Máte někdo blog na Wordpressu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sromulenka
Kecalka 457 příspěvků 03.10.14 13:58
Máte někdo blog na Wordpressu?

Ahoj maminky, chtěla bych si založit blog, ale váhám kde. Byl mi doporučen Wordpress. Ale na mě to působí složitě. Máte některá s tímto zkušenosti? Či pokud vy máte svůj blog, kde jste si jej založili? Popřípadě můžu se inspirovat vašimi stránkami? Děkuji za odpověď. :mavam: Marta

Reakce:
rigousek
Nováček 03.10.14 14:03

Wordpress je jednoduchej nemám teda zkušenost s ničím jiným, ale v tomto se mi dělá dobře.

sromulenka
Kecalka 457 příspěvků 03.10.14 14:24

No já když jsem si jej stáhla, tak se objevilo plno souborů, a nešli stejně otevřít? Nevím, jak na to ( bohužel nejsem technický tip :) ) Můžete mi prosím poradit? Můžu se kouknout na Vaše stránky?

Meluzinecka
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 03.10.14 14:42

Na Bloggeru je dobre a jednoduche rozhrani, klikas na tlacitka akorat :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >

5 důvodů, proč Tereze H. pákistánský kriminál může ve finále jen prospět

Pašeračka Tereza Hlůšková (22) od soudu v Pákistánu odešla s trestem odnětí... číst dále >