Máte rádi nějaké dětské seriály?

72
10.4.21 21:23

Máte rádi nějaké dětské seriály?

Diskuze pro odlehčení. Ujíždíte na nějakým dětským filmu nebo seriálu? :srdce: :srdce: Máte něco, co sledujete fakt rádi? Já osobně mám ráda z novějších Mimišéfa a Máju, ze starších Příběhy z Kačerova, Toma a Jerryho, Byl jednou jeden život…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1566
10.4.21 21:37

Ja miluju Postak Pat😂 a pak Krkonossky pohadky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
10.4.21 21:39
@Lenka76 píše:
Ja miluju Postak Pat😂 a pak Krkonossky pohadky.

tý jsou taky skvělý 😁 doma jsem synátorovi pouštěla ještě Pojďte pane, budeme si hrát a nějak se to nesetkalo s úspěchem 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8871
10.4.21 21:44

Mám moc ráda Bylo nás pět :srdce:, to si pouštím k vaření, Croodsovi, Maxipes Fík, Vzhůru do oblak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
676
10.4.21 21:46

Když pominu americké animáky, tak se mi hodně líbí Chaloupka na vršku. A Máša a medvěd, ale jen původní série :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
10.4.21 21:47

Na Bylo nás pět jsme se nedávno dívali :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
710
10.4.21 21:47

Ja miluju Arabelu :) tu muzu porad.
Z tech kreslenych mam rada Kacery, Gumidky, RR… No jo no. jsem se nejak zasekla 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
598
10.4.21 21:52

Já miluju Macha a Šebestovou, Bota jménem Melichar, Lucie postrach ulice, Arabela, a určitě by se ještě něco našlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3463
10.4.21 22:02

Pat a Mat :palec:, nejlepší jsou úplně ty nejstarší díly, máme je všechny ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
931
10.4.21 22:12

Rákosníček, Včelí medvídci, Pohádky z mechu a kapradí, Rodina Nessova, Rodina Smolíkova, Jája a Pája, Lovec Pampalini, Soptík, Pohádky o mašinkách, Krkonošské pohádky, Štaflík a Špagetka, Dášenka, Krtek, Rumcajs, Hajný Robátko, Bolek a lolek, O zvířátkách pana Krbce, Tip a Ťap, O makové panence a motýlu Emauelovi, Víla amálka, ale i My holky z městeška, Bota jménem Melichar, Návštěvníci, Goro bílý pes, Záhada hlavolamu, Čaroděj ze země Oz (1986), Lvý král, Byl jednou jeden král a spousty, spousty jiných.

S pohádkou je totiž svět ještě v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
508
10.4.21 22:18

Mám ráda obecně animáky - V hlavě, Coco, Vzhůru do oblak, Hledá se Nemo…pak Ovečka Shaun :D
Z českých Pat a Mat a Hurvínek (hlavně ty starší audio pohádky)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
10.4.21 22:18

Já mám ráda skoro všechny český starý, z těch novejch docela snesu Pepinu a Superpříšerky, jinak mi to přijde jako blbost všechno :mrgreen: Jo a Tarbíky, ty s dcerou milujeme intenzivně :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
10.4.21 22:20

Jo, ty dlouhý klasický animáky mám ráda, ale když už slyšim Elsu, Škyťáka a Oslíka pošedesátý, tak mi to dost leze krkem. Teď jedou Tři bratři což je pozoruhodně podivnej počin, ale mám ráda ty písničky, tak to mi nevadí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
931
10.4.21 22:25

Dva bratři jsou moc pěkně natočeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
931
10.4.21 22:26

Jé a Nekonečný příběh.