Máte blog?

5.3.16 13:24

Máte blog?

Ahoj, chci se zeptat, zda mezi Vámi jsou nějaké blogerky? Jak zkušenější, tak třeba i začátečníce, ráda objevuji nové blogy. I já jsem majitelka blogu, vedu blog na adrese: http://rosewriteblog.blogspot.cz/ a všechny Vás tam moc ráda uvítám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24117
5.3.16 13:54

To caute.. Kolik ti je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
795
5.3.16 14:09

Myslís ze si zvysis sledovanost? :D ja mám blog asi 6 let starý. Nedávno jsem si na to vzpomela ale ríkala jsem si že bude smazany… Není smazanej a je fakt trapnej :D tehdy nebyl Facebook a frcelo mít blog kam se psalo jak do denicku.. no hrůza. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.16 14:32
@pikola píše:
To caute.. Kolik ti je?

Ahoj, letos mi bude 17, kolik tobě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.16 14:33
@zuzka131313 píše:
Myslís ze si zvysis sledovanost? :D ja mám blog asi 6 let starý. Nedávno jsem si na to vzpomela ale ríkala jsem si že bude smazany… Není smazanej a je fakt trapnej :D tehdy nebyl Facebook a frcelo mít blog kam se psalo jak do denicku.. no hrůza. :roll:

Nemyslím si, že si zvýším sledovanost, jen bych si ráda pročetla další blogy, třeba pro inspiraci, není na tom nic špatného. Tak deníčkové blogy byly dříve dost populární, teď už to sice moc nefrčí, ale občas se taky nějaký objeví, ale většinou nemám moc úspěch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
335
5.3.16 14:42

Já ano, psaní mě baví

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24117
5.3.16 14:44
@Roseblogger píše:
Ahoj, letos mi bude 17, kolik tobě?

Tak s myslím, že bys měla psát normálně, ne jak kdyby ti bylo 12..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12869
5.3.16 14:54

Ahoj, mam blg o vaření. Nakonec je to vlastně o tom, ze si tam davam vyzkousene recepty. Když pak chci treba recept na muffiny, najdu si ty, co nam chutnaly. Muzu pak třeba poslat odkaz kamaradce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.16 14:54
@Lenon píše:
Já ano, psaní mě baví

A hodíš mi sem odkaz? Ráda si počtu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.16 14:56
@pikola píše:
Tak s myslím, že bys měla psát normálně, ne jak kdyby ti bylo 12..

Nwm, co si představit pod „jak kdyby ti bylo 12“ a docela mě to pobavilo :DDDD Mimochodem to čaute se říká na moravě, jakožto moravačka si ho dovoluji použít ;)

Příspěvek upraven 05.03.16 v 14:57

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.16 14:56
@omites píše:
Ahoj, mam blg o vaření. Nakonec je to vlastně o tom, ze si tam davam vyzkousene recepty. Když pak chci treba recept na muffiny, najdu si ty, co nam chutnaly. Muzu pak třeba poslat odkaz kamaradce

Blog o vaření je fajn, zatím žádný takový nečtu, poslala bys mi odkaz, prosím? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sunshinegirl
5.3.16 16:15

Já uvažuji o založení, ale nevím jak na to.

• Nahlásit
  • Citovat
6674
5.3.16 16:15
@Roseblogger píše:
Nwm, co si představit pod „jak kdyby ti bylo 12“ a docela mě to pobavilo :DDDD Mimochodem to čaute se říká na moravě, jakožto moravačka si ho dovoluji použít ;)Příspěvek upraven 05.03.16 v 14:57

Já ti nevím :think: Taky jsem z Moravy, ale „čaute“ jsem snad nikdy nepoužila. Možná párkrát „ahojte“, ale ani to moc ne. Možná přirovnání k 12ti leté puberťačce nebyla narážka jen na pozdrav, ale možná celkově k zájmu o blogy. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.16 16:18
@Petule030 píše:
Já ti nevím :think: Taky jsem z Moravy, ale „čaute“ jsem snad nikdy nepoužila. Možná párkrát „ahojte“, ale ani to moc ne. Možná přirovnání k 12ti leté puberťačce nebyla narážka jen na pozdrav, ale možná celkově k zájmu o blogy. :nevim:

Asi se nebudu vyjadřovat, nevím, jak může být pubertální to, že se zajímám o blogy :DD

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.16 16:29
@Roseblogger píše:
Nwm, co si představit pod „jak kdyby ti bylo 12“ a docela mě to pobavilo :DDDD Mimochodem to čaute se říká na moravě, jakožto moravačka si ho dovoluji použít ;)

Pravý Moraváci by Tě vykoupali v Bečvě. Hanit název země malým písmenem by jen tak nenechali ani blogerku, co má ráda psaní. ;) :) :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama