Manželská poradna - zkušenosti

Anonymní
14.2.10 18:54

Manželská poradna

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat, zda je mezi váma někdo, kdo navštívil a svoje partnerské problémy řešil přes poradnu. Nechci se rozepisovat o našich problémech, ale jen by mě zajímalo, jestli to má vůbec cenu.
Děkuju všem moc :lol:
R

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

76
14.2.10 19:44

Moje sestra tam chodila a výborný. Nevím, jestli jsou mezi jednotlivýma pracovištěma rozdíly, přeci jen to může být o lidech, poptala bych se, ale moje sestra navštěvovala nějakou klinickou psycholožku na jihu Čech a fakt jí to moc pomohlo. Řekla bych, že získala větší nadhled, docela i přehodnotila svý chování, fakt doporučuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.2.10 19:55

A myslíte že ma smysl tam jit i sama pokut manžel za žadnou cenu nechce jít? také otom už delší dobu uvažuji

• Nahlásit
  • Citovat
18312
14.2.10 20:18

Pokud tam chceš zajít, tak tam zajdi i když manžel nechce. Když už nic jiného, tak existuje šance, že se něco dozvíš. Můžeš přijít k nějakým novým informacím, můžeš se dozvědět, co podobného prožívali jiní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.2.10 20:22

Ahoj,

psycholog pomuze i kdyby jsi tam sla sama. Poskytne jiny pohled na vec. Me to moc pomaha. Poprve s psychologem mluvil i manzel, spousta veci mu v tu chvili dosla. Akorat pak se zabejcil a uz spolupracuje pouze se mnou. Ale zakladni pomoc nam to poskytlo obema.

Radeji inko

• Nahlásit
  • Citovat
14.2.10 21:43

Ano a pomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.10 11:35

Tady zakladatelka…

Anonymní, hodně jsem přemýšlela, naštěstí manžel se zas až tak moc nebrání, ale pro sport např. projevuje větší nadšení. Pokud by tam nechtěl jít, asi bych tam šla i sama a zkusila se dopídit, jestli mu na tom našem vztahu aspon trochu ještě záleží, když proto není ochoten podstoupit nic. Upřímně i pro mě je to dost potupný jít za někým se svým soukromím a pro ty chlapy to musí být ještě horší.

Držím všem palce, at se problémy vyřeší pokud možno samy a hlavně v klidu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama