Reklama

Těhulky v Ústeckém kraji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janica84
Povídálka 17 příspěvků 18.09.18 08:41
Tehulky v Usteckém kraji

Ahoj holky, zakládám tuto diskuzi, protože jsme blízko sebe a mohly bychom se časem setkávat,,chlapi jsou oporou, ale my jsme mnohem citlivější a potrebujeme mluvit a vymyslet skupin. aktivity, diskuzní forum se mi zda fajn a cítím se sama, mám PN na vesnici,8+6,1.tehu po 2letech, těším se na babinec,.tak se přidejte, vím, ze dlouho surfujete jako ja :mavam: 8)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tgon
Povídálka 49 příspěvků 18.09.18 09:16

Ahoj, jsem na tom podobně také PN, už jsem tu poptávala někoho z okoli :dance: jsem 25.tt :)

Janica84
Povídálka 17 příspěvků 18.09.18 09:55

@Tgon -ahooj :mavam: no tak super, mas další děti nebo je to taky 1.tehu?neschopenku mám kvůli spineni,v podstate každý týden,mám stresující praci,tak mi to Dr zakázala,prý to mám do 1.trimestru 50/50,tak čekám do další kontroly :( co ty?

Tgon
Povídálka 49 příspěvků 18.09.18 10:00

Tak držím palce :dance: já v 17. tt zacela krvacet a mám níže placentu takže klidový režim aby se vytáhla zpět. Jinak mám za sebou dva samovolné potraty takže miminko první :)

Janica84
Povídálka 17 příspěvků 18.09.18 10:51

@Tgon -taky budu drzet palce!Znam víc holek z práce,který to měly taky tak a placenta se vždy postupně posunula nahoru :) já jsem teď v praci na černý listině,že je krvácení v tehotenstvi normální a takový řeči,je nás tam málo,tak to mají teď špatné :(

Tgon
Povídálka 49 příspěvků 18.09.18 10:54

@Janica84 doufám ze se vytáhne a budu moct rodit přirozené. Práci bych vůbec neřešila přednější je zdraví. :) odkud kterého města jsi ? :dance:

Janica84
Povídálka 17 příspěvků 18.09.18 10:58

@Tgon -jsem z vesnice-Chotěšov u Lovosic,jinak jezdím dost často do Litomeric,Tere­zina,pracovala jsem i v Ústí,takže se můžeme klidně někde sejit :) jestli se ještě někdo přidá,bude jen dobre :)

Tgon
Povídálka 49 příspěvků 18.09.18 15:31

Zatím nikdo :) já jsem Chomutov tak jsem sháněla někoho blíž na procházky a tak :dance:

SabiMates
Nováček 10 příspěvků 19.09.18 03:04

Jsem z Mostu/Žatce :D 30 tt

Tgon
Povídálka 49 příspěvků 19.09.18 07:56

@SabiMates tak to je super tak to by jsme mohli něco spáchat a později také :)

Bajuu
Povídálka 46 příspěvků 19.09.18 10:32

Taky Chomutov :D

Tgon
Povídálka 49 příspěvků 19.09.18 10:50

@Bajuu tak to je super a v očekávání nebo už mas ? :)

Bajuu
Povídálka 46 příspěvků 19.09.18 13:10

@Tgon v očekávání :D

Tgon
Povídálka 49 příspěvků 19.09.18 13:42

@Bajuu tak kdybys měla zájem mužem něco spáchat :)

SabiMates
Nováček 10 příspěvků 20.09.18 03:04

@Tgon to by bylo super :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >