Manželka je naštvaná

daniel.ho
25.8.21 07:48

Manželka je naštvaná

Čau, manželka je naštvaná, protože sem zmlátil jejího brácha. To bylo takle: neměl jsem co dělat, tak jsem po něm házel hořčici z balkonu paneláku, a když si on přišel stěžovat, tak jsem ho zmlátil, protož nemám rád, když někdo využívá moje chování jako záminku k vyvolání konfliktů,

A on pak brečel, že dostal nakládačku. Měl by být rád, že byl schopen odejít po svých. Podle mě je to psychopat, když nemá strach, a jde do boje, který nemá možnost vyhrát.

Jak si teď usmířit tu svojí kozu?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
27348
25.8.21 07:49

Haha ha… :roll:

• Nahlásit
137
25.8.21 07:50

Seriously? :roll:

• Nahlásit
3353
25.8.21 07:51

Nudaaaaa :roll:

• Nahlásit
11423
@daniel.ho píše: Čau, manželka je naštvaná, protože sem zmlátil jejího brácha. To bylo takle: neměl jsem co dělat, tak jsem po něm házel hořčici z balkonu paneláku, a když si on přišel stěžovat, tak jsem ho zmlátil, protož nemám rád, když někdo využívá moje chování jako záminku k vyvolání konfliktů,

A on pak brečel, že dostal nakládačku. Měl by být rád, že byl schopen odejít po svých. Podle mě je to psychopat, když nemá strach, a jde do boje, který nemá možnost vyhrát.

Zmlat ji taky. Nema se co urážet.

• Nahlásit
33269

@admin
doufam, ze za tyden posupajdiš do skoly, zvlastky uz taky zahaji výuku

@daniel.ho píše: Čau, manželka je naštvaná, protože sem zmlátil jejího brácha. To bylo takle: neměl jsem co dělat, tak jsem po něm házel hořčici z balkonu paneláku, a když si on přišel stěžovat, tak jsem ho zmlátil, protož nemám rád, když někdo využívá moje chování jako záminku k vyvolání konfliktů,

• Nahlásit
3353
25.8.21 07:52
@JancaS84 píše:
Zmlat ji taky. Nema se co urážet.
:lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
daniel.ho
25.8.21 07:54

Já jsem svářeč, školu jsem už dokončil. Spíš jde o to, že si chci o dovolený odpočin out, a n koukat na její kyselej xicht.

• Nahlásit
116
25.8.21 07:54

Nastrikej pro zmenu na manzelku kecup a vsechno bude zase v cajku.

• Nahlásit
33269
25.8.21 07:56
@daniel.ho píše:
Já jsem svářeč, školu jsem už dokončil. Spíš jde o to, že si chci o dovolený odpočin out, a n koukat na její kyselej xicht.

Tak jsi mel hodit z balkonu ji, ne hořčici

• Nahlásit
18668
25.8.21 08:03

@daniel.ho hele slabota, neni to ani vtipný

• Nahlásit
1529
25.8.21 08:07

Trapný :roll:

• Nahlásit
34520
25.8.21 08:12
  • Nahlásit
12265
25.8.21 08:18

Chtělo by to víc fantazie, tohle je trapný.

• Nahlásit
18579
25.8.21 08:21

Vem hořčici a lehce jí vetři… dal už asi nemusím naznačovat. Krásné usmiřování (automatické opravy mi hází rozšiřování..ony ví :oops: ).

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat