Máte chuť chodit na procházky - respirátory

3.3.21 13:07

Mate chut chodit na prochazky -respiratory

Ahoj, venku je tak krasne a me se vubec nechce ven…ne skrz to ze by se mi vylozene nechtelo, ale skrz to ze vim ze nebudu moc dychat, nic neuvidim, mlzi se mi bryle. Ted kdyz je vic teplo tak je to v respiratoru daleko horsi. Nemuzu v tom dychat, uplne se mi zpoti cela pusa a to je teda super prochazka. Bydlim ve meste a moc prirody tu nenajdu tak chodime kolem panelaku s mimcem v kocarku. Nosite res. poctive i venku? Tam mi to prijde jako uplna kravina nemoct se nadechnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
238
3.3.21 13:09

Chodime na prochazky porad stejne, do lesa, do parků apod. kde nejsou lidi, takže nenosim. Když vidim, ze nekdo jde, hned nasadim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1802
3.3.21 13:12

Já myslim, že venku stačí jen rouška ne? Nebo už je zase nějaká změna? Chodíme ven, ale my jsme kousek od lesa na vesnici takže když tu nikdo nejde tak jí nemám. Ve městě nosim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14127
3.3.21 13:12
@KonradovaDenisa68 píše:
Ahoj, venku je tak krasne a me se vubec nechce ven…ne skrz to ze by se mi vylozene nechtelo, ale skrz to ze vim ze nebudu moc dychat, nic neuvidim, mlzi se mi bryle. Ted kdyz je vic teplo tak je to v respiratoru daleko horsi. Nemuzu v tom dychat, uplne se mi zpoti cela pusa a to je teda super prochazka. Bydlim ve meste a moc prirody tu nenajdu tak chodime kolem panelaku s mimcem v kocarku. Nosite res. poctive i venku? Tam mi to prijde jako uplna kravina nemoct se nadechnout

Venku staci ustenka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
3.3.21 13:13

Nestačí rouška? Jinak bydlím teda na vesnici a venku se pohybuju „navostro“, nehodlám se dusit, když kolem mě není ani živáček. Byli jsme včera i ve městě a tam se to taky nějak nedodržuje, pár lidí to mělo, ale když jde člověk venčit psa a nikde nikdo i ve městě, tak je na palici to mít na puse, někdy se člověk nadýchat čerstvého vzduchu prostě musí a né každý má zahradu nebo i ten blbej balkón.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.3.21 13:15

Jenze mezi panelakama vzdy potkam nekoho, nejsou to houfy, ale nerada bych aby mi policajti dali pokutu. Tak to bych musela porad nasazovat a davat pryc… Uz me to nebavi. :? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20784
3.3.21 13:15

@KonradovaDenisa68 venku stačí chirurgická rouška

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.3.21 13:16

@cecetka tak ono je to prast jak uhod, stejne v tom nemuzu dychat a nic nevidim. Rouska nebo resp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
3.3.21 13:17
@KonradovaDenisa68 píše:
Jenze mezi panelakama vzdy potkam nekoho, nejsou to houfy, ale nerada bych aby mi policajti dali pokutu. Tak to bych musela porad nasazovat a davat pryc… Uz me to nebavi. :? :,(

tak někam vyjet? na kraji města není možnost zajít do přírody? nebo si počkat na dobrou denní dobu - brzy ráno, pozdě večer (samozřejmě s dodržením večerky :) )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
585
3.3.21 13:22

@Paola21 tak to asi s detma moc nejde ne.. kdyz chcw vyuzit hezkeho pocasi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1885
3.3.21 13:22

Jestli muzu doporučit, kup si respirator od Spurtexu. Už jsem ho doporucovala včera v jedné diskusi. Nikdy bych nevěřila, ze já zaprisahly nepřítel rousek toto napisu, nesnáším rousky, vždy hned komplet zapareny a zpoceny obličej pod nimi jsem měla apod., hrůza, ale v tomhle respiratoru jsem včera strávila dvě hodiny a po chvíli už jsem ani nevěděla, ze ho mám. Kdybych potom nelezla do auta, tak bych si ho snad i zapomnela sundat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 13:24

S respirátorem nevím, ale s rouškou je to o zvyk, tady jsou roušky venku povinné od léta nepřetržitě, a už jsem tomu přizpůsobila dýchání, dřív jsem musela každý 1-2 km měnit (prostě jsem to profunila), takže jsem na procházku nosila balík roušek, teď už to vydrží i těch 5 km, takže 3-5 stačí. Při sportu a vyšší zátěži dýchám pusou, jako malé mi pokazili operaci nosní mandle, takže to holt mám takhle. Kdybych musela mít respirátor, tak asi budu muset hodně zvolnit chůzi.

• Citovat
  • Nahlásit
5325
3.3.21 13:26
@Neuz píše:
@Paola21 tak to asi s detma moc nejde ne.. kdyz chcw vyuzit hezkeho pocasi…

to vyjetí někam na periférii aplikovat lze. To vychytání denní doby, kdy je venku na sídlišti málo lidí se dá taky - akorát je to už podřizování a člověk nemůže ven, kdy by chtěl on - s mimčem je to ještě těžší, to souhlasím. Je to těžký. Nic jiného mě ale nenapadá. Nebo být prostě rebel a lidem se vyhýbat obloukem a nenosit nic, ale to hrozí to riziko, že se najde aktivista, který by zakladatelku nahlásil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2778
3.3.21 13:31

@KonradovaDenisa68 my mame dum na konci sveta, takze tady je to fuk a nenosim nic, protoze nikoho nepotkavam, ale vcera jsem byla ve meste a sla kus po ulici a byla jsem jedina, kdo na puse neco mel, zbytek to mel bud pod bradou nebo vubec, takze u nas ve meste se to nejak neresi. V jinem meste jsem ted nebyla, tak daleko moje voditko ted nesaha, tak tezko rict, jak je to jinde :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3567
3.3.21 13:31

My jsme ted objevili nanorousky a je to na hubu uplne top.. Jsou lehké, super prodyšné a vubec se pod nimi kuze nepoti. Muzou byt i vsude tam, kde je nařízeny respirator. Ten jedine z trest. V respiratoru nevydrzim ani pet minut, nanorouska je jak nic. Neni to uplne nejlevnější, ale stoji to za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat