Mapovitý jazyk u ročního chlapečka

46
7.7.21 13:41

Mapovitý jazyk u ročního chlapečka

Dobrý den mám syna je mu jeden rok na jazyku má skvrny které mizí a objevují se znovu používala jsem fialku ale ta mu nezabírala teď dostal další nějakou mastičku která se musela namíchat taky mu nějak nepomáhá má to docela dlouho prostě mu to na jedné straně mizí na druhé se mu to objeví pak mu to zase zmizí a objeví se to třeba uprostřed a tak pořád dokola. :think: má něco podobného jako na téhle fotce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32
7.7.21 13:47

Nevypozorovala si, ze to ma po nejakem jidle? Treba citrusy? Ale ty asi nedavas..

Mne se to jeden cas delalo taky, nijak jsem to teda u sebe neřešila, u male bych taky hned resila, ale delalo mi to bile vino.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10080
7.7.21 15:08

Synovi se to dělá taky, zničehonic, není to reakce na nic. Nikdy jsem to nijak neřešila. Je mu už 10 let a žádné problémy nemá. Zřejmě to má po tatínkovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
7.7.21 15:19

@AnastazieB měl s tím někdy potíže nebolelo to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.7.21 21:08

@klíč568 ano, takový jazyk jsem měla jako mladší, i jako dítě, vždy při nějaké zátěži. Viróza, nemoc, nebo velká konzumace rajčat. Nebo když se mi rozhodila střevní mikroflóra. Vím jen, že nejde o nic závažného, od doby co beru probiotika a opravdu poctivě čistím jazyk, tak se to již tak 7 let neobjevilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
7.7.21 21:51

@Mellounowamanzelka Tak to jsem si i mislela jestli to nemůže bejt z rajčat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10080
7.7.21 23:04

@klíč568 ne, nikdy s tím neměl žádný problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat