Manželky bohatých mužů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 18:23
Manželky bohatých mužů

Ahoj, no kde začít… Předem chci říci, že jsme tu nechci vyvolávat agresivní diskuzí a nemám pocit, že bych jim záviděla. Občas jsme se zamyslela sama nad sebou a říkala si zda nejsem fakt koza pitomá a hloupě jim nezávidím, ale došla jsem k závěru, že mě spíš začínají pěkně vytáčet.
Takže, pracuji v kolektivu žen. Hezká, příjemná a čistá práce. Plat 18 000Kč čistého. V kolektivu je nás dohromady 6. Z toho 4 jsou manželky dosti bohatých mužů (většinou ředitelé firem, od 80tisíc a výše)A já začínám mít těchto žen plné zuby.
Obyčejné věci jim nejsou dost dobré, od potravin po oblečení. Nad vším ohrnují nos. Nic z bazaru do bytu by si nikdy nekoupili, jídlo výhradně nejdražší a bio nebo nejlépe z Německa, protože české není dostačující. Neustále si jen objednávají nové oblečení kde obyčejné tričko nejde pod cenu 800Kč, přitom by stejné koupili v obchodě Gate za 200Kč. Prostě na všem musí být značka.
Tohle by mi nevadilo, každého věc, jen mě štve to ohrnování nosu nad vším obyčejným a „vytahováním se“ jestli to mohu tak nazvat. A taky určitým srážením mé osoby. Např. Koupili jsme si nové auto (ojeté, ale pro nás nové). Ony byli hned v šoku „ty máš úplně nové auto?“ Povídám: „Ne úplně nové ale jiné, ale pro nás nové“ Ony: Aha, jsme si říkali.." Ony mají úplně nová krásná auta. Nebo se divily, že jsem jela minulý rok na dovolenou k moři. Přijde mi, jak kdyby ze mě dělali chudinku. Nebo jsem si kupovala karton mléka v akci (u nás se vypije opravdu hodně mléka) a hned že by to nikdy nekupovali, jen nějaký to jejich bio co člověk otevře a musí ho hned vypít nebo je v čudu.
Vychvalují si byty co si tam za x tisíce koupili nového, např. skříně z masivu na zakázku a že žádnou dřevotřísku nebo něco z ikeii by si v životě nekoupili.
Ale víte co mě štve? Ať si to koupí, ale kdyby neměli bohatého muže tak si tenhle luxus nikdy dopřávat nemohou, tak ať přestanou ohrnovat čumáky. Pochybuji že by jim dali hypotéku na dům za víc jak 6 milionů či byt. Nebo že by si s 18000 kupovali kosmetiku a parfémy přes 10 tisíc korun. Jen co si dopřeji něco dražšího já, protože jsme si na to sama našetřila, tak kulý očima a vyptávají se, jak kdyby si to normální ženská nemohla nikdy koupit.
Ať si dopřejí, ale to ohrnování nosu mě neskutečně točí. Máte ve svém okolí podobné ženy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 28.08.19 18:29

Ony si dělají dobře tím, že se povyšujou nad tebou, úplně stejně jak sis chtěla udělat dobře ty, když jsi zakládala tuto diskuzi

AjaF
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 28.08.19 18:31

Nezáviď a trochu se věnuj pravopisu.
No a tričko z GATE je za dvě stovky drahý vzhledem k materiálu a zpracování.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 18:33
@AjaF píše:
Nezáviď a trochu se věnuj pravopisu.
No a tričko z GATE je za dvě stovky drahý vzhledem k materiálu a zpracování.

Omlouvám se píši na telefonu a ano hrubek je tam až až.

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 22005 příspěvků 28.08.19 18:33

Pro mě teda někdo jejíž manžel vydělává 80 není nikdo extra, znám daleko bohatší lidi a takhle se vůbec nechovají. :nevim:
Já bych se vlastně měla řadit mezi ty tvoje „ženy“ i bez práce a nic takového nedělám.
Ani auto vlastně nemáme :mrgreen:

Příspěvek upraven 28.08.19 v 18:35

juliettee
Ukecaná baba ;) 2332 příspěvků 28.08.19 18:33

Nemám v okolí nikoho takového. No jo, jsou prostě zvyklé na jiný standart a když na to mají, tak proč by si nemohli dopřát :) já bych si taky klidně ráda dopřála kdybych na to měla. Ber to s nadhledem, prostě žijete každá na jiné úrovni, tak to prostě bývá :) a s tím že „kdyby neměly bohatého muže…“ No, ale oni ho mají, já třeba kdybych měla bohatého muže, tak bych nejradši ani nechodila do práce kde bych si vydělala 18tisic čistého. A zase bych byla špatná proto, že se nechám vydržovat chlapem :mrgreen: se člověk nezavděčí no :)

AjaF
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 28.08.19 18:34

A bohatého muže si představuji s mnohem vyšším příjmem a nějakým nemovitým majetkem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 18:34

Teda nevim jaké mas kolegyne, taky mám manzela s nadstandardníma příjmy, ale jsme úplně normalni. Spis bych řekla ze se před tebou vytahují a ví ze ti to vadi :lol:

ivculka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 28.08.19 18:35

Mně by to bylo úplně fuk :think:

AjaF
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 28.08.19 18:35
@Anonymní píše:
Omlouvám se píši na telefonu a ano hrubek je tam až až.

To nejsou hrubky způsobené telefonem ;)

bigl
Ukecaná baba ;) 1677 příspěvků 28.08.19 18:36

Podívej, jestli se takto chovají tak jsou to slepice. A slepice můžou být mezi chudými i bohatými. Znám pár manželek bohatých mužů a takto se rozhodně nechovají. Hlavně asi ti jejich manželé až tak moc nevydělávají, jinak by jejich manželky seděli doma na zadku a nechodily do práce za 18 čistého.
Nebo by si je zaměstnali u sebe ve firmách za úplně jiné peníze.

Agáta 84
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 28.08.19 18:36

Podle mě jsou to ženy, ktere jsou rozmazlené od těch chlapů..
Taky mám ředitele a nepotřebuji mít bio a značkové oblečení..Nakupuji i v sekáčích a donedávna jsem jezdila ve felicii a bylo mi to fuk..Ale je pravda, že s nekvalitními věcmi se taky nespokojím..
Mě zase štve, že někteří lidé mají potřebu pořád řešit kolik nás co stálo a pořád posloucham kecy typu : No joo, vy na to máte..
Ale nikdo už nevidí to, že kdyby tihle chytráci nemuseli být víkend co víkend v hospodě, tak by na to měli taky..

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30813 příspěvků 28.08.19 18:37
@Anonymní píše:
Omlouvám se píši na telefonu a ano hrubek je tam až až.

to, že píšeš z mobilu není důvod dělat hrubky, to je v hlavě…
Nějak si neumím představit rovnocennou pozici, kde se dělá za tak velmi rozdílný plat.
A nakonec souhlas, řada mondén by si sama na luxus nevydělala.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30813 příspěvků 28.08.19 18:38
@bigl píše:
Podívej, jestli se takto chovají tak jsou to slepice. A slepice můžou být mezi chudými i bohatými. Znám pár manželek bohatých mužů a takto se rozhodně nechovají. Hlavně asi ti jejich manželé až tak moc nevydělávají, jinak by jejich manželky seděli doma na zadku a nechodily do práce za 18 čistého.
Nebo by si je zaměstnali u sebe ve firmách za úplně jiné peníze.
:palec:
AjaF
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 28.08.19 18:38

A ty vysoké platy nejsou jen tak za nic. Za nimi je velká odpovědnost, stres, hodně času.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Váš příspěvek
Reklama