Mateřská dovolená u dvojčat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lorelai947
Kecalka 188 příspěvků 18.09.18 18:07
Mateřská dovolená u dvojčat

Ahoj „double“ mámy :mrgreen:
Tak jsme s manželem zjistili, že nečekáme jen jedno dítko, ale rovnou dvě :dance:
Jelikož ještě děti nemáme, tak jsem totální analfabet… Teď teda dvojnásobnej :lol:
Dočetla jsem se, že u dvojčat je délka mateřské dovolené 37 týdnů, ale nevím jestli nástup na ni je stejný jako, když čekáte jedno dítko - tedy 6-8 týdnů před porodem, nebo díky tomu že je delší, na ni můžu jít dřív… Nevíte prosím, jak to je?

Reakce:

jizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 18.09.18 18:17

Stejně jako u jednoho

stonožka12
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 4 inzeráty 18.09.18 19:27

Nástup je stejně jako u jednoho 6-8 týdnů před porodem, ale ta doba pobírání mateřské je delší. Tedy budete mít delší dobu vyšší příjem než maminky s jedním dítětem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >