Manželství, stereotyp, nevěra?

Anonymní
2.2.21 22:48

Manželství, stereotyp, nevěra?

Ahoj holky. Je mi až trapně a smutno to tady psát, ale potřebuji názor a třeba radu.
Svého manžela moc milují a jsem šťastná, je to opravdu milující a moc hodný člověk. Jsme spolu 8 let a vlastně jsem s ním od své puberty. Prostě první láska. Nikdy jsem nebyla na rande s někým jiným, nikdy jsem nic než „jeho“ nezažila.
Teď po 8mi letech mě to trochu začíná nudit. Navíc se skoro 3 roky snažíme o miminko a nejde to. Je to hrozný stereotyp. I když o tom mluvíme a vlastně mluvíme o jakém koliv problémů tento neumíme vyřešit. Prostě je to stereotypni život. Známe se, chybí tomu ta jiskra co se na začátku, to vzrušení atd…
Určitě to spousta z vás zná. Ale co máme dělat. Nevěrná být nechci, nemám to ráda a milují ho tak moc že bych to nejspíš ani nezvládla. Neříkám, občas si s někým napíšu a flirtuju ale pouze přes internet. Ale ani toto mi nepřijde OK. Nevím co dál…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3833
2.2.21 23:16

Tak v tehle dobe je to stereotyp asi všude. Co taky clovek muze delat inovativního?! Pokud resite problem s pocetim v CARU nemám co poradit. Snad jen snaž se partnerovi delat radost. Zkus u sebe a potes ho necim. Treba se chytí a zmena nejaka nastane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 23:23

Znám případ, kdy byli spolu necelých 10 let manželé. Snažili se o dítě, nikdy se nepodařilo - potraty. Vyšetření u doktorů nic neprokázalo a oba byli v pořádku.
Jelikož to přešlo spíš do přátelské roviny, promluvili si o tom, žena navrhla rozvod a oba souhlasili. Do teď jsou přátelé, v občasnému kontaktu a vychází spolu dobře. Mají se rádi, ale ta velká láska tam není.
Teď má každý jiného partnera a jsou spokojení.

• Citovat
  • Nahlásit
121
3.2.21 01:09

Ptas se lidi na internetu aby za tebe rozhodli? mno dobra, provaz to jisti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3897
3.2.21 01:14
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Je mi až trapně a smutno to tady psát, ale potřebuji názor a třeba radu. …
Určitě to spousta z vás zná. Ale co máme dělat. Nevěrná být nechci, nemám to ráda a milují ho tak moc že bych to nejspíš ani nezvládla. Neříkám, občas si s někým napíšu a flirtuju ale pouze přes internet. Ale ani toto mi nepřijde OK. Nevím co dál…

Nějaká dávka stereotypu je žádaná, jsou to takové ty drobné jistoty, kterých si nevážíme a můžeme o ně snadno přijít (partner, práce, slušné bydlení, přátelé)

A jestli chceš něco změnit tak co ti brání? Ale pokud to opravdu chceš změnit, tak to nedělej na cizí úkor, rozejdi se, začni nový vztah od začátku.
Nevěře jdeš v podstatě naproti - a třeba to partner vnímá stejně, dělá to samé co ty :jazyk:

PS: klasik radí - nudíte se, kupte si medvídka mývala, ale to je dnes problém, protože je to v EU invazivní druh :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2353
3.2.21 06:22
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Je mi až trapně a smutno to tady psát, ale potřebuji názor a třeba radu.
Svého manžela moc milují a jsem šťastná, je to opravdu milující a moc hodný člověk. Jsme spolu 8 let a vlastně jsem s ním od své puberty. Prostě první láska. Nikdy jsem nebyla na rande s někým jiným, nikdy jsem nic než „jeho“ nezažila.
Teď po 8mi letech mě to trochu začíná nudit. Navíc se skoro 3 roky snažíme o miminko a nejde to. Je to hrozný stereotyp. I když o tom mluvíme a vlastně mluvíme o jakém koliv problémů tento neumíme vyřešit. Prostě je to stereotypni život. Známe se, chybí tomu ta jiskra co se na začátku, to vzrušení atd…
Určitě to spousta z vás zná. Ale co máme dělat. Nevěrná být nechci, nemám to ráda a milují ho tak moc že bych to nejspíš ani nezvládla. Neříkám, občas si s někým napíšu a flirtuju ale pouze přes internet. Ale ani toto mi nepřijde OK. Nevím co dál…

Ahoj, taky jsem s manzelem od puberty. Jiz 19 let. Na vztahu se musi pracovat. Po letech je to trochu stereotyp vsude. S tim se musi pocitat. Je otazka, jesti ty problemy neprameni z toho, ze se vam nedari pocit dite, protoze to je tezka zivotni situace. U nas dite slo udelat dobre, ale zase jsem cekala 4 roky, kdy ja uz jsem dite chtela a manzel jeste ne. Musi si to clovek rozmyslet, co mu za co stoji. Navic ted ten Covid, kdyz se neda skoro nic delat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat