Manžel v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petjuska90
Zasloužilá kecalka 946 příspěvků 19.02.12 19:04
Manžel v práci

Ahoj holčiny tak ten můj měl dnes být v práci dopoledne pak přijít a jít až na noc…ale nějak se mu to protáhlo takže v 8 ráno odešel a vrátí se až zítra…přes den sem se zabavila ale co děláte doma večír když mužík pracuje mám roční dceru ted ji budu tak hodinu uspávat pak půl hodka uklid a pak tu budu sedet u netu a nebudu mit do čeho píchnout jak se zabavujete vy ???

Reakce:
beckie
Závislačka 4132 příspěvků 19.02.12 19:08

Můj partner často pracuje dlouho do noci, takže já většinou uklidím, vykoupu se, udělám si nehty a takové ty nesmysly, co nedělám, když je doma, mezitím brouzdám na netu, čtu, koukám online na seriály, nutím se učit se angličtinu, vyvenčím psy a jak blbec čekám až se mi vrátí. :-)

beckie
Závislačka 4132 příspěvků 19.02.12 19:10

Jo a když se dnes zadaří, tak možná vyžehlím prádlo, ale vzhledem k tomu, že se tu válím jak vorvaň, tak to nevidím na žádnou pracovní činnost.

zichisek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.12 19:16

Mě teda muž na noc do práce nechodí, ale jako ponikatel pracuje doma na počítači i večer.Já většinou pouklízím po večeři,okouknu zprávy a potom dle potřeby žehlím, naložím se do vany,jsem na netu,maluju na trička a nebo si čtu.Jo a ještě moc ráda stavím puzzle.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.12 19:20

Ruční práce - vyšívání, šití plyšáků, výroba košíků popř. úklid nebo čaj nebo vínečko u filmu.

Sabrine
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 19.02.12 19:21

Muj chlap dělá jen noční a já večery trávím uklízením vařením praním a takový ty věci kolem sebe sprcha manikura..emimino to je žrout času největší :)

petjuska90
Zasloužilá kecalka 946 příspěvků 19.02.12 19:23

Jo tak uklidit musim to je jasny zrovna dnes toho mam dost zitra tady poradam detskou oslavu takze mazu delat jeste dort atd. ale bude na noční celý týden tak hledám inspiraci co pak…bohužel na ruční práce jsem levá ale puzzlíky mě taky berou tak bych se na nějaký vrhla !!!

pannacotta
Generální žvanilka 24598 příspěvků 19.02.12 19:23

Tak můj drahý je v práci již tři týdny a další čtyři bude , takže dneska bylo žehlení, vyšívání, vaření bylo včera, a co mně bude ještě čekat, netuším

peluani
Extra třída :D 10553 příspěvků 19.02.12 19:30

Tak ja jsem vetsinou na pc vecer kdyz je v praci nebo si ctu

Hodaka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.12 19:48

Můj už noční nedělá :zed: jak já to milovala :lol:

beckie
Závislačka 4132 příspěvků 19.02.12 19:58
Hodaka píše:

Rozumím…já byla jsem ze začátku byla úplně rozhozená z toho, že pracuje i 16 hod., a že jako mám být takhle dlouhou dobu bez něj doma. Teď už v tom, že tady občas není nacházím spoustu kladů. :mrgreen:

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.12 20:07
Hodaka píše:

já též :mrgreen: můj dělá noční jen přes zimu a já si to tedy užívám :oops: :mrgreen:

Hodaka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.12 20:10
beckie píše:
Hodaka píše:
Rozumím…já byla jsem ze začátku byla úplně rozhozená z toho, že pracuje i 16 hod., a že jako mám být takhle dlouhou dobu bez něj doma. Teď už v tom, že tady občas není nacházím spoustu kladů. :mrgreen:

kladů je hodně :lol: možná bych mu mohla najít něco na noc :think: :mrgreen:

Barca12345
Echt Kelišová 9649 příspěvků 19.02.12 20:17

Milovala jsem, kdyz byl chlap pres noc pryc… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Poklidila jsem si v byte, dala si dlouhatanskou sprchu bez klepani na dvere ze vycabram moc vody a lebedila si u pocitace!!!!

Na internetu je toho tolik, ze mam snad vzdy delat, navic dve moje prace delam hlavne pres internet a mivala jsemna to klidek!

Váš příspěvek
Reklama