Reklama

I. screening Motol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anci.kolarova
Povídálka 25 příspěvků 18.09.18 14:07
I. screening Motol

Ahoj,
včera jsme byli na kontrole. Už máme i :srdce:
Jsem dnes 7+4tt. Na konci října jdeme na I. screening do Motola.
Chci se zeptat jestli mate nějaké zkušenosti se screeningem v Motole. Kolik se platí za fotku z Utz nebo za to ze bych chtěla vědět pohlaví mimča? A jak to probíhá. Az tam půjdu budu 12+2tt. 8) :hug:

Přečtěte si článek: Jak probíhá screening v prvním trimestru?

Reklama

Reakce:

Micaella22
Kecalka 258 příspěvků 18.09.18 14:56

Je to hrazeny pojistovnou, musis mit zadanku od sveho gyn, fotka stoji vsude cca 100,– pohlavi se te zeptaji zda chces vedet, hlavne otazka jak moc bude videt. Muzes si vzit i doprovod

Anci.kolarova
Povídálka 25 příspěvků 18.09.18 15:11

@Micaella22
Ja bych to mela hrazené pojišťovnou i tak, protože mám v rodině případ downova syndromu
Ja u svého gynekologa neplatim za fotku nic - žádanku už mám od vcera

Zkai
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 62 inzerátů 18.09.18 21:43

Chodila jsem tam na utz a genetiku. Vyšetření rychlovka, čekání dlouhé. Na utz čekání cca půl hodina, ale celkem fajn čekárna i s toaletou, nemusíš dřepět na chodbě a pacienty volají rozhlasem. Samotná kontrola deset minut vč svlečení. U mne pohlaví nebylo vidět, až na druhém screeningu. Za fotku stovka. Obrázek stejně kvality jako u mého gynekologa s pravěkou výbavou. Dá se to, ale do práce jsem se vrátila později, než jsem nahlásila. Chodila jsem tedy zároveň i na tu genetiku, tak jsem to mela vždy tak na tři hodiny. Mě vadilo jen parkování, měla jsem jezdit sockou, ale to bych si musela vzít volno celý den.

KlaraVi
Povídálka 25 příspěvků 20.09.18 17:50

Ahoj holky, já tam byla dnes a zkušenost otřes. Pan doktor nepříjemný, stěžoval si, že se dítě pořád hýbe, že nemůže nic změřit, za 15 minut vše hotovo. Můžu to porovnat s Bulovkou, kde jsem byla při prvním a obrovský rozdíl. Tam všude obrazovky, vše mi ukazovali. Tenhle pan Dr na mě ani neotočil obrazovku. Ještě mi sdělil, že je jedna hodnota hraniční. Co mě nejvíc naštvalo bylo, že mi dnes brali krev, takže výsledky screeningu budou za 14 dní. To byla moje chyba, neuvědomila jsem si, že jsem s prvním byla na odběrech 14 dní dříve. Měli jsme jet za týden na dovolenou, tak nepojedeme nikam. Očekávala jsem, že dnes dostanu kompletní výsledky a budu vědět, zda je miminko v pořádku nakonec to bude 14 dní stresu. Ještě jsem se narychlo objednala na pondělí do Gennetu jen na ultrazvuk, aby miminko zkoukli tam, jsem zvědavá, jaká bude zkušenost tam.

Helca83
Kecalka 117 příspěvků 26.09.18 14:37

A víš, který doktor to byl? Já si vloni vydupala druhý, konziliární screening právě v Motole (kvůli VVV mého bratra), potkali jsme MUDR. Matěchu, byl pečlivý - nebylo to teda takové jako u mé obvodní gynekoložky, kde jsem dostávala fotku pravidelně na každé kontrole… tady jsme si fotku tisknout ani nenechávali a vůbec se nevyjádřil k pohlaví (ale my se ani neptali, věděli jsme, co čekáme, šli jsme tam kvůli VVV v obličeji), ale mohl tam se mnou být manžel, vše zkoumal velmi pečlivě, ani jsme nijak extra dlouho nečekali. Když mimino spalo a potřebovali vidět pohyb, poslali mě chodit na 5 minut po schodech, pak jsem se vrátila, a dokončili jsme to, za mě prima. Možná co doktor, to jiná zkušenost…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >