co nebylo v naplni jeho prace a co by mu teoreticky mohlo cinit nejake nepohodli, nerku-li nesnáz. Ale me odpovidat nemusis, odpovez si sama

8o Ty jsi drsnej praktik :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 00:10

@PaníKadrnožková fakt dik, o taketo prispevky mi ide - potrebujem prebrat a preplesknut :) ved prave, keby realnw k niecomu prislo, mozno by som zistila, ze je to z jeho strany len o flirte alebo ze by sme boli velmi rychlo rozideni… O zabuchnuti musi vediet, viem, ze keby som spravila akykolvek prvy krok, bude ho opatovat. Ale je to slusnak a neurobi to. Mam ho strasne zidealizovaneho, fakt som krava. Mas nejaku skusenost s podobnymi gestami od sefov? Zaujala si ma :) dakujem

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 00:12
@PaníKadrnožková píše:
Podle me to je nesmysl, akorat budes mit dalsi forum, kde se budes moct pochlubit, pripadne rozvest sve fantazie ;)Ciste teoreticky by me zajimalo, jestli ti uz sefik pomohl s necim, co nebylo v naplni jeho prace a co by mu teoreticky mohlo cinit nejake nepohodli, nerku-li nesnáz. Ale me odpovidat nemusis, odpovez si sama

Mozno mas pravdu. Ale ano, tej pomoci bolo naozaj vela, aj v sukromnej sfere…aj ked vobec sa nemusel angazovat a pri niekom inom by sa ani neangazoval. O tom, ze moj plat je 3 nasobok ako u ostatnych ani nehovorim :oops: :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
26.4.20 00:14
@Anonymní píše:
@PaníKadrnožková fakt dik, o taketo prispevky mi ide - potrebujem prebrat a preplesknut :) ved prave, keby realnw k niecomu prislo, mozno by som zistila, ze je to z jeho strany len o flirte alebo ze by sme boli velmi rychlo rozideni… O zabuchnuti musi vediet, viem, ze keby som spravila akykolvek prvy krok, bude ho opatovat. Ale je to slusnak a neurobi to. Mam ho strasne zidealizovaneho, fakt som krava. Mas nejaku skusenost s podobnymi gestami od sefov? Zaujala si ma :) dakujem

@Zatimtajnej na to kapnul ;) dlouhodoby flirt, nedotazeny, vystrizliveno :lol: :jazyk: ale sefiku jsem mela vic a ocima nehazel jedinej :lol: to neni ale vysvetleno mou neodolatelnou pritazlivosti, ale spis tim, ze to tak nejak chodi ;)

Ale nechci, abys to brala tak, ze se posmivam. Zkousim odpovedet tak, jak sis rekla :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
411
26.4.20 00:15
@Anonymní píše:
Mozno mas pravdu. Ale ano, tej pomoci bolo naozaj vela, aj v sukromnej sfere…aj ked vobec sa nemusel angazovat a pri niekom inom by sa ani neangazoval. O tom, ze moj plat je 3 nasobok ako u ostatnych ani nehovorim :oops: :oops:

Počkej, tak tojnásobnej plat…pokud je to jeho firma ok, ale sám jsem zaměstnavatel, a abych dával někomu třikrát tolik, než by měl mít je mimo mou představivost. A pokud má nadřízený, tak ten Tvůj plat musí nějak argumentovat. To je nějaký divný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
26.4.20 00:17
@Anonymní píše:
Mozno mas pravdu. Ale ano, tej pomoci bolo naozaj vela, aj v sukromnej sfere…aj ked vobec sa nemusel angazovat a pri niekom inom by sa ani neangazoval. O tom, ze moj plat je 3 nasobok ako u ostatnych ani nehovorim :oops: :oops:

To je z jeho vlastnich penez? V tom pripade dobry :potlesk:, vypada to, ze se rysuje zivotni přátelství (tim nemyslim kamaradstvi za penize). Je treba zvladnout ty city :think:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat