Máte taky svého plyšáčka? A jaké zvířátko to je?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mrav
Generální žvanilka 23075 příspěvků 11.02.19 22:05
Máte taky svého Tulíka?

Ahoj maminky. Tak vodím svou dcerku každé ráno do školky a když se dívám kolem sebe, každé dítě má nějakého plyšáčka. A tak se vás chci zeptat: Máte i vy svého Tulíka? A jaké zvířátko to je?
Tento název mě napadl, když se moje dcera dívala na pohádku o Tince a Tulíkovi. Je zajímavé, jak je tam vykreslený dětský svět a svět dospělých. Má i vaše dítko nějakou oblíbenou pohádku? :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
jenny.fields
Nadpozemská drbna 25858 příspěvků 11.02.19 22:06

Ne, bere si každý den jinou hračku. Má období, kdy je něco zajímavějšího, ale naštěstí nikde něco tak moc, abych když se to ztratí, tak burcovala celý svět, abych to sehnala.

Lisadon
Ukecaná baba ;) 1877 příspěvků 11.02.19 22:14

Naše malá má plyšového pejska. Jmenuje se Čmuchálek. Bez něj neodejde a večer nejde spát. Už jí to drží skoro dva roky :lol:

Uživatel je onlineLenka_Hal
Kelišová 6949 příspěvků 11.02.19 22:22

Nekde jsem cetla, ze vetsina deti neco takoveho ma, nemusi to byt ani hracka, treba deka…ja mam deti tri a ani jedno nikdy nic takoveho nemelo. Takze by me docela zajimalo, co za tim vezi. Proc nektere deti takoveho Tulika maji a jine ne :think:

hapolda
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 11.02.19 22:22

Dcerka ma kralika. Do skolky ho netaha, chodi s nim spinkat a bere si ho kamkoli, kde bude pres noc. Vubec na neho da. Co rekne kralik je svaty :lol: kdyz byla malinka, mela jinyho kralika a rikala mu Hajky. Mladsi spinka s opickou. Jmeno nema a neni to zadnej oblibenec. Klidne si vezme jinyho plysaka.

bublinek
Kelišová 5350 příspěvků 11.02.19 22:22

Starší (8 let) má kočku , kterou si vybrala sama, má jí od 1,5 roku a tahá jí ještě teď .
Mladší si bere každý den zvíře, není na nějaké fixovaná, prostě podle nálady.

Většina dětí ve školce má nějaké zvíře

Russet
Extra třída :D 14009 příspěvků 11.02.19 22:35
@mrav píše:
Ahoj maminky. Tak vodím svou dcerku každé ráno do školky a když se dívám kolem sebe, každé dítě má nějakého plyšáčka. A tak se vás chci zeptat: Máte i vy svého Tulíka? A jaké zvířátko to je?
Tento název mě napadl, když se moje dcera dívala na pohádku o Tince a Tulíkovi. Je zajímavé, jak je tam vykreslený dětský svět a svět dospělých. Má i vaše dítko nějakou oblíbenou pohádku? :mavam:

Ne, syn plyšáky moc nemusí. Po Vánocích nesl do školky ukázat jeden dárek.
Pohádek má oblíbených dost, teď objevil Jen počkej, zajíci.

Veveří
Ukecaná baba ;) 2111 příspěvků 11.02.19 22:36

Syn má nově plyšového holuba. Byl kumšt ho sehnat. Má 10 a nedá ho z ruky. Jako ale chtěl samozřejmě živého…

iva077
Stálice 99 příspěvků 11.02.19 22:36

Tak my mame cervenou lopatku :jazyk: . Malej ji taha vsude. Na prochazky,na navstevy,na spani,do vany…Doufam,ze mu to nevydrzi.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 41 inzerátů 11.02.19 22:38

Mám, od batolete ještě furt. Je tedy milionkrát zašitý a taky musel být u všeho. Syn tahá jen plenku, ale je mu jedno jaká to je.

mrav
Generální žvanilka 23075 příspěvků 11.02.19 22:46
@Zkai píše:
Mám, od batolete ještě furt. Je tedy milionkrát zašitý a taky musel být u všeho. Syn tahá jen plenku, ale je mu jedno jaká to je.

Na to ti odpovím. Taky jsem měl - plyšovou opici. Pak mi jí Daneček jako štěně rozcupoval a snědl. No a Anička má jednoho plyšového pejska, který se jmenuje Daneček. Spí s ním, do školky si ho ale nenosí. :mavam:

Zkai
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 41 inzerátů 11.02.19 22:52
@mrav píše:
Na to ti odpovím. Taky jsem měl - plyšovou opici. Pak mi jí Daneček jako štěně rozcupoval a snědl. No a Anička má jednoho plyšového pejska, který se jmenuje Daneček. Spí s ním, do školky si ho ale nenosí. :mavam:

Tak u Aničky to překvapivé není :mrgreen: , ale Tobě ta opice vydržela obdivuhodně dlouho. Můj zajíc Milouš byl jednou také napaden babiččiným pudlem, ale ztropila jsem takovou scénu, že okamžitě podstoupil velkou operaci, úspěšnou.

welovefashion
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 92 inzerátů 11.02.19 22:57

Moje děti taky nemají oblíbenou hračku nebo plysaka, do školky kluk tahá každý den něco jiného :) taky nevím čím to je… Ale ani já neměla v dětství něco vyloženě oblíbeného…

laducha
Generální žvanilka 22084 příspěvků 11.02.19 22:59

Máme plyšového bígla Bena. I když je dceři 10, když někde spí, bere ho s sebou.
Drží pohromadě špínou, nesmím ho oprat. Ale teď marodí dcera u babičky a ta ho určitě vypere, já jsem moc měkká 8)

Hoa Mai
Kelišová 6000 příspěvků 19 inzerátů 11.02.19 23:03

@mrav Starsi syn ma takovy ten plysovy ctverecek-zviratko, ale jen na spani. Ven jsme se domluvili, ze ho tahat nebudem, uz tak je to dost kentus, vzdy me stoji dost usili ho premluvit, abych ho mohla vyprat (resp. muzu ho prat, ale jen rano, aby byl do vecera suchy). Ma ho asi of 8 mesicu a jeste ted v 5 letech sebekriticky rika, kdyz se bali na cesty: Musim si sbalit Hajanka, to by byl pak rev, kdybych ho zapomnel. :mrgreen:
Mladsi ma vicero plysaku na tuleni, vetsinou jimi ma oblozenou celou postel a taha je i k nam, momentalne vede leopardi miminko a konik (miluje zive kone).
Nejmladsi cacora ma zatim nejvetsi oblibu v dudlikach. Nejlepe jeden narvat do pusy a druhy si znova a znova prohlizet, pak je vzmenit a pokracovat v prohlizeni. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >