Kostým na ples - filmové, komiksové postavy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rozinka24
Kecalka 228 příspěvků 25.09.14 23:29
Kostým na ples - filmové, komiksové postavy

Ahoj : )

Chceme vyrazit s přítelem na tematický ples - filmové nebo komiksové postavy. Ještě je dost času, ale i tak - už teď nad tím přemýšlím :D Za co byste šli vy? Nejlépe jako pár, případně kdybych šla sama (ale to se snad nestane). Chtěla bych něco snadněji poznatelnýho, ale praktickýho - abychom nebyli jako vyloženě strašidla : ) a bylo to sehnatelný. Napadl mě pár z Titanicu - přítel by se na to hodil účesem, já vlasy taky. Jenže neseženu šaty :( Máte nějaký nápad?. ) Děkuju.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lenka512
Echt Kelišová 7559 příspěvků 26.09.14 00:10

Mach a Šebestová, Karkulka a vlk (přítele měj na vodítku) nebo i jako ÁJa a Maxipes Fík :lol:

Petra8a
Ukecaná baba ;) 1823 příspěvků 26.09.14 00:33

Indiáni, piráti, kovbojove, kdybyste byli hodně odvazni-par z pobřežní hlídky, stačí jen plavky a plovak :mrgreen:
Par z pomady.
Tarzan a Jane
King kong a jeho slečna
Samozřejmě batman, superman

Petra8a
Ukecaná baba ;) 1823 příspěvků 26.09.14 00:34

Mě by se líbila ta Pomáda.

lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 00:43

Ahooj, my kdysi šli za komiksáky, já za Catwoman můj za Batmana :D měli jsme kostýmy ze speciálního eshopu, kdybych je vylovila, klidně ti je pujcim :lol: ale jako ten kočičí je fakt odvážný :lol: zkusím najít fotky na netu, my žádné nemáme bohužel…

lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 00:49

Akorát nemá výstřih a má kapucu na hlavu s ušima :D batmanovsky je klasický. Já mám vel. S a můj má vysoké L

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 26.09.14 06:56

Fifinka a partner si může vybrat - Pinďa, Mišpulín, nebo Bobík :jazyk: :lol:

lucindaluckatá
Neúnavná pisatelka 15584 příspěvků 26.09.14 07:59

My jsme jednou šli za ferdu a berušku, přítel beruška byl hvězdou večera ;)

Bauli
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 08:29

Já byla s kamarádkou za Vincenta Vegu a ženu Marcelluse Wallace z Pulp Fiction a měly sme nacvičenej ten jejich taneček
 http://www.filmolada.cz/…09/pulp4.jpg

Fireangel
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 26.09.14 08:55

My byli loni, přítel za Jokera z Batmana, já za Laru Croft :)

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 26.09.14 09:06

@Bauli Taky mě to napadlo, ale asi by si museli pořídit paruky, když mají vlasy jako Kate a Leo v Titaniku :) Ale zase je to nenáročné na kostým :)

Ještě mě napadlo zkusit dát do Googlu maškarní ples a přepnout jen na obrázky.

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 26.09.14 09:14

Jo a když říkáš, že je ještě dost času - není ten ples kolem Dušiček? Mě se strašně líbí masky na svátek Día de Muertos, ale to už člověk musí být šikovnější na malování. Např. https://www.youtube.com/watch?… (žeru Michelle Phan no :mrgreen: )

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33162 příspěvků 26.09.14 09:17

Adamsova rodina :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bauli
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 09:19

@Akivasha já sem v té době měla kratší vlasy, tak sem je ulízla dozadu jako Vincent, tak jestli si dobře pamatuju, tak Leo měl v Titanicu trochu delší vlasy, že by šli taky ulíznout dozadu a pro ni buď paruku mikáda, nebo nějak vymyslet z jejích :think: S kamarádkou sme to moc neřešily. Dohnaly sme to oblečením a pak hlavně tanečkem :pankac: :lol:

Malaga
Nadpozemská drbna 25328 příspěvků 26.09.14 09:20

Nastěnka a Ivánek ev Marfuška ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >

Poslední sbohem Aťce Janouškové (†88): Věnec od Gotta, přišel Zíma nebo Simonová

Dnes dopoledne se rodina a známí rozloučili s nejmenší českou herečkou Aťkou... číst dále >